Toto tippmix

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez a hétvége valóban nem volt nyerő a TOTÓzók szempontjából!:o(
A hétközi kupacsapatok igen szenvedtek a bajnokságban főleg a németek (Werder, Schalke, Bayern) de a Milan is nyögve nyert csak a rapszódikus Palermo ellen!
Nem is csodálom, hogy most többet fizet a 10-es mint a múlt héten a 12!!!!!!!

#46 március 03, 2008, 15:17:23, tom2649
1.Bremen-Dortmund 1x  :ok:
2.Cottbus-Stuttgart x 1-0 a vihar javára
3.Hannover-Nürnberg 1  :ok:
4.Karlsruhe-Wolfsburg 1  :ok:
5.Rostock-Bielefeld x  :ok:
6.Schalke-Bayern 1  :noway:
7.Bochum-Leverkusen 2  :noway:
8.Hamburg-Frankfurt 1  :ok:
9.Roma-Parma 1x  :ok:
10.Milan-Lazio 1  :noway:
11.Juventus-Fiorentina x  :noway:
12.Sampdoria-Torino 1  :noway:
13.Udinese-Atalanta 1  :ok:
+1.Napoli-Inter 2x  :noway:

A múlt heti tippem sajnos elmaradt, mert élni is alig volt időm...
Lássuk az e-hetit:

1.    Bayern M. - Karlsruhe    1
2.    Bielefeld - Schalke         1,2
3.    Frankfurt - Bochum        2,x
4.    Stuttgart - Bremen        1,x
5.    Wolfsburg - Cottbus      x
6.    Leverkusen - Hannover x,1
7.    Nürnberg - Hamburg     x,2
8.    Palermo - Udinese         1
9.    Empoli - Milan                2
10.  Lazio - Livorno               1
11.  Napoli - Roma                1,x
12.  Parma - Sampdoria        x,2
13.  Siena - Fiorentina          2
+1.  Genoa - Juventus          x


1.  Már vártam egy ideje, hogy formába lendűljön a Bayern és simábban menjenek a meccsei. Az utóbbi néhány ilyen volt. Nem hiszem, hogy ebben a formában meglepne minket a Bayern. A Karlsruhe max. statiszta lehet egy jó mérkőzéshez...
2.  Szerintem sokat kivett a Schalkéból a hosszabításos hétközi bl meccse... Ráadásul otthonában egyáltalán nem veszélytelen a Bielefeld!!! X nem lesz. Ha maradt elég ereje a vendégeknek, akkor nyerhetnek, ha elfáradtak akkor kikapnak.
3.  Ide meglepetést érzek. Nem tudom igazán megmagyarázni.
4.  A Brémen is több helyen érdekelt még. A Stuttgart pedig kezd észhez térni. Talán a vendéggyőzelmet kizárnám.
5.  Wolfsburgnak elfogyott a lendülete, míg a Cottbusnak minden pont létfontosságú. Túl nagy képességbeli különbség sincs közöttük.
6.  Leverkusen is kupát játszott hétközben. Lehetséges, hogy nem lesznek túl frissek. Benne van, hogy nem tudnak nyerni. Sőt egy pici esélyt látok arra is, hogy nyerjen a Hannover, de mostanában nekik sem igazi a játékuk.. Csöndes x-re gondolok.
7.  A Hamburg ugye a Leverkusennel játszott hétközben, de elkövette azt a hibát (szerintem legalábbis hiba), hogy nem nyerni ment. Sokáig jól tartva magát kikapott 1-0-ra. Ellentétben pár héttel ezelőtt a bajnokin a Leverkusen mentett pontot ellene, amikor is 3 pontért utaztak... A Nürnbergnek is iparkodnia kell, de a szokásos 1-2 gólját biztosan most is megkapja, hármat pedig szerintem nem lő...
8.  Szicíliában mindig másképp tekintenek a mérkőzésre, ha északi csapat ellen játszanak... A nem túl jó formában levő Udinese szerintem bedarálódik a meccsen.
9.  Egy újabb pofon sok lenne a Milannak. Az edzőváltás állítólag már így is majdnem biztos. Nekem ez olyan 0-1-es mérkőzésnek tűnik. Nem is veszítenek, nem is lesznek meggyőzőek (nehogy elmaradjon a változás), nem is kell magyarázkodni, de a 3 pont mégis megvan............
10.Talán ezzel a meccsel kilábalhat a Lazio a gödörből.
11.Nem egy "nagycsapatot" megfogott a Napoli otthon. Ráadásul a Roma ellen szól a hétközben lejátszott "idegi harc" a Real ellen. Igazából meg is engedhetik a botlást maguknak... Bár lehetséges, hogy vérszemet kaptak attól a 6(már csak) pont hátránytól az Inter mögött, de nem reális behozni ezt a hátralevő fordulókban... szerintem... talán ezt ők is tudják.
12.Bízom  a Sampdoria formájában.
13.A Fiorentina jó passzba került végre. Hétközben is simán nyertek. Ha nem kap 3 gólt szerintem nyerni fog. A Siénától pedig nem várok 3 gólt.
+1.Csak lövöldözök. Erre nincs tippem.

#48 március 10, 2008, 09:55:22, jax
1.    Bayern M. - Karlsruhe               1          :ok:
2.    Bielefeld - Schalke                    2          :ok:
3.    Frankfurt - Bochum                   2x        :ok:
4.    Stuttgart - Bremen                   1          :ok:
5.    Wolfsburg - Cottbus                 1x         :ok:
6.    Leverkusen - Hannover            1x          :ok:
7.    Nürnberg - Hamburg                 2             :noway:
8.    Palermo - Udinese                    1            :noway:
9.    Empoli - Milan                            x2           :ok:
10.  Lazio - Livorno                          1             :ok:
11.  Napoli - Roma                            1             :noway:
12.  Parma - Sampdoria                   x               :noway:
13.  Siena - Fiorentina                     x               :noway:
+1.  Genoa - Juventus                     2               :ok:

Idézetet írta: szumos Dátum március 08, 2008, 11:54:44
A múlt heti tippem sajnos elmaradt, mert élni is alig volt időm...
Lássuk az e-hetit:

1.    Bayern M. - Karlsruhe    1         :ok:
2.    Bielefeld - Schalke         1,2        :ok:
3.    Frankfurt - Bochum        2,x        :ok:
4.    Stuttgart - Bremen        1,x        :ok:
5.    Wolfsburg - Cottbus      x           :noway:
6.    Leverkusen - Hannover x,1         :ok:
7.    Nürnberg - Hamburg     x,2        :ok:
8.    Palermo - Udinese         1           :noway:
9.    Empoli - Milan                2            :ok:
10.  Lazio - Livorno               1            :ok:
11.  Napoli - Roma                1,x         :noway:
12.  Parma - Sampdoria        x,2          :ok:
13.  Siena - Fiorentina          2            :noway:
+1.  Genoa - Juventus          x            :noway:


1.  Már vártam egy ideje, hogy formába lendűljön a Bayern és simábban menjenek a meccsei. Az utóbbi néhány ilyen volt. Nem hiszem, hogy ebben a formában meglepne minket a Bayern. A Karlsruhe max. statiszta lehet egy jó mérkőzéshez...
2.  Szerintem sokat kivett a Schalkéból a hosszabításos hétközi bl meccse... Ráadásul otthonában egyáltalán nem veszélytelen a Bielefeld!!! X nem lesz. Ha maradt elég ereje a vendégeknek, akkor nyerhetnek, ha elfáradtak akkor kikapnak.
3.  Ide meglepetést érzek. Nem tudom igazán megmagyarázni.
4.  A Brémen is több helyen érdekelt még. A Stuttgart pedig kezd észhez térni. Talán a vendéggyőzelmet kizárnám.
5.  Wolfsburgnak elfogyott a lendülete, míg a Cottbusnak minden pont létfontosságú. Túl nagy képességbeli különbség sincs közöttük.
6.  Leverkusen is kupát játszott hétközben. Lehetséges, hogy nem lesznek túl frissek. Benne van, hogy nem tudnak nyerni. Sőt egy pici esélyt látok arra is, hogy nyerjen a Hannover, de mostanában nekik sem igazi a játékuk.. Csöndes x-re gondolok.
7.  A Hamburg ugye a Leverkusennel játszott hétközben, de elkövette azt a hibát (szerintem legalábbis hiba), hogy nem nyerni ment. Sokáig jól tartva magát kikapott 1-0-ra. Ellentétben pár héttel ezelőtt a bajnokin a Leverkusen mentett pontot ellene, amikor is 3 pontért utaztak... A Nürnbergnek is iparkodnia kell, de a szokásos 1-2 gólját biztosan most is megkapja, hármat pedig szerintem nem lő...
8.  Szicíliában mindig másképp tekintenek a mérkőzésre, ha északi csapat ellen játszanak... A nem túl jó formában levő Udinese szerintem bedarálódik a meccsen.
9.  Egy újabb pofon sok lenne a Milannak. Az edzőváltás állítólag már így is majdnem biztos. Nekem ez olyan 0-1-es mérkőzésnek tűnik. Nem is veszítenek, nem is lesznek meggyőzőek (nehogy elmaradjon a változás), nem is kell magyarázkodni, de a 3 pont mégis megvan............
10.Talán ezzel a meccsel kilábalhat a Lazio a gödörből.
11.Nem egy "nagycsapatot" megfogott a Napoli otthon. Ráadásul a Roma ellen szól a hétközben lejátszott "idegi harc" a Real ellen. Igazából meg is engedhetik a botlást maguknak... Bár lehetséges, hogy vérszemet kaptak attól a 6(már csak) pont hátránytól az Inter mögött, de nem reális behozni ezt a hátralevő fordulókban... szerintem... talán ezt ők is tudják.
12.Bízom  a Sampdoria formájában.
13.A Fiorentina jó passzba került végre. Hétközben is simán nyertek. Ha nem kap 3 gólt szerintem nyerni fog. A Siénától pedig nem várok 3 gólt.
+1.Csak lövöldözök. Erre nincs tippem.

#50 március 17, 2008, 20:27:33, tom2649
1.Bochum-Stuttgart 2  :noway:
2.Cottbus-Bayern 2  :noway:  :wall:
3.Hamburg-Dortmund 1  :ok:
4.Hannover-Bielefeld x2  :ok:
5.Karlsruhe-Frankfurt 2  :ok:
6.Rostock-Hertha 1  :noway:
7.Bremen-Wolfsburg 1  :noway:
8.Leverkusen-Nürnberg 1  :ok:
9.Udinese-Lazio x  :ok:
10.Roma-Milan 1  :ok:
11.Fiorentina-Genoa 1x  :ok:
12.Internazionale-Palermo 1x  :ok:
13.Sampdoria-Catania 1  :ok:
+1.Juventus-Napoli 1  :ok: