Let's Make a Deal

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#90 július 24, 2011, 18:27:01, Osaka
  szelvény #20

AIK - Kalmar @  1,93               2-1


Tét: $150
Nyeremény: $138,9




Stat: 20 / 15 / 5
Átlag odds: 1,73
Fogadva: $1315
Nettó profit: $396,62
ROI/haszon: 30,16%

#91 július 25, 2011, 22:23:04, Osaka
  szelvény #21

Petrolul Ploiesti - Otelul Galati @  1,714               2-1


Tét: $100
Nyeremény: -$100



A 2 piros lap után elég egyértelmű volt, hogy nem tartják meg a vezetést...


Stat: 21 / 15 / 6
Átlag odds: 1,73
Fogadva: $1415
Nettó profit: $296,62
ROI/haszon: 21%

Bárkinek valami infója, hogy mi lett Osaka úrral?


Üdv mindenkinek újra itt!

Elég régen írtam a naplómba, de mind az oldal, mind a sportfogadó irodák rendszeres látogatója voltam ebben az időben is. 2011 végén (felkészülve a legrosszabbakra a törvénykezéssel kapcsolatban) kivettem minden pénzem minden irodából, majd az elmúlt 1-2 hónapban kezdem újra, rendszeresen fogadni látva, hogy megszokott módon semmi nem történt ezen a téren. Szerencsére...

Kicsit kibővítettem az információforrásaimat és tippeket is szerzek/veszek innen-onnan és próbálom tényleg komolyan űzni ezt az ipart. Több szálon megy a fogadás. A fő irányvonal a napi 1 kiemelt tipp nagyobb pénzzel. A másik Martingale-módszeres, végül pedig amiket megteszek SPF utánpótlásban is, vagy úgy gondolom hogy megéri megtenni.

40 ezret töltöttem fel a hónap elején és első körben az a célom, hogy májust már 100,000 Ft-tal kezdjem. Nem ígérem hogy mindig lesz időm időben posztolni a dolgokat, mert suli, barátnő, haverok, szabadidő elég sok időt elvisz és legtöbbször nem sokat vagyok gépnél.

Sok zöldet mindenkinek  :ok:

#95 április 19, 2012, 23:07:35, Osaka
SPF Utánpótlás tippek eddig:

04.08.  Schalke 04 - Hannover 96   @1,75
04.09.  West Ham - Birmingham   Both team to score   @1,80
04.10.  Rochdale - Sheffield Utd   @1,65
04.11.  Valencia - Rayo Vallecano   @1,50
04.15.  Club Brugge - Gent   @1,80

04.16.  Arsenal - Wigan   Van Persie to score   @1,55
04.17.  Peterborough - Southampton   @1,70
04.18.  Cherno More - Kaliakra   HT/FT: 1/1   @1,73

04.19.  Sporting Lisbon - Athl. Bilbao   Both team to score   @1,70




8 nyert / 1 vesztett / +4,63 tét

#96 május 05, 2012, 19:18:17, Osaka
"Mára" még ezt néztem ki, valószínűleg ez lesz a holnapi SPF Utánpótlás tippem is.

Santos - The Strongest   Csak a Santos lő gólt   @1,66            2:0
Sporting - Athl. Bilbao   Mindkét csapat szerez gólt   @1,72             2:1



Odds: 2,87


A Santos - The Strongest meccset holnap 00:45-től játszák a Copa Libertadores keretein belül. Fordított felállásban 2:1-re nyert a The Strongest, de otthon a Santos ellen teljesen más lesz a helyzet. Afelől kétségem sincs, hogy ki nyer, de valószínűleg lehozzák a meccset kapott gól nélkül, mivel a The Strongest idegenben még csak gólt se rúgott, se most, se évek óta. Ekkora odds-ért szerintem megéri bepróbálni. Egy 3-0, 4-0-t tippelnék ha kéne.

A másik meccsről meg annyit, hogy egy otthon remek formában játszó Sporting fogadja az idegenben is gólerős Bilbaót. 1-1 gólt ezért mindenképpen várok a két csapattól és talán lehullik egy harmadik is és így lesz 2-1, de ez már úgyis mindegy, csak GG kell :)

#97 április 26, 2012, 22:57:34, Osaka
Még egy kombi a már kapcsolódó fogadásokhoz:

Santos - The Strongest   @1,14     2:0
Sporting Lisbon - Ath Bilbao   Továbbjutó: Athl. Bilbao   @1,44



Odds: 1,64

A Santos meccs pont úgy sült el ahogy számítottam rá és az SPF utánpótlás tippem is ez lett mára, így gyorsan le is tudtam a mai napot egy újabb zöld tippel :)

Idézetet írta: Osaka Dátum április 19, 2012, 23:19:15
Santos - The Strongest

Labdarúgás, South America, Copa Libertadores, 04.20. 00:45

Tipp: Csak a Santos lő gólt
Odds: 1,72
Iroda: bet365

Ezzel együtt már így fest az összesítés: 9 nyert / 1 vesztett / +5,35 tét


A másik ami még szépen hozott a konyhára az ide beírtakon kívül, az ez. Az elmúlt 1,5 hétben ez már nem az első ilyen szelvény, hanem ha jól számolom a 3. Csak az odds miatt töltöttem fel :)

Idézetet írta: Osaka Dátum április 20, 2012, 08:43:28
A Santos meccs pont úgy sült el ahogy számítottam rá és az SPF utánpótlás tippem is ez lett mára, így gyorsan le is tudtam a mai napot egy újabb zöld tippel :)

Ezzel együtt már így fest az összesítés: 9 nyert / 1 vesztett / +5,35 tét


A másik ami még szépen hozott a konyhára az ide beírtakon kívül, az ez. Az elmúlt 1,5 hétben ez már nem az első ilyen szelvény, hanem ha jól számolom a 3. Csak az odds miatt töltöttem fel :)


Csak így tovább Osaka!!! Gratulálok az eddigi teljesítményedhez!  :beerchug:

További sok Zöldet kívánok!  :great:

#100 április 22, 2012, 18:52:43, Osaka
Köszönöm szépen, megpróbálok arra törekedni és a legtutibbakat az SPF Utánpótlásba is posztolni :)

Mára elég sok mindent tettem a legkülönbözőbb ligákból, főleg 2-es odds körül, de inkább felett, meg pár 2/1-et is kisebb pénzzel, mert ezek mostanában elég jól arányban jönnek.

A mai biztosabbnak tűnő "farkasos" kombim a következő lett:

Mainz - Wolfsburg   over 2,5   @1,60     0:0
Wolverhampton - Man City   @1,22    0:2

Odds: 1,96

"Sokgólos" találkozót várok mivel úgy tudom egyesek még álmodoznak a Wolfsburg háza táján az EL szereplésről, ezért elég eltökéltek, hogy megverjék a Mainz-t, míg nekik már csak pár pontra van szükségük a biztos bentmaradásért, ezért motivációban otthon sem lesz hiány. Ezen kívül az elmúlt 15 találkozójukból 11-szer overes meccset produkáltak, ezért most is nagy a sansz erre.

A másik meccs csak kiegészítő fogadás, hogy 2 körül legyen az odds. Sok magyarázatra nem szorul szerintem. A City-nek nincs más választása, nyernie kell. 5 pont a lemaradásuk a Uniteddel szemben és még 4 forduló van hátra, de a következő héten pont hozzájuk látogat a MU, így ha azt meg tudják majd nyerni és botlik a United akkor akár még meg is lehet az 1. hely. Ehhez azonban nem hibázhatnak és nem is fognak egy harmatgyengén teljesítő Wolverhampton ellen. Az már csak hab a tortára, hogy a lassan több gondot okozó Balotelli is el van még tiltva, így felszabadultabb lehet a társaság. Úgy gondolom jól kitömik őket mint a Norwich-ot a múlt héten.

#101 április 22, 2012, 00:31:52, Osaka
A Mainz - Wolfsburg meccs eléggé besült, no de sebaj. Nézzük a mai kínálatot, mert van bőven miből szemezgetni.

Sok jó meccset találtam mára, de szerintem most a hosszabb elemzéstől eltekintek mivel nincs olyan sok időm. Délután barátnőzés, este meccsünk lesz, utána meg Barca - Realt is nézzük haverokkal. Nem az általam megtett kombikat írom most be mert vannak átfedések, meg bebiztosítások csak a kiszemelt meccseket sorjában. Mindenkinek sok zöldet és kellemes hétvégét :)


Íme a mai válogatás:

Newcastle United - Stoke City   @1,76    3:0

Számomra a mai nap tutija, ezért is ezt választottam az SPF Utánpótlásba. A hazaiak jelenleg 5. helyen állnak és hajtanak a BL szereplésre vagy legalább a kvalira. Otthon is remek formát mutatnak, valamint idegenben is elverték 3-1-re a Stoke-ot. Ezzel szemben a vendégek idegenbeli szereplése igencsak gyenge és a helyüket is bebiztosították, ezért nem fognak megszakadni a pontokért.



Arsenal - Chelsea   Mindkét csapat gólt szerez   @1,70   0:0

Két, jó formában focizó csapat, bár kicsit a Chelsea-nek nagy lehet a hajtás a BL miatt, de 1 gólra bőven jók lehetnek még akkor is ha szerintem esélyesebb az Arsenal most.



Fulham - Wigan   Mindkét csapat gólt szerez   @1,72    2:1

A Wigan annyira megijedt a kieséstől, hogy bravúrt bravúrra halmoz, a Fulham pedig legalább otthon van jobb formában. Kimenetelt tippelni nem mertem, ezért maradt a GG. Wigan mostanában mindenkinek betalál még idegenben is legalább egyszer és a Fulham is a hazai meccsei túlnyomó többségén gólt szerez.



FC Porto - Beira Mar    Csak Porto szerez gólt   @1,57    3:0

Kombiba a sima hazai is jó lehet, mert igen biztosra vehető a Porto győzelme 1,14-ért. Annyira, hogy én a nagyobb szorzóért kínált lehetőséget fogadtam inkább meg, hogy a Beira Mar még csak be sem talál. Emellett szól még az az érv is, hogy az elmúlt 7 találkozásukkor 6-szor érintetlen maradt Porton kapusának hálója.



Notts County - Bury   @1,53    2:4

Számomra a nap másik tutija, csak a kicsi odds miatt én még mellécsaptam a holnapi Man City győzelmet is. A hazaiak a 6. helyen áll az angliai League One-ban, ami jelenleg a play-off helyet jelenti nekik. A Bury pedig a középmezőny hátulján, de biztos távolságban a kieséstől. A Notts Country nyakán loholnak hárman is 1-2 pont lemaradással ezért az amúgy otthon remek formát mutató hazaiak nem hibázhatnak. Reményeim szerint nem is fognak.



Dortmund - B. Moenchengladbach   @1,50    2:0

A Dortmundnak biztos a kupagyőzelme, de ez nem azt jelenti hogy eltékozolnák a pontjaikat, főleg nem otthon. A skalpvadászat utolsó áldozata a 3. helyen lévő M'gladbach lehet és egy felszabadult, örömfociban le is győzhetik őket. Igaz, hogy a vendégek a BL indulás jogát ki szeretnék vívni de azt véleményem szerint nem ezen a meccsen fognak közelebb jutni hozzá. Sőt megkockáztatom, hogy már a félidőig is vezetni fog a Dortmund és úgy húzza be a meccset. Ez 2,15-szörös pénzt is érhet.



Köln - Stuttgart   @1,98    1:1

A másik kinézett német mérkőzésem mára. A Stuttgart remek formát mutat mostanság, míg a Köln éppen csak nincs kieső helyen. Mindkét félnem számítanak ezért a pontok, nagyon is. A vendégek furcsa mód nem bírtak otthon már évek óta a kölniekkel, viszont idegenben mindig kitömték őket. Emellett szól még az az érv is, hogy a Stuttdart elmúlt 9 meccséből 7-et behúzott és 2-szer ikszelt le. Ellenben a Köln az elmúlt 6 alkalommal 1 pontot tarott otthon.



Sevilla - Levante   @1,60    1:1

Kettejük párharcát már évek óta a Sevilla nyeri és most az EL-t érő 5. helyre ugorhatna előre átmenetileg. Elmúlt 7 meccsükön 6-szor győzedelmeskedett a Sevilla, otthon pedig még '98-ban szenvedtek vereséget a hazaiak.



Peterhead - Clyde   @1,75    1:1

Skót 3. osztály. Két közepes csapat, de az egyik otthon igen kimagasló teljesítménnyel bír, míg a másik idegenben csak az utolsót tudta megverni, mindenki más elkente őket. Ellenkező felállásban a Peterhead idegenben is 1-0-ra nyert a Clyde otthonéban, így adja magát a hazai győzelem is.



Barcelona - Real Madrid   1X   @1,14    1:2

Valószínűleg a Barca így vagy úgy, de behúzza a meccset 1,67-ért. Én ezt azért annyira nem vettem biztosra mint a többi tippet ezért csak kiegészítő tippként használtam az 1X-et. A spanyol bajnokság 1. helye lehet a tét, mert hazai győzelem esetén 1 pontra apad a különbség a két csapat között. Ezért a hazaiak mindent meg fognak tenni, hogy megnyerjek a meccset. Két remek formában lévő csapat, de a Barca az Barca, főleg a Camp Nou-ban...

#102 április 22, 2012, 18:52:59, Osaka
Délután körül még lesznek tippek szerintem, csak utazom haza lassan, de találtam délelőttre Laudrup kollégánál egy nagyon szimpi meccset és gondoltam megteszem én is kombiba. A City győzelemben még mindig nagyon biztos vagyok :) Simán lehetne 1,4 körülért overt is tenni, de mivel nagyobb összeggel tettem meg inkább biztosra megyek.


Athletic Bilbao - nők v Lagunak - nők    2,5 gól felett    3:0
Wolverhampton - Man.City    0:2


Odds: 1,53

#103 április 22, 2012, 19:20:34, Osaka
SPF Utánpótlás tippek eddig és a mai tippem a már sokat hangoztatott City győzelem kicsit turbózva, magasabb odds-on. Ha nem lennék ennyire az allin ellen akkor ráborítanék mindent főleg, hogy pontot vesztett a United otthon. Aki elég bátor megteheti, én nokedli vagyok ehhez mert már akkora a bank, hogy sajnálnám elveszíteni :)

04.08.  Schalke 04 - Hannover 96   @1,75        3:0
04.09.  West Ham - Birmingham   Mindkét csapat szerez gólt   @1,80        3:3
04.10.  Rochdale - Sheffield Utd   @1,65        2:5
04.11.  Valencia - Rayo Vallecano   @1,50        4:1
04.15.  Club Brugge - Gent   @1,80
        1:0
04.16.  Arsenal - Wigan   Van Persie gólt szerez   @1,55
04.17.  Peterborough - Southampton   @1,70        1:3
04.18.  Cherno More - Kaliakra   HT/FT: 1/1   @1,73        7:1 (3:0)
04.19.  Sporting Lisbon - Athl. Bilbao   Mindkét csapat szerez gólt   @1,70        2:1
04.20.  Santos - The Strongest   Csak a Santos szerez gólt   @1,72        2:0
04.21.  Newcastle United - Stoke City   @1,76        3:0
04.22.  Wolverhampton - Manchester City   HT/FT: 2/2   @1,75        0:2 (0:1)




11 nyert / 1 vesztett / +6,86 tét

#104 április 22, 2012, 20:18:54, Osaka
Nem tudok elszakadni ettől a City meccstől. Nem titkolom egyik kedvenc csapatom így nekik szurkolok a PL-ben és remélem újra magukra találnak így a végére. Szükségük lenne rá ha kupát akarnak. Pár fogadási lehetőség még a meccsre. Nem tettem őket, csak látok bennük fantáziát:

Wolves - Manchester City    0:2 (0:1)

Man.City győzelem   @1,25
Man.City - 1,5 (AH)   @1,55

Over 2,5   @1,50
Man.City / Man.City   @1,75
Man.City 0-ra nyer   @1,90