5dimes

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok nem találtam még róla külön témát. Tegnap kötöttem egy fogadást náluk Görög röplabdára ami nyertes lett de vesztesként értékelték ki.
4/29/14 1:00pm  Volleyball Other Sports  312 Olympiacos Piraeus -245* vs Ethnikos Alexandroupoli
Mérközés végeredménye 3-2 lett, chaten ezt jeleztem amire az a válasz jött hogy náluk minden ok és hogy 2-3 a végeredmény.
Emailt is írtam nekik eddig nem válaszoltak, volt arb a fogadásban így mind2 oldal buko lett.
Nem ezt vártam egy ilyen komoly irodától. Szaladjak SBR-hez, vagy várjak?

Idézetet írta: bendehal Dátum április 30, 2014, 15:18:13
Sziasztok nem találtam még róla külön témát. Tegnap kötöttem egy fogadást náluk Görög röplabdára ami nyertes lett de vesztesként értékelték ki.
4/29/14 1:00pm  Volleyball Other Sports  312 Olympiacos Piraeus -245* vs Ethnikos Alexandroupoli
Mérközés végeredménye 3-2 lett, chaten ezt jeleztem amire az a válasz jött hogy náluk minden ok és hogy 2-3 a végeredmény.
Emailt is írtam nekik eddig nem válaszoltak, volt arb a fogadásban így mind2 oldal buko lett.
Nem ezt vártam egy ilyen komoly irodától. Szaladjak SBR-hez, vagy várjak?

Kuldd el nekik szerintem a hivatalos eredmenyt es kerd meg oket hogy ertekeljek ujra ki a fogadasod:

http://www.volleyleague.gr/datavolley/2013/Men/&157-HVL1314_PO_REPORT.htm

Köszönöm a segítséged! SBR-t meg kellet említenem nekik hogy komolyan vegyenek. De arra rögtön lázas keresésbe fogtak. Minden esetre jó hogy van egy olyan oldal amely ekkora tekintély el bír, és vannak irodák akik ügyelnek is ennek megőrzésére.
Még egyszer köszönöm.

Hello

Arbolasra szeretnem hasznalni az irodat , tobb regebbi bejegyzest is talatm kulfoldi forumokon ahol csak dicsertek az irodat.

Nektek milyen tapasztalatotok van vele?Fokent korlatozas szempontjabol erdekelne , hogy mennyire szigoruak tovabba a kifizetessel kapcsolatban van egy szamomra fontos kerdes.Hetente 1 alkalommal kerhetek ki toluk dijemntesen kifizetest?