Észrevétel!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Milán A 07.19-én a Florida - Philadelphia 9-5 teháááát 1. Szoktam nézegetni fiúk ill. lányok mit is tippelgetnek mert sok sok jó észrevétel van. Különben nekem ez a mérkőzés volt éppen az egyik kiválasztottam.Kérlek ne --már őket," ők még életbe vannak"

Idézetet írta: Stamas Dátum július 21, 2008, 08:53:03
Milán A 07.19-én a Florida - Philadelphia 9-5 teháááát 1. Szoktam nézegetni fiúk ill. lányok mit is tippelgetnek mert sok sok jó észrevétel van. Különben nekem ez a mérkőzés volt éppen az egyik kiválasztottam.Kérlek ne --már őket," ők még életbe vannak"

Mondjuk ha leirnád a meccs ID-ját is akkor még jobb lenne.

Hello adminok  !!

Vannak bajnoksagok amelyek nem lettek frissitve, gondolom ezt tudod.
Az ujra felkerult csapatok (III. Ligabol a II Ligaba vagy II-bol az I Ligaba) nevei nem talalhatok meg, azokat hogy adjuk meg tippeleskor? Valamikor lesznek frissitve a csapat nevek a bajnoksagokban?
Megtortenhet hogy en NEM talalom csak meg az sfstats oldalon, akkor adjon valaki egy utmutatot.

:topbet_125:

Nem rossz az új rendszer, csak az NBA meccsek között nem volt meg az összes( pl.:a San Antonio - Golden State meccs ami 04:30-kor kezdődik) ! Nem lehet megoldani, hogy ismét lehessen tippelni az összes meccsre?

Előre is köszi a választ! ;)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum február 03, 2009, 03:07:36
Nem rossz az új rendszer, csak az NBA meccsek között nem volt meg az összes( pl.:a San Antonio - Golden State meccs ami 04:30-kor kezdődik) ! Nem lehet megoldani, hogy ismét lehessen tippelni az összes meccsre?

Előre is köszi a választ! ;)
Pedig ott van, 2008/02/03 dátummal.
Még csiszolgatjuk a hibákat, hogy ne legyenek ezután gondok.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 03, 2009, 06:54:28
Idézetet írta: tibi181818 Dátum február 03, 2009, 03:07:36
Nem rossz az új rendszer, csak az NBA meccsek között nem volt meg az összes( pl.:a San Antonio - Golden State meccs ami 04:30-kor kezdődik) ! Nem lehet megoldani, hogy ismét lehessen tippelni az összes meccsre?

Előre is köszi a választ! ;)
Pedig ott van, 2008/02/03 dátummal.
Még csiszolgatjuk a hibákat, hogy ne legyenek ezután gondok.

Ezt meg tudom erősíteni, mivel meg is játszottam.

Azért arra is figyeljetek, hogy az illető meccset milyen dátumon játsszák. Esetleg ha egy meccset nem találtok meg a mai dátumon, akkor nézzétek meg a következő napi programban..mert ott kell legyen.

Arra esetleg van esély , hogy rögbi is lehet a tippek közt? Tudom az SfStatsban nincs benne. Most hétvégén kezdődik a 6 Nemzet , aztán angol, francia, magners liga bajnokik is vannak, heineken kupa, a déli féltekén pedig Super 14 jövő héttől. Lehetne ezek közül is válogatni azt gondolom. Persze csak az én kedvemért ne, de azért erőltetném, mert azt hiszem jó vagyok rögbiben:)  :P

Sziasztok!

Szerintem nagyon jó ez az új rendszer, nekem nagyon tetszik :great:

Csak így tovább! Egyre jobb ez az oldal :great:

Idézetet írta: Boldi Dátum február 03, 2009, 12:22:20
Arra esetleg van esély , hogy rögbi is lehet a tippek közt? Tudom az SfStatsban nincs benne. Most hétvégén kezdődik a 6 Nemzet , aztán angol, francia, magners liga bajnokik is vannak, heineken kupa, a déli féltekén pedig Super 14 jövő héttől. Lehetne ezek közül is válogatni azt gondolom. Persze csak az én kedvemért ne, de azért erőltetném, mert azt hiszem jó vagyok rögbiben:)  :P

Nem, sajnos jelenleg a rögbi nem fog bekerülni a tippjátékba.

Nem sikerült a Női BL-ben tippet raknom.
Miután mindent kitöltötem, és beküldtem volna, azt írta ki a gép, hogy a listából kell választani, de nincs lista.

Idézetet írta: zgergo Dátum február 15, 2009, 13:37:45
Nem sikerült a Női BL-ben tippet raknom.
Miután mindent kitöltötem, és beküldtem volna, azt írta ki a gép, hogy a listából kell választani, de nincs lista.


Köszi most már jó.
De lehet, hogy csak béna voltam.


Ma még nem lehet a holnapi UEFA meccsekre tippelni?

És egy másik kérdés:
Jól látom, hogy lehet majd NBII-re is tippelni!

Idézetet írta: zgergo Dátum február 17, 2009, 23:23:58

Ma még nem lehet a holnapi UEFA meccsekre tippelni?

És egy másik kérdés:
Jól látom, hogy lehet majd NBII-re is tippelni!

Lehet a holnapi UEFA kupa meccsekre is tippelni. Mindössze annyit kell tenned, hogy mikor kiválasztod a bajnokság nevét, utána a dátumot áttedd február 19-re, s akkor a holnapi meccsek jelennek meg.

S amúgy valóban jól láttod, lehet tippelni NBII-es meccsekre is.  ;)

Én sajnos így is csak az UEFA Champions League-t látom.