$100 -> $10000

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: jaaas Dátum április 07, 2010, 16:56:18
Nagyon szépen haladsz, csak igy tovább ;)
Ha utólag jösz rá h rossz az infó, de jó a tipp, akkor nincsen baj ;) Bosszantóbb, ha a tipp emiatt lesz rossz


Köszi!  :)
Írhattad volna nagyobba is (bár látom már nagyítottál kicsit) nem veszem zokon, mert igazad van. Egyébként -amint a terjedelemből kiderül- nem elemzésnek szántam azt a pár szót, csupán odapöttyentettem mért azokra a mérkőzésekre esett a választásom. Egyébként körültekintőbb lettem volna.

Idézetet írta: bandiie Dátum április 07, 2010, 17:02:12
Köszi!  :)
Írhattad volna nagyobba is (bár látom már nagyítottál kicsit) nem veszem zokon, mert igazad van. Egyébként -amint a terjedelemből kiderül- nem elemzésnek szántam azt a pár szót, csupán odapöttyentettem mért azokra a mérkőzésekre esett a választásom. Egyébként körültekintőbb lettem volna.

Bocs, nem bántani akartalak azzal, h kicsivel irtam ;) Csak megtetszett h még az előző hsz-ben Te is kicsivel irtad a megjegyzésedet, és ezzel akartam utalni arra, h senkit sem érdekel utólag, ha rossz az elemzésed (pöttyeneted), de jó a tipped :ok:

Idézetet írta: bandiie Dátum április 07, 2010, 12:33:34
4. lépés:
Bank: $195
Cél: +$48.75




1. Yaroslava Shvedova vs Flavia Pennetta   2   1.36

2. Alexandra Dulgheru vs Kim Clijsters   2   1.10

3. Bethanie Mattek-Sands vs Anastasia Pavlyuchenkova   2   1.25

4. Marseille v Sochaux   1   1.36




Odds: 2.55
Tét: $31.45




Simának néz ki, de nem volt az. Clijsters és Pavlyuchenkova meccsei elég neccesek voltak. Clijstersben azért bíztam, de Pavlyuchenkovara bíztosítottam volna, ha lett volna rá lehetőségem. De nem volt...
Új bank: $244.  :redchug:

A mai nap kimarad. Ugye EL-re nem fogadunk, meg a tenisz is -EV már (legalábbis számomra). Golfon gondolkodtam (Woods ellen), de azt se tudom mifánterem.  ;D

Egyébként tegnap átléptem az első lélektani határt (még 2 ilyen van, majd szólok  ;D), szóval a feladás már nem játszik.

Na majd holnap. GL!

#19 április 08, 2010, 22:59:07, bandiie
Na nem bírtam ki. Az EL-re nem szivesen fogadok, az egyéb mai kínálat pedig nem fekszik, viszont unatkoztam...


5. lépés:
Bank: $244
Cél: +$61



1. Atletico Madrid v Valencia   Under 2.5   2.60

2. Liverpool v Benfica   X2   2.20

3. Standard Liege v Hamburg   X2   1.38

4. Wolfsburg v Fulham   X2   2.10



Odds: 16.57
Tét: $3.92




Ez csak ihlet. Ennyit megér. Ha nem jön, akkor ugyanott vagyok mintha kihagynám a mai napot. A Hamburgot viszont lehet kár volt beletenni.

#20 április 08, 2010, 23:14:20, bandiie
Idézetet írta: bandiie Dátum április 08, 2010, 18:20:31
Na nem bírtam ki. Az EL-re nem szivesen fogadok, az egyéb mai kínálat pedig nem fekszik, viszont unatkoztam...


5. lépés:
Bank: $244
Cél: +$61



1. Atletico Madrid v Valencia   Under 2.5   2.60

2. Liverpool v Benfica   X2   2.20

3. Standard Liege v Hamburg   X2   1.38

4. Wolfsburg v Fulham   X2   2.10



Odds: 16.57
Tét: $3.92




Ez csak ihlet. Ennyit megér. Ha nem jön, akkor ugyanott vagyok mintha kihagynám a mai napot. A Hamburgot viszont lehet kár volt beletenni.


Kár, pedig az összes meccs úgy alakult, ahogy elképzeltem. Jól kezdett a Benfica is, de ahelyett hogy esetleg lőttek volna egy gólt, kaptak egyet, majd nem sokkal később még egyet.  :noway:
Na nem baj, igazából vissza nem estem. A következő körrel $61 helyett $60-at kell így nyerni.

#21 április 10, 2010, 19:55:14, bandiie
Újra itt. A tegnapi nap kimaradt, azonban mára lehetséges, hogy két lépést is beiktatok.



6. lépés:
Bank: $240
Cél: +$60



1. Bristol City v Swansea   Under 2.5   1.60


Már korábban írtam a Swansea 1.6-os gólátlagáról, ami magasan a legalacsonyabb a Championship-ben. Akkor jó döntésnek bizonyult, hogy az U2.5 helyett 3.5-re tettem, hiszen 3 gól született, azonban most a 2.5 is jó kell hogy legyen. A két csapat legutóbbi hat egymás elleni találkazóján mindössze 2, azaz kettő gól született 540+ perc alatt, ami egészen gyalázatos. Bízom benne, hogy folytatják ezt a rossz sorozatot.


2. Hull v Burnley   1   1.72

Igazi kiesési rangadó a PL-ből. A Hull véleményem szerint jobb csapat, mint amit a jelenlegi helyezése mutat és képesnek tartom őket a bennmaradásra, azonban ehhez mindenképp hozniuk kell ezt a mai mérkőzést. Főleg hogy az ellenfél a Burnley, amely idegenben mindössze egyetlen pontot tudott szerezni az egész idényben.


3. Aston Villa v Chelsea   2   1.53

Nem kedvelem a kupameccseket -legalábbis fogadási szempontból-, de ez ma bekerült. Nem számítok azonban könnyű meccsre. Martin O'Neill nyilván átszervezi a csapatot a legutóbbi, 7-1-es vereséget szenvedőhöz képest. Azonban mégis a döntőbe kerülés a tét, így várható, hogy a Chelsea a maximumot nyújtja majd és nem kérdés, hogy melyik gárda az erősebb. Egy, maximum két gólos londoni sikert várok, amit a "Kékek" sem úsznak meg kapott gól nélkül.



Odds: 4.23
Tét: $18.58


#22 április 11, 2010, 23:10:04, bandiie
A Burnley is megszerezte első idegenbeli győzelmét. Kár hogy pont most. Viszont nyert a WHU, így ki fog esni a Hull.
Mára nincs igazán erős tippem, nagyobb szorzóval, így négy olyan meccset rakok, amiken nagyon fontos, hogy a hazai csapat begyűjtse a három pontot.



7. lépés:
Bank: $222
Cél: +$55.5



1. Róma v Atalanta   1   1.25

2. Marseille v Nice   1   1.30

3. Ajax v VVV   1   1.11

4. Athletic Bilbao v Almeria   1X   1.14




Odds: 2.06
Tét: $52.36

#23 április 12, 2010, 11:16:18, bandiie
8. lépés:
Bank: $278
Cél: +$70



1. Daniel Gimeno-Traver vs Richard Gasquet   2   1.28

2. Marcel Granollers vs Juan Carlos Ferrero   2   1.16

3. Alona Bondarenko vs Julie Ditty   1   1.11

4. Sparta Prague v Slavia Prague   1X   1.12

5. IK Sävehof vs Ystads IF HF   1   1.33



Odds: 2.50
Tét: $46.67

Hali Bandi! :cya:

Tetszik a stratégiád és sok sikert kívánok hozzá! :ok: ;)
Azt szeretném+kérdezni,h a tétet hogy számolod ki?

Idézetet írta: JerzyZen Dátum április 12, 2010, 17:43:51
Hali Bandi! :cya:

Tetszik a stratégiád és sok sikert kívánok hozzá! :ok: ;)
Azt szeretném+kérdezni,h a tétet hogy számolod ki?

Cél / (Odds -1)
Pl. a mainál 70 osztva 1.50-el. Az összegeket pedig úgy kerekítem, hogy inkább többet nyerjek a célnál és ne kevesebbet.
Egyébként nem mondanám ezt jó stratégiának, de mint azt a topik-indítóban leírtam, muszáj lenne most sokat nyernem.


Idézetet írta: bandiie Dátum április 12, 2010, 18:28:04
Cél / (Odds -1)
Pl. a mainál 70 osztva 1.50-el. Az összegeket pedig úgy kerekítem, hogy inkább többet nyerjek a célnál és ne kevesebbet.
Egyébként nem mondanám ezt jó stratégiának, de mint azt a topik-indítóban leírtam, muszáj lenne most sokat nyernem.



Köszönöm! ;)

Gratulálok én is és további sok sikert a célodhoz!

A kérdésem az lenne, hogy majd ha 1000$ vagy a fölötti tétet kell tenned, akkor az nem lesz kicsit meredek? Vagy a standard játékodnál ehhez hasonló tétekkel játszanál?

Idézetet írta: Latzka Dátum április 12, 2010, 19:09:46
Gratulálok én is és további sok sikert a célodhoz!

A kérdésem az lenne, hogy majd ha 1000$ vagy a fölötti tétet kell tenned, akkor az nem lesz kicsit meredek? Vagy a standard játékodnál ehhez hasonló tétekkel játszanál?

Bizony, ott az meredek lesz. Attól félek, hogy a nagyobb tét majd befolyásol rossz irányba. Pl. a jó meccs helyett a rosszat teszem be inkább, mert túl sokat vacilálok. Most még nincs ilyen probléma, mikor meg lesz, próbálok majd eszközként tekinteni az összegre, amiből egyszer 2 guriga lehet.  ;D

Idézetet írta: bandiie Dátum április 12, 2010, 11:14:09
8. lépés:
Bank: $278
Cél: +$70



1. Daniel Gimeno-Traver vs Richard Gasquet   2   1.28

2. Marcel Granollers vs Juan Carlos Ferrero   2   1.16

3. Alona Bondarenko vs Julie Ditty   1   1.11

4. Sparta Prague v Slavia Prague   1X   1.12

5. IK Sävehof vs Ystads IF HF   1   1.33




Odds: 2.50
Tét: $46.67