Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ÉLŐ 74.percben
Felett: 2.5   Landskrona BoIS v Ljungskile  2-1  :ok:
(Mérkőzés gólok)   06/04/2012   Egyik sem   1.90   Függőben
Tét:  200,00   Nyer.:  181,82
svéd superattan,két nem túl nagy kvalitású csapat.két ucsó meccsük 0-0 volt,ez szólt ellenük.
A félidő 1-1 viszont erősíti az over 2,5 tippet.ilyen félidei eredmény után 92%ban van náluk gól,és hármas sorozatban van csak az eredmény!
A másik svéd meccsen szintén 1-1 volt a félidő,és ott a vendégek toronymagas esélyesek,de pont ezért nem azt választottam,pláne hogy ők kapaszkodnak az eredmény után!
Az említett másik meccsen beesett a gól..
neccesen(93.perc),de ez is lejött!!

a tenisz underdog bohóckodásokat leszámítva a 8.? nyertes szeló zsinórban! jól esik a 13 bukta után!

A magyar-ír overen is gondokodám!

futbol24 nem hoz közös eredményt,de én még emlékszem amikor Puskás Öcsi volt a szövetségi kapitány,és legyőztük őket Dublinban! Jó kis meccs volt! Over szagot érzek,de kicsit bizonytalan vagyok!

Stat: mi nagyon 2.félidősek vagyunk: 36:64% az arány félidőkre lebontva.
Írek kiegyenlítettebbek náluk 52-48%

ÉLŐ 29.perc
Felett: 1.5   Magyarország v Írország
(Mérkőzés gólok)   06/04/2012   Egyik sem   2.00   Függőben
Tét:  200,00   Nyer.:  200,00 
néztem fél órát a meccsből,és ilyen oddson value-nak érzem az over 1,5-et.megtettem! Hajrá magyarok!  ;)

barimeccs fóbia...olyan 0-0 lesz mint egy ház..

Idézetet írta: laudrup Dátum június 04, 2012, 21:20:31
ÉLŐ 29.perc
Felett: 1.5   Magyarország v Írország
(Mérkőzés gólok)   06/04/2012   Egyik sem   2.00   Függőben
Tét:  200,00   Nyer.:  200,00 
néztem fél órát a meccsből,és ilyen oddson value-nak érzem az over 1,5-et.megtettem! Hajrá magyarok!  ;)
Ezen a füvön, 5 nappal az EB előtt ez messze van a value-tól, mondjuk 200 forintot megérhet

Egyszer már mondtam a sok helyzetes meccsek nem mindig overesek. Lásd a Csehek ellenit. Egy szar meccsen volt 3 gól...

Idézetet írta: hillandkimi Dátum június 04, 2012, 22:53:50
Egyszer már mondtam a sok helyzetes meccsek nem mindig overesek. Lásd a Csehek ellenit. Egy szar meccsen volt 3 gól...
Tényleg így van.

A lényeg, hogy szöglet volt szarásig ::)

egy barátságos meccsre azt mondani, hogy overes az olyan mintha a lányomra azt mondanám, hogy pöcse van  :D ;D
az ilyen sörmeccsek 0-0-ról indulnak, és maximum 1-1-nél kb. véget is érnek (főleg egy fogalmatlan magyar válogatottal, meg egy olyan írrel, akiknek kurvamindegy.) , az egyetlen dolog amire érdemes fogadni az a dönci szerintem.  :ok:

Idézetet írta: fcbayern Dátum június 04, 2012, 23:09:33
egy barátságos meccsre azt mondani, hogy overes az olyan mintha a lányomra azt mondanám, hogy pöcse van  :D ;D
az ilyen sörmeccsek 0-0-ról indulnak, és maximum 1-1-nél kb. véget is érnek (főleg egy fogalmatlan magyar válogatottal, meg egy olyan írrel, akiknek kurvamindegy.) , az egyetlen dolog amire érdemes fogadni az a dönci szerintem.  :ok:
1-1 jó lett volna Laudrupnak:-(

Mindenkinek igaza van.
Éreztem is hogy nagy ívben el kell kerülni(meg azt is hogy rakni kell  ;D ).
Mondjuk volt annyi ziccer amiből eshetett volna 2 gól,de nem esett.
Egyik sportfogadó alapszabály: felkészülési meccset nagy ívben elkerülni! Ennyi! Nem is érdemes ragozni!  :)

Titti7 tippjei mostanában egy piros,egy zöld.Legutóbb piros volt(kuznetsova),ezért most megjátszuk a mait:
Angelique Kerber   Sara Errani v Angelique Kerber
(Mérkőzés győztese)   06/05/2012   Egyik sem   1.61   Függőben
Tét:  200,00   Nyer.:  123,08
Persze nem csak ezért teszem meg!  ;D
Itt már kökemény pszichológia nőknél a továbbjutás,és fejben a német jóval erősebb (és nem arra gondolok hogy ha lefejelné az olasz csajszit akkor az megfeküdne)!
Határozottság kell,és aki hamarabb meg fog inogni az Sara lesz!

Titti tippjeibe megint "sikeresen" nyultam bele..

Idézetet írta: laudrup Dátum június 05, 2012, 08:13:54
Titti7 tippjei mostanában egy piros,egy zöld.Legutóbb piros volt(kuznetsova),ezért most megjátszuk a mait:
Angelique Kerber   Sara Errani v Angelique Kerber
(Mérkőzés győztese)   06/05/2012   Egyik sem   1.61   Függőben
Tét:  200,00   Nyer.:  123,08
Persze nem csak ezért teszem meg!  ;D
Itt már kökemény pszichológia nőknél a továbbjutás,és fejben a német jóval erősebb (és nem arra gondolok hogy ha lefejelné az olasz csajszit akkor az megfeküdne)!
Határozottság kell,és aki hamarabb meg fog inogni az Sara lesz!
Ezzel a tippel se lesz könnyű délutánod...

Idézetet írta: rensenbrink Dátum június 05, 2012, 09:18:39
Ezzel a tippel se lesz könnyű délutánod...
Itt már nincs könnyű tipp! Ezért is szoktam kihagyni a nagy tornák végjátékát.Ez a 'bármi lehet szakasz'!
De nőknél mindig a gyengébb inog meg,és kettőjük közzül a német masszívabb lábakon áll!  ;D

Idézetet írta: laudrup Dátum június 05, 2012, 11:14:34
Itt már nincs könnyű tipp! Ezért is szoktam kihagyni a nagy tornák végjátékát.Ez a 'bármi lehet szakasz'!
De nőknél mindig a gyengébb inog meg,és kettőjük közzül a német masszívabb lábakon áll!  ;D
Errani pont nem az a beinogós fajta, de mindegy, meglátjuk. Ez igazi pénzfeldobásos tipp, csak rosszabbul fizet a pénzfeldobásnál ;D

Szia! Én a Magyarország - Írország tippedre reagálnék, jó ötlet volt ez! Sajnos a körülmények rendkívül szerencsétlenül alakultak számodra de 2-3 találat lett volna a reális eredmény! Utólag könnyű fikázni, beleokoskodni a tippedbe, de itt a balszerencse és a magyar csatárok impotenssége illetve Bogdán bravúrjai vitték el a tippet!

Idézetet írta: Rwilla Dátum június 05, 2012, 12:03:38
Szia! Én a Magyarország - Írország tippedre reagálnék, jó ötlet volt ez! Sajnos a körülmények rendkívül szerencsétlenül alakultak számodra de 2-3 találat lett volna a reális eredmény! Utólag könnyű fikázni, beleokoskodni a tippedbe, de itt a balszerencse és a magyar csatárok impotenssége illetve Bogdán bravúrjai vitték el a tippet!
Köszi!
Utólag én sem látom erős tippnek,de simán lejöhetett volna.
Nem számoltam a bari meccs ugyismindegy érzésével(ami inkább az íreknél jött le),valamint azzal hogy relatíve jól védekezett mind2 válogatott.(ettől független a kihagyott helyzetek fele bement volna sima over..)