24hbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A 24hbetnél is van adventi naptár, és ma befizetési bónuszt adnak.
https://www.24hbet.com/en/calendar

Idézetet írta: Irtis Dátum december 02, 2014, 15:06:08
A 24hbetnél is van adventi naptár, és ma befizetési bónuszt adnak.
https://www.24hbet.com/en/calendar

"Bonus is available for all our customers from Sweden, Finland, Norway, Germany, Austria, Russia, Portugal and Russia."

Idézetet írta: ricsi110 Dátum december 02, 2014, 15:41:00
"Bonus is available for all our customers from Sweden, Finland, Norway, Germany, Austria, Russia, Portugal and Russia."


;D ;D ;D ;DEz nem nyert

Akkor minek küldtek róla emailt... Ezt benéztem. Igazán lehetne egy szűrő rendzserük (más irodáknak is), hogy a kamu ajánlatokat ne küldjék már ki feleslegesen.

Szerintem érdemes regisztrálni ide is, a 'Neteller' kódot használtam, 1-2 nappal később küldtek egy levelet, hogy mindössze 10 euró befizetése esetén azonnal jóváírnak 50 freespinnt a Starburston, meg is tették.

A BRK szorzóit használják - 10 eurót átbukni máshová nem nagy kunszt.

Aki regel, mindenképp várja meg a mailt, abban szerepel a kód, amit a befizetéskor kell bekarcolni.

Kifizetés előtt kérnek egy ID copyt.

Idézetet írta: La Guerta Dátum december 04, 2014, 09:05:11
Szerintem érdemes regisztrálni ide is, a 'Neteller' kódot használtam, 1-2 nappal később küldtek egy levelet, hogy mindössze 10 euró befizetése esetén azonnal jóváírnak 50 freespinnt a Starburston, meg is tették.

Hányszor kellett forgatni?

Idézetet írta: dert Dátum december 04, 2014, 09:31:38
Hányszor kellett forgatni?

35x

A befizetést ezalatt érdemes egy függőben lévő fogadásba tenni.

#7 január 15, 2015, 13:57:24, lulu65bj
Üdv. Ezt küldték email-ben :

Imagine, for a mere €10 deposit you will get an amazing 50 Free Spins on Starburst! Simply use the bonus code: SPEC50 with your deposit. You will instantly get your 50 Free Spins.

Starburst with its beautiful sound and graphics will no doubt give you a nice experience and a chance to win with style!

Offer: 50 Free Spins
Minimum deposit: €10
Bonus code: SPEC50
Expires: 22 January 23:59 CET

Ha valakit érdekel esetleg.
35x forgatási követelménye van a 50 Free Spins on Starburst

Nálam azt írta ki, hogy a bónuszkód nem érvényes, de lehet hogy csak azért, mert nemrég használtam már egy hasonlót.


24hbet is kivonul a magyar piacról, ma jött róla e-mail. Október 19-ig lesz elérhető az oldal magyaroknak.
Sokadik ilyen most már elég rövid időn belül. Amíg csak kisebb irodák addig még rendben is van, csak ne kezdjék el a nagyobbak is utánozni őket.