888Sport Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


visa electron(Erste bank) bankkártyáról fizettem be, én sem értem mi nem tetszik nekik, máshol nem volt ilyen

Idézetet írta: Synyster Dátum január 31, 2011, 20:20:26
valaki tudna segíteni?
elindítottam egy kifizetést a 888Sport-on, fel is töltöttem a szükséges fényképeket(útlevél, bankkártya, lakcímigazoló), erre ezt a levelet kaptam:

Dear Gergo,

This is Yuderkis M. from the Operations Department at Cassava Enterprises (Gibraltar) Ltd. Cassava Enterprises manages operational services for 888Sport.

I am contacting you with regards to your 888Sport account with username "dobos07".

Thank you for recently submitting your documents via our "Upload Your Documents Feature". Please be advised, these have been reviewed and checked in accordance of the Security Check requirements.

Gergo, I am very pleased to inform you that I have accepted the copies of your credit card and passport. All relevant details have been successfully cross-referenced to your account details and verified. Unfortunately, the deposit declaration form failed our security checks as this document was not signed and dated. As such I kindly ask that you consider resending, kindly note you should print out this document, signed, date and have it returned to us.

Also if you wish for your account to be fully verify and to be upgraded which will allow for increased deposit/and cash-out limits. Send as well:

-A recent copy of a utility bill showing your full name and address

As soon as we receive and verify the documents, we will proceed accordingly.

Should you require assistance, please feel free to contact us.

Kind Regards,



nem teljesen értem mit kellene most tennem, aki tud kérem segítsen

Nincs semmi para. Fel kell még töltened egy közüzemi számlát amin látszik a teljes neved és a címed.

Tud valaki valami infót adni ezzel a 20GBP-s No Lose Bettel kapcsolatban?

Valaki próbálta már?
Ha elbukom van forgatási követelmény vagy röögtön ki lehet venni?

Mert igazából csak a promó miatt regisztrálnék ,tartósan nem akarok itt játszani.
Köszönöm a segítséget előre is ,
cloro

Idézetet írta: Vinny Dátum január 25, 2011, 19:33:59
Kifizettek,nem volt gond. 20 eurós no lose bet,minimális feltételekkel,szerintem megérte. Nem tud valaki valami hasonlóról még? (betclic,fortuna,expekt már kilőve).

Ha buksz,akkor 1.2-ön kell 1x megforgatni.
Engem kifizettek,nem volt gond,igaz nyertem az elsőt. :D

Idézetet írta: Vinny Dátum február 11, 2011, 14:09:27
Ha buksz,akkor 1.2-ön kell 1x megforgatni.
Engem kifizettek,nem volt gond,igaz nyertem az elsőt. :D

Mire kérted ki a pénzt és mennyi idő alatt jött meg? Nekem azt hiszem kiutalásnál wire transfert és bank transfert ajánlott fel és az utóbbi választottam (tegnap).

Kapaszkodj meg:

Moneybookersre volt 2 nap. :D

Ez gáz kicsit. Pénteken kértem ki,de keddre jött meg,de megjött az a lényeg.MB fizettem be,ott kérhettem ki.
Feltöltöttem a személyim másolatát,h gyorsabb legyen,aminek örültek,de mondták felesleges,mert 48 óra a kifizetés átfutása.

Hello!

Valaki próbálta már ezt az 50 fontos freebetet? Mik a feltételei, ennek a fogadásnak? És az irodáról mi a vélemény?

Elég régi a téma, felélesztem. :D ;D Közelmúltbeli tapasztalatok mik az irodáról, továbbra is rendben mennek a dolgok?

póker lobby bol szoktam belépni,és igen lehet fogadni.