tonijani tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


hát nem érte meg.... :crazy:

#721 március 10, 2012, 08:02:09, tonijani
napi x-ek:
Olaszország -Pro 1a Div A    Triestina - Portogruaro S.    Mérkőzés - Rendes játékidő / X @3.00  :noway:   
Olaszország - Serie A    Chievo - Inter    Mérkőzés - Rendes játékidő / X @ 3.10     :noway:
Franciaország - Ligue 2    Amiens - Arles    Mérkőzés - Rendes játékidő / X @ 3.10  :noway:   
Horvátország - 1. HNL League    Šibenik - Rijeka    Mérkőzés - Rendes játékidő / X @ 3.10  :great:   
Oroszország - Premjer Liga    CSKA Moszkva - Dinamo Moszkva    Mérkőzés - Rendes játékidő / X  :great:
Mexikó - Primera    Club Tijuana - América    Mérkőzés - Rendes játékidő / X @ 3.25  :great:   

egy merész:
ankaragücü-fenerbahce X 9.00
szerintem simán benne van. :cya:

a fener az utolsó 4 idegenbeli meccsét elbukta, tavaly kikapott az ankarától idegenben a bajnokságban, tavalyelőtt a kupában....
1.05 -ös oddsért én egy fillért nem tennék rájuk....

eddig 2 x jött a hatból, akár még az összes is bejöhet.... :ok:

hát, végül is 6 ból 3 jött... :great:

#726 március 11, 2012, 08:43:24, tonijani
mai x-ek (meg egy gól over)
Hollandia - Jupiler League Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam Felett/alatt - Gólok száma - Első félidőben Over 2.5 @ 5.75 :noway:
Románia - Liga I    Pandurii Târgu Jiu - Dinamo Bukarest    Mérkőzés - Rendes játékidő / X @ 3.20  :great:   
Olaszország - Serie B    Crotone - Modena    Mérkőzés - Rendes játékidő / X @ 3.10  :great:   
Mexikó - Primera    Atlante - Atlas    Mérkőzés - Rendes játékidő / X @ 3.25  :great:      
Franciaország - Ligue 1    Brest - Bordeaux    Mérkőzés - Rendes játékidő / X @ 2.95 :noway:

aztán reméljük a legjobbakat....


#729 március 12, 2012, 09:09:24, tonijani
Románia - Liga I    Sportul Studenţesc Bucureşti - FC Braşov    Mérkőzés - Rendes játékidő / X @ 3.00  :noway:   
Olaszország - Serie A    Genoa - Juventus    Mérkőzés - Rendes játékidő / X @ 3.45  :great:   
Ecuador - Primera A    Deportivo Cuenca - Sociedad Deportivo Quito    Mérkőzés - Rendes játékidő / X @ 3.20  :noway:   
Lengyelország - Ekstraklasa    Widzew Łódź - GKS Bełchatów    Mérkőzés - Rendes játékidő / X @ 3.10 :noway:    

#730 március 12, 2012, 09:10:47, tonijani
esetleg még:
Suduva - Ekranas X 3.20 :noway:
Rennes - Auxerre X 3.55 :great:

hát, volt már jobb is, de végül is 2-ból 2 jött, a legnagyobb szorzók.

a mai napot asszem kihagyom, semmi jó nincs, bár a villareál-getafe H 1.95-ért csábító


Grat tonijani  a Rennes - Auxerre X hez  :great:

kösz, azt beéreztem.
hál istennek tegnap a villareált kihagytam.. :ok: