Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Glaire Dátum május 03, 2013, 12:53:06
Tehát előbb be kell fizetni Skrill-ről valamennyit és utána már tudok kiutalni oda?

Igen, de csak annyit, amennyit azzal fizetsz be vagy amit még azzal nyersz.

Friss példa: befizettem egy 20-ast bankkártyával, amit feltornáztam. Skrillre szerettem volna kifizetést kérni, ezért befizettem hozzájuk 5 000-et skrillen keresztül; még pár alibit fogadtam, majd kikértem az egészet skrillre. Erre jött az e-mail:

"Tisztelt Latzka!

Örömmel tájékoztatom, hogy kifizetését feldolgoztuk.

Számlája pénzügyeit többféle fizetési módon rendezte, ezért kifizetését szabályainknak megfelelően arányosan dolgoztuk fel a befizetéshez használt fizetési módok között.

Tehát, amennyiben Moneybookers eljárással fizetett be számlájára, a nyereményeit, amelyeket ebből a befizetésből fedezett, is Moneybookers-en keresztül utaljuk vissza.

98,490 Ft-ot banki átutalással, 5,000 Ft-ot Skrill számlájára küldtünk."

Tehát ha jól értelmezem, mivel anno kártyáról töltöttem én is fel, csak oda tudom a pénzt visszautalni, és ha a jövőben a skrill-t szeretném használni, előbb érdemes az összes pénzt leüríteni a számláról, és újra feltölteni már csak skrill-en keresztül.

Idézetet írta: Glaire Dátum május 04, 2013, 12:01:33
Tehát ha jól értelmezem, mivel anno kártyáról töltöttem én is fel, csak oda tudom a pénzt visszautalni, és ha a jövőben a skrill-t szeretném használni, előbb érdemes az összes pénzt leüríteni a számláról, és újra feltölteni már csak skrill-en keresztül.

Igen, ez a helyzet.

Hello mindenki !

Az utóbbi időben problémám van a moneybookers számlám feltöltésével. OTP-s vagyok, pénzátutalásra a netbankjukat szoktam használni. Eddig semmi probléma nem volt a MB-s számlám feltöltésével kb 3 éve használom és 2-3 havonta utaltam rá pénzt, utoljára idén februárban. Márciusban is utalni akartam rá 1500 forintot de nem sikerült és ezt az üzenetet kaptam az otp-től :  (MONEYBOOKERS LTD. BEZÁRT SZÁMLA MIATTI VISSZAUTALAS)
A moneybookers nem küldött semmiféle e-mailt hogy bármi gond lenne a számlával, be is tudok lépni. Felhívtam az OTP ügyfélszolgálatot ahol kb 10 perc "ha ezt szeretné nyomja meg ezt a gombot" féle tökölés után tudtam beszélni egy ügyfélszolgálatossal akinek lövése sem volt hogy mi lehet a probléma.

Ha valaki találkozott már ezzel a problémával és tud rá megoldást annak megköszönném ha megírná nekem.
Ha valaki nem tud de van ötlete azt is :D

Idézetet írta: kunisse Dátum május 29, 2013, 17:51:50
Hello mindenki !

Az utóbbi időben problémám van a moneybookers számlám feltöltésével. OTP-s vagyok, pénzátutalásra a netbankjukat szoktam használni. Eddig semmi probléma nem volt a MB-s számlám feltöltésével kb 3 éve használom és 2-3 havonta utaltam rá pénzt, utoljára idén februárban. Márciusban is utalni akartam rá 1500 forintot de nem sikerült és ezt az üzenetet kaptam az otp-től :  (MONEYBOOKERS LTD. BEZÁRT SZÁMLA MIATTI VISSZAUTALAS)
A moneybookers nem küldött semmiféle e-mailt hogy bármi gond lenne a számlával, be is tudok lépni. Felhívtam az OTP ügyfélszolgálatot ahol kb 10 perc "ha ezt szeretné nyomja meg ezt a gombot" féle tökölés után tudtam beszélni egy ügyfélszolgálatossal akinek lövése sem volt hogy mi lehet a probléma.

Ha valaki találkozott már ezzel a problémával és tud rá megoldást annak megköszönném ha megírná nekem.
Ha valaki nem tud de van ötlete azt is :D

Pár hónapja bankot váltott a Moneybookers, most UniCredit számlára kell utalni.
(Az oldalon láthatod az adatokat az Upload funds pontban.)
Korábban talán a Commerzbanknál (vagy valamelyik 1-2 fiókos banknál) volt a számlájuk, amit biztosan megszüntettek, nálad meg még az szerepelhet rögzített számlaszámként...

Idézetet írta: Knapp Dátum május 29, 2013, 18:18:19
Pár hónapja bankot váltott a Moneybookers, most UniCredit számlára kell utalni.
(Az oldalon láthatod az adatokat az Upload funds pontban.)
Korábban talán a Commerzbanknál (vagy valamelyik 1-2 fiókos banknál) volt a számlájuk, amit biztosan megszüntettek, nálad meg még az szerepelhet rögzített számlaszámként...


Köszi Knapp ez volt a probléma,
Knapp vs. otp ügyfélszolgálat  1-0  :D

Mit lehet tenni ha ezt kapom befizetésnél "Your balance cannot be used for this transaction because you have funded your account with a payment method not supported for online gambling."
Előre bocsájtom hogy a számlán szerepel Gambling és non-gambling szerűen feltöltött pénz..mégsem engedi a befizetést irodához..

Utald át a teljes egyenlegedet egy megbízható ismerősöd Skrill számlájára, majd vissza.

Idézetet írta: onezoli Dátum július 13, 2013, 17:14:18
Mit lehet tenni ha ezt kapom befizetésnél "Your balance cannot be used for this transaction because you have funded your account with a payment method not supported for online gambling."
Előre bocsájtom hogy a számlán szerepel Gambling és non-gambling szerűen feltöltött pénz..mégsem engedi a befizetést irodához..
Idézetet írta: Irtis Dátum július 13, 2013, 18:12:24
Utald át a teljes egyenlegedet egy megbízható ismerősöd Skrill számlájára, majd vissza.

Esetleg ,ha nincs akinek átküld,szívesen segítek  :)

Ok csak nefelejts a dupláját vissza küldeni  :P

#400 július 13, 2013, 19:03:01, Pikaa
Idézetet írta: onezoli Dátum július 13, 2013, 18:50:42
Ok csak nefelejts a dupláját vissza küldeni  :P

Rendben,mostanság úgy is van elég,inkább küldöm a tripláját.  :D

éééés müködik...Köszönet Irtis ! Egy sörre mindenféleképpen ,bárhol ,bármikor.

 :beerchug:
Azért ezt a trükköt ne játszd el túl sokszor, mert azt hallottam, hogy a Skrill nem nézi jó szemmel.
Inkább figyelj a befizetésnél, hogy a gambling-et válaszd.

Idézetet írta: Irtis Dátum július 14, 2013, 10:40:44
:beerchug:
Azért ezt a trükköt ne játszd el túl sokszor, mert azt hallottam, hogy a Skrill nem nézi jó szemmel.
Inkább figyelj a befizetésnél, hogy a gambling-et válaszd.

A skrill azt nem nézi jó szemmel, ha neked magadnak van két accountod. Ha másnak utalsz, az nekik jó, ők abból szedik a sarcot, azért nem fognak figyelmeztetni meg összeszidni. A másik megoldás nem jó nekik, szerintem félnek a technika ördögétől. Amúgy nem mindenkinek van olyan kártyája, amiről hagy feltölteni játékra, illetve akkor annak felesleges skrillezni, hisz valószínüleg egyből az irodához is fel tud tölteni a kártyájáról.

Idézetet írta: Lacapi Dátum július 14, 2013, 13:23:44
A skrill azt nem nézi jó szemmel, ha neked magadnak van két accountod. Ha másnak utalsz, az nekik jó, ők abból szedik a sarcot, azért nem fognak figyelmeztetni meg összeszidni. A másik megoldás nem jó nekik, szerintem félnek a technika ördögétől. Amúgy nem mindenkinek van olyan kártyája, amiről hagy feltölteni játékra, illetve akkor annak felesleges skrillezni, hisz valószínüleg egyből az irodához is fel tud tölteni a kártyájáról.
Ez így nem igaz, mert sok helyen sokkal kényelmesebb Skrillre kikérni a zsét. Egyrészt gyorsabb, másrészt kisebb a limit. Plusz ha el akarod rejteni a pénzedet, akkor a bankkártyára visszautalva ezt nem tudod megtenni, a Skrillen jobb helyen van.Persze ha valaki csak a feltöltéssel számol, a kivéttel nem, annak tényleg jobb közvetlenül az irodába:-))

Ui: nem a technika ördögétől félnek, hanem pénzmosási dolgok vannak ebben.