bet365 befizetések és kifizetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: mate93 Dátum október 10, 2023, 21:25:40na az elmult hetekben csak banki atutalas volt lehetosegkent a Bet365 szamlamon, de ez ma atvaltott AstroPayre. reggel 10 korul el is inditottam a kiutalast a Bet365 accountomrol az Astropayre, ami este 9 korul megerkezett az Astropayre.
onnan meginditottam a kartyamra a kiutalast, eddig meg fel ora alatt nem erkezett meg. van valakinek barmilyen tapasztalata, hogy mennyi ido AstroPayrol kiutalni penzt?

szerk:
2/2-szer visszautasitotta az AstroPay a kifizetest...
"Sikertelen
Unfortunately there was an error while processing your transaction"

tud valaki tanacsot adni?


Ugyan ez a problémám nekem is :P

Idézetet írta: havenofear Dátum október 07, 2023, 22:26:45Ez érdekes. Nálam a Visás feltöltésnél nem dob ilyet, csak MC-nál.

Ha van Revolutod, lehet ingyen beutalni is, azzal se szórakozik utána. Munkanap 1-2 órán belül jóváírják az utalást is.
Betre tudsz befizetni revoluttal??

Idézetet írta: mate93 Dátum október 10, 2023, 21:25:40na az elmult hetekben csak banki atutalas volt lehetosegkent a Bet365 szamlamon, de ez ma atvaltott AstroPayre. reggel 10 korul el is inditottam a kiutalast a Bet365 accountomrol az Astropayre, ami este 9 korul megerkezett az Astropayre.
onnan meginditottam a kartyamra a kiutalast, eddig meg fel ora alatt nem erkezett meg. van valakinek barmilyen tapasztalata, hogy mennyi ido AstroPayrol kiutalni penzt?

szerk:
2/2-szer visszautasitotta az AstroPay a kifizetest...
"Sikertelen
Unfortunately there was an error while processing your transaction"

tud valaki tanacsot adni?


Nem lehet kiutalni a pénzt. A virtuális kártyájuk segítségével elköltöd. Nem minden a KP, bár tudjuk, hogy egyesek azt preferálják, meg reklámozzák.

Idézetet írta: hango12 Dátum október 11, 2023, 08:45:56Betre tudsz befizetni revoluttal??

Revoluttal nem lehet befizetni bet365-re (direkt módon).

Idézetet írta: hango12 Dátum október 11, 2023, 08:45:56Betre tudsz befizetni revoluttal??

Kártyával nem.

Ha van Skrilled, arra tudsz Revolutról ingyen utalni és onnan befizetsz. Munkaidőben 1-3 órán belül jóváírja a Skrill a beutalt pénzt.

Elvileg a közvetlen utalásnak is mennie kéne a bet365-höz, de ezt nem próbáltam ill. ennek 100 euró a minimuma és kérdés, mennyi idő alatt írják jóvá.

Idézetet írta: Admin Dátum október 11, 2023, 09:04:03Nem lehet kiutalni a pénzt. A virtuális kártyájuk segítségével elköltöd. Nem minden a KP, bár tudjuk, hogy egyesek azt preferálják, meg reklámozzák.
ezt nem tudtam. letre kell hoznom egy virtualis kartyat appon belul es tudom hasznalni paypassal mint az applepayt?

Idézetet írta: mate93 Dátum október 11, 2023, 10:11:11ezt nem tudtam. letre kell hoznom egy virtualis kartyat appon belul es tudom hasznalni paypassal mint az applepayt?

AstroPay bemutató:
https://www.sportfogadas.org/cikk/astropay-utmutato

Fórum:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=21664.0

Idézetet írta: havenofear Dátum október 11, 2023, 09:26:12Kártyával nem.

Ha van Skrilled, arra tudsz Revolutról ingyen utalni és onnan befizetsz. Munkaidőben 1-3 órán belül jóváírja a Skrill a beutalt pénzt.

Elvileg a közvetlen utalásnak is mennie kéne a bet365-höz, de ezt nem próbáltam ill. ennek 100 euró a minimuma és kérdés, mennyi idő alatt írják jóvá.

És betre, hogy fizettek be skrillel? Csinálni kell egy virtuális skrill kártyát és bet365 befizetésnél csak kiválasztani a kártyás befizetést? Mert nekem még sose ajánlott fel külön skrilles befizetést, ahogy egyik ismerősömnek sem.

Idézetet írta: precike123 Dátum október 11, 2023, 13:46:50És betre, hogy fizettek be skrillel? Csinálni kell egy virtuális skrill kártyát és bet365 befizetésnél csak kiválasztani a kártyás befizetést? Mert nekem még sose ajánlott fel külön skrilles befizetést, ahogy egyik ismerősömnek sem.

Pedig a Skrillt visszatették idén nyáron, mint fizetési eszköz. Esetleg kérdezd meg az ügyfélszolgálatot, hogy nálad miért nincs.

Idézetet írta: Admin Dátum október 11, 2023, 21:15:22Pedig a Skrillt visszatették idén nyáron, mint fizetési eszköz. Esetleg kérdezd meg az ügyfélszolgálatot, hogy nálad miért nincs.

Kérdeztem már, azt mondták Magyarországon nem elérhető.  :(

Idézetet írta: precike123 Dátum október 12, 2023, 07:37:43Kérdeztem már, azt mondták Magyarországon nem elérhető.  :(

Akkor lehet, hogy neked nem teszik elérhetővé valamilyen okból kifolyólag.

Sziasztok. Kértem egy kifizetést még a hét elején, és azt látom hogy a Bet365 mindenképpen banki átutalással akarja küldeni. Itt jegyzem meg hogy az ezt megelőző kifizetésemet a Bet365 Paysafecard-ra illetve Skrill-re utalta megosztva. Befizetni pedig szintén ezzel a két metódussal fizettem. Ennek ellenére ők azt mondják hogy csak banki átutalással utalhatnak ha többféle módon fizettem be az oldalra. Került már valaki ilyen szituációba?
Banki átutalást nem szívesen kérnék, egyrészt nem is tudom hogy működik-e, másrészt mert inkább kihagynám így hogy a kormányunk dzsihádot folytat a szerencsejáték oldalak ellen

Idézetet írta: Bézbózütő Dátum október 13, 2023, 22:10:05Banki átutalást nem szívesen kérnék, egyrészt nem is tudom hogy működik-e, másrészt mert inkább kihagynám így hogy a kormányunk dzsihádot folytat a szerencsejáték oldalak ellen
Azt jelezték mások a fórumon, hogy működik most.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 07, 2023, 10:18:44Lehet,de nem közvetlenül. Ha ezt befizeted, akkor úgynevezett nongambling státuszú lesz az összeg. Tehát kell vele valamit csinálni hogy feloldódjon. Vagy átváltod más pénznemre vagy utaztatod az összeget egy haverral az ő számlájára és vissza.(Van aki azt mondja lehet a skrillnek ez annyira nem tetszik, és ez állhat néhány korlátozás/felfüggesztés között, de nekem minden gond nélkül működik ez, hónapok óta. Mondjuk az én számlám 15+éves) Ez mind költéges. Az odavissza küldés olcsóbb picit.

Ha bet365-ön Skrillről fizetnék be, nálam van opció arra, hogy ne a Skrilles egyenleget használjam, hanem közvetlenül kártyával fizessek. Csak Visával enged, de azzal működik.

Idézetet írta: havenofear Dátum október 14, 2023, 21:09:47Ha bet365-ön Skrillről fizetnék be, nálam van opció arra, hogy ne a Skrilles egyenleget használjam, hanem közvetlenül kártyával fizessek. Csak Visával enged, de azzal működik.

Magyar bankkártya?