Sportfogadas.org v3

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Stevan87 Dátum június 09, 2011, 14:12:43
Ez a piros kép elég zavaró,nem illik oda ( main_body.jpg)
Nem olyan rossz az  ::)

Nagyon cool az új külső!!!   :D

#62 június 09, 2011, 17:17:26, vmlinuz
Pár szó az új chatről:

A privát beszélgetés az, ami a legjobban működik. Itt van hangjelzés új üzenetnél és valamivel gyorsabb is.

A nyilvános beszélgetéshez rá kell klikkelni a "Chat szobák" menüpontra, igy automatikusan a fő szobába kerülsz. Itt nincs hangjelzés, de kicsinyitett módban megjelenik az új üzenetek száma. A gond az, hogy szeret innen gyorsan kiléptetni a rendszer, de ezen még dolgozok. Próbálkozzatok a külön ablakba opcióval is, az jobban működik!

Ha nem tetszik az alapból sötét szin a chatnél, választhatod a világost a "Szinek választása" gombbal (a Facebook gomb mellett van). Itt a "Default" opcióra kell klikkelni, majd frissiteni az oldalt F5-el.

Idézetet írta: TiB Dátum június 09, 2011, 17:15:05
Olyan lett az oldal, mint amikor Zimány Linda új melleket kapott. Régen is jól nézett, de most még jobban.  :beerchug:

;)

Biztos, hogy sokatoknak furcsa ez az új design, de már nagyon ráfért egy frissítés a weboldalra, illetve a Fórumra, s egy pár nap alatt meg lehet szokni szerintem.  :ok:

Egy észrevétel:
az aláírás betűméretét nem lehetne kisebbre venni? Vagy vmi megkülönböztetést tenni rá,mert olyan egybeolvadó az üzenettel.

Jó lett az új design.  :ok:

Sziasztok, szerintem is jó az új külső, csupán egy észrevétel, hogy amikor bejelentkezem, akkor mindig 2szer kell beírnom a felhasználónevet, nem fogadja el elsőre, azt mondja nem írtam be, pedig beírtam...nem tudom másnál is jelentkezik ez a probléma vagy sem...

csacsa44 is jelezte, add meg a pontos cimet ahol beirod a jelszavad és ez előfordul.

Itt: www.sportfogadas.org vagy itt www.sportfogadas.org/forum/ ?

Oldalbetöltési sebességről mi a véleményetek? Jobb, rosszabb, hipergyors?

Hát tudomásom szerint az pc, és netfüggő is.
De a kérdésedre válaszolva. Kifogástalan :)

Idézetet írta: manyman Dátum június 10, 2011, 12:43:01
Hát tudomásom szerint az pc, és netfüggő is.
De a kérdésedre válaszolva. Kifogástalan :)
Igen, de a régihez viszonyitva érdekel :)

hát nem tom, nem néztem az előző szeronál mennyi volt a részidő..
jelenleg 0.1 az átlag.. lemértem a kedvedért :D

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 10, 2011, 12:37:27
Oldalbetöltési sebességről mi a véleményetek? Jobb, rosszabb, hipergyors?
Szerintem jobb lett, mint volt. Az oldalbetöltés is, meg az arculat is! ;)

#74 június 10, 2011, 15:31:27, Milan
felraktátok egy az egyben a fogadasmania forum designot?