Premier League 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem tudja valaki, hanyas volt a Brighton oddsa 0-2-nél, mondjuk a 49. percben?

Idézetet írta: NFCKR Dátum május 18, 2021, 21:58:46
Nem tudja valaki, hanyas volt a Brighton oddsa 0-2-nél, mondjuk a 49. percben?

Delutan bejelentettek, hogy Mansour sejk fizeti a szurkolok utjat a BL dontore, erre 2-0-rol elveszitik a meccset. Erdekes.  ;D Mindenesetre a gesztust ertekelem.  :ok:

En szurkolok a Leicesternek, hogy ketszer ne bukjanak el a finisben, de itt csak a Chelsea focizik, a bunteto meg teljesen egyertelmu.

#482 május 18, 2021, 22:22:36, oakland23
Chelsea tizi 4.14-ért fogadható az orosz irodáknál, egész jónak tűnik. Ez a buzi Dean tartozik nekik eggyel

*ez a korai gól nem kedvez a tizinek  :(

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 18, 2021, 22:18:21
Chelsea tizi 4.14-ért fogadható az orosz irodáknál, egész jónak tűnik. Ez a buzi Dean tartozik nekik eggyel

*ez a korai gól nem kedvez a tizinek  :(

Csak megfújta a kopasz majom  ;D

Hát a kopasz majom befújta!!! :great:
Azért szépen végigtolja a Chelsea kerül amibe kerül... addig gyömöszölték a sok meg nem adott gólt meg 11-est amíg valamit meg nem adtak!! :great: :bash:

Ezt szépen összehozták hátul... megvan a 2,5 over! :great:
Mekkora hiba Kovacictól! :(

Idézetet írta: Experte Dátum május 18, 2021, 22:53:49
Ezt szépen összehozták hátul... megvan a 2,5 over! :great:
Mekkora hiba Kovacictól! :(

Durva egyébként, hogy Kantét milyen nehéz pótolni... pedig egy kis szürke zongoracipelő... Kovacic jött be ugye a helyére, aki össze is hozott 11 labdavesztést 58 perc alatt... az kb 5percenként egy... Azon a poszton ez nem nagyon fér bele.

Már le se írom, hogy a Tottenham - Aston Villa meccs 11. perce környékén is elmaradt egy teljesen egyértelmű büntető. Ha én lettem volna Watkins, fogom magam aztán lesétálok a pályáról. Akkor talán lett volna valami, így megint minden megy úgy, ahogy eddig. És még azt hittem,  spanyol sporik a hülyék... Hát amit Pawson is művel, egy megye 3-as senkiházi spori is levezetné így a meccseket. Vicc

Kiváncsi vagyok a Pool mai meccsére, vajon fojtatódik-e az izgalmak fokozása!?
Alisson megteremtette a lehetőséget a csapatnak, hogy TOP4-be érjen, kíváncsi vagyok a csatárok ma mennyit tesznek hozzá!?

Idézetet írta: Experte Dátum május 19, 2021, 20:55:22
Kiváncsi vagyok a Pool mai meccsére, vajon fojtatódik-e az izgalmak fokozása!?
Alisson megteremtette a lehetőséget a csapatnak, hogy TOP4-be érjen, kíváncsi vagyok a csatárok ma mennyit tesznek hozzá!?

Csodát várok, Manétól jó játékot és gólt :laugh:

Tettem a Liverpoolra, mondván csak nyernek, de már bánom. Mondjuk nézni nem is merem  :redchug:

Nagyott megy a Pool a szezon végén, úgy hogy a CB rangsorban a 6. és a 7. páros hozza le az utolsó 4 meccset. Valahogy hazai pályán 10 ezer ember előtt be kell húzni az utolsó meccset, és akkor valamilyen szinten jó zárása lehet ennek a pocsék szezonnak. :beerchug:

Nagyon úgy fest, hogy a Tottenham mehet konferencia ligába bohóckodni, ha akar egyáltalán. A győzelmükkel most az EL-ben lehetnének , de nem , az már elúszott. A West Ham hazai pályán biztos szerez 1 pontot a Southampton ellen, és az EL hely  ott van .
Tottenham a Leicesterrel játszik, szóval ezek után azt hagyjuk.
Odaérhet még hetediknek az Everton, de ők a Citynél vendégeskednek, aztán lehet, hogy ők nagyon akarják a KL-t.
3 esélyes az Arsenal , ha veri hazain a Brightont.
Csak az a kérdés, hogy ezek a csapatok egy 3. szintű kupasorozatban akarnak -e energiát pazarolni?
Lehetnek érdekes eredmények az utolsó fordulóban.


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum május 20, 2021, 08:49:35
Nagyott megy a Pool a szezon végén, úgy hogy a CB rangsorban a 6. és a 7. páros hozza le az utolsó 4 meccset. Valahogy hazai pályán 10 ezer ember előtt be kell húzni az utolsó meccset, és akkor valamilyen szinten jó zárása lehet ennek a pocsék szezonnak. :beerchug:

Pontosan; ha összejön a BL, akkor az sok mindent feledtet; sőt igazából a szezon viszontagságait tekintve már-már siker :ok: A lelkesedéséért és a küzdenitudásáért emelem kalapom Phillips előtt (komálom), de összességében ettől a Nat - Rhys védőpárostól talán még a League Two-ban is találni jobbat.

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 19, 2021, 20:07:08
Már le se írom, hogy a Tottenham - Aston Villa meccs 11. perce környékén is elmaradt egy teljesen egyértelmű büntető. Ha én lettem volna Watkins, fogom magam aztán lesétálok a pályáról. Akkor talán lett volna valami, így megint minden megy úgy, ahogy eddig. És még azt hittem,  spanyol sporik a hülyék... Hát amit Pawson is művel, egy megye 3-as senkiházi spori is levezetné így a meccseket. Vicc

@oakland23  De oké, hogy a pályán rohangál egy vak... azok az emberek vajon mit művelnek, akik a VAR szobában vannak!?!?  :redchug:
Komolyan érthetetlen... de ez igaz a La Ligára is, sőt, a Serie A-ban is kegyetlen, hogy mi megy... pl a múltkor a Juve- Inter meccsen végig érdekes ítéletek voltak, de talán ordas hiba nem, egészen a meccset eldöntő ítéletig... Cuadrado nekiszaladt a védőjének és összeesett, majd a játékvezető gondolkodás nélkül tizit ítélt. Eleve nem volt fault, de ha nagyon akart ott valamit fújni, max kifelé lehetett rúgás... sőt, ha ott bármi is történt, ráadásul az a 16-oson kívül volt... Szóval büntető sehogy sem lehetett... És oké, hogy nagyon benézi a spori (itt sanszos, hogy be is akarta nézni), de az, hogy a VAR nem is vizsgálta, rá se szóltak a fülére, az nem tudom, hogy nevetséges, vagy inkább felháborító... nonszensz.