188Bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Már tárgytalan.

Sziasztok!

Segitsetek kicsit.Még az elözö oldalon irt karácsonyi promo miatt regisztráltam be hozzájuk amit én se kaptam meg.De most küldtek rá egy ilyen mailt.Fordito programmal nem igazán értem mit akarnak.

We acknowledge receipt of your Promo claim. This is being checked and still subject to necessary verification. The bonus will be credited base on the stated time frame in the Promotion Terms and Condition. You may check your account for updates.
For the list of all promotions please Click here.
Should you have further queries, please do not hesitate to contact our Customer Care Team, and we will be more than happy to assist you. Simply email us at [email protected] or use the Live Chat option on our website.

Még vizsgálják az ügyet. A bónuszt a feltételekben lévő időkereten belül jóvá fogják írni.

Idézetet írta: Irtis Dátum január 11, 2014, 16:38:52
Még vizsgálják az ügyet. A bónuszt a feltételekben lévő időkereten belül jóvá fogják írni.

Köszönöm.
Mondjuk érdekes, mert még tavaly kellet volna sztem jováirni.

Idézetet írta: Csecse Dátum január 11, 2014, 17:13:44
Köszönöm.
Mondjuk érdekes, mert még tavaly kellet volna sztem jováirni.

Nekem ugyanez volt, annyi különbséggel, hogy én évek óta vagyok ott. Ugyanezt az e-mailt kaptam jó sok idővel az után, hogy meg volt hirdetve ez a bónusz, de ahogy megkaptam az e-mailt és beléptem már jóvá volt írva.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum január 11, 2014, 18:31:29
Nekem ugyanez volt, annyi különbséggel, hogy én évek óta vagyok ott. Ugyanezt az e-mailt kaptam jó sok idővel az után, hogy meg volt hirdetve ez a bónusz, de ahogy megkaptam az e-mailt és beléptem már jóvá volt írva.

Ok, köszi.Sajnos eddig csak egy nagy nulla van az egyenlegemnél.

Ma beléptem és ott figyel az 5euro. :ok:

Van egy olyan problémám, skrilles a számlám $-alapú. Regisztráltam 188-ra és lám euró alapú lett. Mondom biztos csak elnéztem. beszéltem a supportal. Írta hogy semi gond bezárjuk a számlát és helyette nyítok egy másikat, ami már $-alapú lesz (erre persze kölün figyeltem is nem kicsit ). És láss csodát az is euró alapú lett :D
Sajnálom így nekem felejtős lesz ez a terem.

Nézzetek a mailekre, én csak úgy kaptam 10 eurót bingóra, plusz bónuszajánlatot ha befizetek még 10-et, kapok 30-at. Mondanom se kell hogy az a tizes elröpült, vagy 25versenyen nem nyertem semmit  :o :o Szar bingó :crazy:

ÉN regisztrálni sem tudok,az email cím megadásnál nem tudok kukacot írni  :noway:

Idézetet írta: Kenyér Dátum május 07, 2014, 14:33:56
ÉN regisztrálni sem tudok,az email cím megadásnál nem tudok kukacot írni  :noway:

Az elég furfangos  :D
Fontos!! A regisztrációs felületen az e-mailcím megadásakor a kukac jel beírása az ALT+6+4 billentyűkombináció (numerikus padot használva) leütésével történik. Az ALT Gr+V billentyűkombináció nem használható.

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 07, 2014, 13:59:24
Nézzetek a mailekre, én csak úgy kaptam 10 eurót bingóra, plusz bónuszajánlatot ha befizetek még 10-et, kapok 30-at. Mondanom se kell hogy az a tizes elröpült, vagy 25versenyen nem nyertem semmit  :o :o Szar bingó :crazy:
Én is néztem,de a feltételeket is elolvastam és az alábbi kitétel bizonytalanná tett.

This promotion is open to new and existing members of 188BET who are residents in the United Kingdom, making their first ever deposit to their 188BET Bingo Account ("Eligible Member").

Te hogy kaptál 10 eurót csak úgy?Vagy te talán from UK?Én nem látok semmi pluszt ha belépek a bingóterembe csak az amúgy is meglévő pénzem.


Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum május 07, 2014, 18:25:10
Én is néztem,de a feltételeket is elolvastam és az alábbi kitétel bizonytalanná tett.

This promotion is open to new and existing members of 188BET who are residents in the United Kingdom, making their first ever deposit to their 188BET Bingo Account ("Eligible Member").

Te hogy kaptál 10 eurót csak úgy?Vagy te talán from UK?Én nem látok semmi pluszt ha belépek a bingóterembe csak az amúgy is meglévő pénzem.

Beléptem a bingóterembe és ott volt mint bónusz.

Ja én nem léptem be a terembe csak a bingóoldalra.Kösz!  :laugh:

Amúgy mi ez a bingó? Hogy működik?