SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok,

Havi szinten rengeteg tipp érkezik be rendszerünkbe, és higgyétek el, hogy nem egy leányálom a tippek feldolgozása. Minden tiszteletünk barátunk előtt aki ezt elvégzi.

Történt a feldolgozásnál egy tévedés, ami a Svájc - Románia Eb-selejtezős meccset illeti, és amit csak most jeleztek felénk. Ennek a tippnek a kiértékelése befolyásolta a rájátszást is, és emiatt egy játékos ( @dreader1 ) nem került be a rájátszásba, bár őt illette volna az adott hely.

A tévedésért elnézést kérünk, és kárpótoljuk a játékost.

Ezen kívül meg arra kérünk benneteket kedves játékosok, hogy a fair play nevében akkor is jelezzétek a téves feldolgozást amikor ideiglenes előnyötök származik belőle.

Érintett játékosok: @Lampard77 @Rwilla

Köszönjük.  :ok:

Emlékeztetünk benneteket, hogy ettől a hónaptól érvénybe lép ez:

Idézetet írta: Admin Dátum június 23, 2023, 19:37:49Következő hónaptól az alábbi szabálypont az SPF Kupa szabályzatában módosításra szorul:

Jelenleg:

Rájátszás - szabályzat

9. Egy párbaj során egy esemény kimenetelére egy tipp születhet (nem tippelhetsz ugyanarra, mint ellenfeled).

Július 1-től:
9. Egy párbaj során egy eseményre egy tipp születhet (nem tippelhetsz ugyanarra, mint ellenfeled).

Sziasztok!

A Spezia-Bochum meccset minden általam ismert fogadóiroda úgy értékelte ki, hogy a sima vég-over tippeket nyertesnek értékelte ki, a félidős tippeket pedig voidra tette.

 Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Sziasztok,

Szeretnénk tájékoztatni benneteket, hogy a hagyományostól (2x45 perc) eltérő meccsekre elhelyezett tippeket pushként könyveljük el.

Értjük, és értékeljük, hogy sok mindenre lehet fogadni manapság, de az ilyen jellegű meccseket (pl. 3x40 perces) kénytelenek vagyunk érvénytelenként feldolgozni, mivel az ajánlatban sehol nincs jelezve az, hogy nem hagyományos lebonyolítás következik.

Ez nem a mi hiányosságunk, ez így érkezik hozzánk is a szolgáltatótól.

Köszönjük a megértést.

Valami nem stimmel mert tovabbjutottam Szigo ellen, mikozben a szabalyzat szerint mivel egyenlo pontszammal vegeztunk es egyikunknek sem volt nyertes szelvenye (ugyanannyi megjatszott szelveny mellett) ezert o menne tovabb a kevesebb vesztes szelvenyei miatt.
De valamiert en vagyok beirva az elodontore. Kerlek javitsatok a hibat.

Idézetet írta: junglefever Dátum július 28, 2023, 09:18:26Valami nem stimmel mert tovabbjutottam Szigo ellen, mikozben a szabalyzat szerint mivel egyenlo pontszammal vegeztunk es egyikunknek sem volt nyertes szelvenye (ugyanannyi megjatszott szelveny mellett) ezert o menne tovabb a kevesebb vesztes szelvenyei miatt.
De valamiert en vagyok beirva az elodontore. Kerlek javitsatok a hibat.

Köszi szépen, hogy jelezted. Javítottuk.  :ok:

Idézetet írta: junglefever Dátum július 28, 2023, 09:18:26Valami nem stimmel mert tovabbjutottam Szigo ellen, mikozben a szabalyzat szerint mivel egyenlo pontszammal vegeztunk es egyikunknek sem volt nyertes szelvenye (ugyanannyi megjatszott szelveny mellett) ezert o menne tovabb a kevesebb vesztes szelvenyei miatt.
De valamiert en vagyok beirva az elodontore. Kerlek javitsatok a hibat.

Köszi, nagyon korrekt. A fele nyeremény a tied, bármi is lesz a vége.

Kérlek @Admin a fele nyereményt junglefever-nek adjátok.

Idézetet írta: Szigo Dátum július 28, 2023, 14:13:35Köszi, nagyon korrekt. A fele nyeremény a tied, bármi is lesz a vége.

Kérlek @Admin a fele nyereményt junglefever-nek adjátok.

Rendes tőled, de sajnos nem tartom kizártnak, hogy elfelejtjük addig, szóval ha van lehetőség majd megemlíteni, azt megköszönnénk.  :beerchug:

Idézetet írta: Szigo Dátum július 28, 2023, 14:13:35Köszi, nagyon korrekt. A fele nyeremény a tied, bármi is lesz a vége.

Kérlek @Admin a fele nyereményt junglefever-nek adjátok.

Intéztem.  :beerchug:

Elindult a szeptemberi rájátszás! Sok sikert!  :beerchug:

Elindult a novemberi rájátszás!

Giggs vs fullaci
ROYSZ74 vs todika
zotao vs tikoalesi
krisi18 vs olics
peti983 vs gabx
sipull vs flamman
mityuka vs csatarid
szag vs Anti1229

SPF Kupa decemberi rájátszás elindult! Sok sikert!  :beerchug:

Párharcok:

peti983 vs lencsab
Hubner Béla vs sportbettorpro
Assassin vs LosGabos
gabx vs todika
csacsa44 vs zami2
krisi18 vs stone
zotao vs hajnalmaya96
curpy82 vs HT

Elindult a januári rájátszás!

pato10kiki vs zgergo
lala307 vs peti983
GreenEagle vs olics
Lancer vs krisi18
zami2 vs tripax
ROYSZ74 vs todika
lacuss vs trizna21
dreader1 vs Robi1975

Februári rájátszás ON!

Assassin vs zgergo
Őrült Király vs toccsa
csacsa44 vs Salvio
Franky Four Fingers vs Hajdunorbert89
lacuss vs Littlebylittle2
horzol vs kopasz
curpy82 vs zakarmatyas
szumi0411 vs sipull

Holnapi neccset hogy lehet, lehet-e beküldeni kupába?