$100 -> $10000

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Ez egy elég "agresszív stratégia", így elöljáróban annyit, hogy nem ajánlom senkinek. Most olyan helyzetben vagyok, hogy muszáj alkotnom valamit. Az induló 100 dodi a rollom töredéke, így a kockáztatható kategóriába esik.

25%-os lépésekben haladok.
Odds határ: 1.89 <
Iroda: bet365


Ez azt jelenti, hogy ha sorozatban az összes tippem jönne, akkor 21 lépésben érném el a kitűzött célt.
Szinte biztos, hogy nem fog mind jönni...
Vesztes tipp után a maradék bank 25%-ának megnyerése a cél. Magyarul nem adom hozzá az elvesztett tétet, így nyílván nem fogok egy rossz sorozat után bustozni, viszont jelentősen lelassít.

Ezt már egyszer végigvittem a tizedével ($10 -> $1000), 47 fogadással, másfél hónap alatt. Remélem újra sikerül és nem égek be vele.  :D
A topikot azért nyitottam, mert úgy gondolom érdekes lehet. Szóljatok hozzá nyugodtan.

#1 április 05, 2010, 13:50:34, bandiie
1. lépés:
Bank: $100
Cél: +$25



1   04/04/2010   Racing Santander v Real Madrid
(Játékidő eredménye)   Real Madrid   1.30   Egyik sem       Nyert
2   04/04/2010   Atletico Madrid v D Coruna
(Dupla esély)   Atletico Madrid vagy döntetlen   1.20   Egyik sem       Nyert
3   04/04/2010   Willem II v PSV
(Játékidő eredménye)   PSV   1.33   Egyik sem    Nyert
4   04/04/2010   ADO Den Haag v Ajax
(Játékidő eredménye)   Ajax   1.20   Egyik sem    Nyert


#3 április 05, 2010, 23:23:04, bandiie
2. lépés:
Bank: $125
Cél: +$31.25



1. Swansea v Scunthorpe   Under 3.5   1.18

A Swansea meccsein van magasan a legkevesebb gól a Championshipben. 41 meccsen 34 lőtt és 33 kapott gól, ami 1.6-os átlag. Már régóta játszom minden meccsüket Under 2.5-re, amivel szép profitot hoztak eddig. A biztonság kedvéért most 3.5 alattra teszem.


2. Fortuna Dusseldorf v St Pauli   1X   1.38

A Dusseldorf még nem veszített mérkőzést hazai pályán ebben a szezonban (10 győzelem, 4 döntetlen és mindössze 5 kapott gól). A tipp mellett szól még az is, hogy a St Pauli még sosem nyert a Dusseldorf otthonában, valamint a viszonylag jó odds sem elhanyagolható.


3. Yeovil v Leeds   X2   1.22

A Leeds négy meccset veszített sorozatban, ami most véleményem szerint megszakad, mert mostmár kell a ponty.


Odds: 1.99
Tét: $31.57



Szia!

Sok sikert a naplódhoz!  :great:

Sok szerencsét kívánok!

Hali! :cya:
Nyereményekben gazdag fogadásokat kívánok! ;)
Eddig hibátlan! :ok:

Köszi mindenkinek, próbálkozom!  :D
Amúgy közbe tolom "rendesen" is, ez csak egy "challenge". Általában single tippeket teszek, de azzal itt túl nagy lenne az ingadozás.
Holnap folytatom...

#8 április 06, 2010, 22:56:09, bandiie
Necces a mai nap, így nagyobb oddsot kell összehoznom, hogy ne kockáztassak sokat, mert nem akarok nagyon visszaesni.



3. lépés:
Bank: $156.25
Cél: +$39




1. Huddersfield v Oldham   1   1.57

Nem sokat tudok hozzáfűzni. A Huddersfield a feljutási esélyeinek életben tartásáért harcol. A hátralévő három meccsük közül ez ígérkezik a legkönnyebbnek.


2. Morton v Inverness CT   2   1.80

Az Inverness CT visszajuthat az első osztályba. Szintén három meccsük van hátra, amiből ez tűnik elméletben a legkönnyebbnek. Fontos hogy megtartsák a 4 pontos előnyüket.


3. Sara Errani vs Arantxa Rus   1   1.16

4. Roberta Vinci vs Carla Suarez Navarro   2   1.30

A két tenisz meccshez sem tudok sokat hozzáfűzni. Egymás elleni mérlegeik 2-0, 0-2.



Odds: 4.26
Tét: $11.87

#9 április 06, 2010, 23:32:42, bandiie
Idézetet írta: bandiie Dátum április 06, 2010, 10:18:56
Necces a mai nap, így nagyobb oddsot kell összehoznom, hogy ne kockáztassak sokat, mert nem akarok nagyon visszaesni.



3. lépés:
Bank: $156.25
Cél: +$39




1. Huddersfield v Oldham   1   1.57

Nem sokat tudok hozzáfűzni. A Huddersfield a feljutási esélyeinek életben tartásáért harcol. A hátralévő három meccsük közül ez ígérkezik a legkönnyebbnek.


2. Morton v Inverness CT   2   1.80

Az Inverness CT visszajuthat az első osztályba. Szintén három meccsük van hátra, amiből ez tűnik elméletben a legkönnyebbnek. Fontos hogy megtartsák a 4 pontos előnyüket.


3. Sara Errani vs Arantxa Rus   1   1.16

4. Roberta Vinci vs Carla Suarez Navarro   2   1.30

A két tenisz meccshez sem tudok sokat hozzáfűzni. Egymás elleni mérlegeik 2-0, 0-2.



Odds: 4.26
Tét: $11.87




Ez sima volt, pedig tartottam tőlük.  :great: Még egy biztosítást is elnyomtam a Huddersfield meccsre, miután nyert az ICT, mert kétszer is viszonylag nagyot csökkent a döntetlenre kínált odds.
Most azon gondolkozom, hogy a masteroftheoddsosok 3 NBA tippjével folytatom ma este. 4.00-ára jön ki az odds, aminél nagyobb kéne ahhoz hogy megjátszam, szóval keresni kéne még mellé valamit.   <---   Találtam, de kihagyom. Nem látok elég esélyt rá hogy bejöjjön, így meg csak felesleges gambling.

grat, csak így tovább :great:

#11 április 07, 2010, 22:02:39, bandiie
4. lépés:
Bank: $195
Cél: +$48.75




1. Yaroslava Shvedova vs Flavia Pennetta   2   1.36

2. Alexandra Dulgheru vs Kim Clijsters   2   1.10

3. Bethanie Mattek-Sands vs Anastasia Pavlyuchenkova   2   1.25

4. Marseille v Sochaux   1   1.36




Odds: 2.55
Tét: $31.45

Szia! Köszönöm az Inverness és az angol tipped,ezekkel nyertem és ,ha nem olvasom az irásod tuti nem tettem volnaMégegyszer kösz és grat!!! További sok sikert!! :great:

Idézetet írta: artur33 Dátum április 07, 2010, 16:30:53
Szia! Köszönöm az Inverness és az angol tipped,ezekkel nyertem és ,ha nem olvasom az irásod tuti nem tettem volnaMégegyszer kösz és grat!!! További sok sikert!! :great:

Nincs mit, örülök ha nyertél!  :beerchug:
Egyébként az említett két meccshez írt infóim pontatlanok voltak, ugyanis egyik csapatnak sem 3 meccs volt hátra, bár ez a lényegen nem sokat változtatott. Nem követem az említett két bajnokságot és most váltottam új oldalra, ahol a statokat sasolom, ott pedig csak a köv. három fordulót írja ki mindig.

Nagyon szépen haladsz, csak igy tovább ;)
Ha utólag jösz rá h rossz az infó, de jó a tipp, akkor nincsen baj ;) Bosszantóbb, ha a tipp emiatt lesz rossz