Nordicbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van-e olyan, aki játszik ennél a fogadóirodánál?
Tapasztalat? Megbízhatóság?

Köszönöm!

Ugyanaz, mint a Tobet. Problémád valoszinűleg nem lesz velük.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2



Valaki kert mar innen kifizetest Skrillre? Mennyi ido alatt jott meg ?


Valakinek azóta frissebb tapasztalata?
A 100%os, 100euros befizetési bónuszuk elég csábító és ahogy látom elég jó oddsaik vannak.

Idézetet írta: stdavid Dátum december 16, 2013, 00:00:06
Valakinek azóta frissebb tapasztalata?
A 100%os, 100euros befizetési bónuszuk elég csábító és ahogy látom elég jó oddsaik vannak.

Magyaroknak sajnos nem jár.

"This bonus is only available for new users from Sweden, Finland and Norway."

Idézetet írta: drogos Dátum november 02, 2012, 22:34:21
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van-e olyan, aki játszik ennél a fogadóirodánál?
Tapasztalat? Megbízhatóság?

Köszönöm!

Én pont most regeltem hozzájuk nemrég. Korábban tobeten játszottam már elég sokáig, tulajdonképpen a tobet egy nordic klón volt nagyjából, de ugye tobet az megszűnt.
Nordicon szerintem elég jó az ajánlat. Olyanoktól akik voltak ott annyit tudok, hogy teljesen korrekt, ki is fizetnek rendben, de körülbelül 2-300e Ft nyeremény után lekorlátoznak 5-10 eurós tétre mindenkit.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum december 19, 2013, 20:25:50
Én pont most regeltem hozzájuk nemrég. Korábban tobeten játszottam már elég sokáig, tulajdonképpen a tobet egy nordic klón volt nagyjából, de ugye tobet az megszűnt.
Nordicon szerintem elég jó az ajánlat. Olyanoktól akik voltak ott annyit tudok, hogy teljesen korrekt, ki is fizetnek rendben, de körülbelül 2-300e Ft nyeremény után lekorlátoznak 5-10 eurós tétre mindenkit.
Köszi, de már több, mint egy éve írtam az üzit :D és már azután nem sokkal regisztráltam.

Viszont van egy rossz hírem mindenkinek:
"As from the 2nd of January 2014, NordicBet will offer its sport and gaming services only to customers located in Sweden, Finland, Denmark, Norway, Iceland and Faroe Islands and will discontinue the gambling& gaming services for the rest of world countries. "
:bash: Kedvenc irodám volt  :noway:

Idézetet írta: drogos Dátum december 25, 2013, 16:49:32
Köszi, de már több, mint egy éve írtam az üzit :D és már azután nem sokkal regisztráltam.

Viszont van egy rossz hírem mindenkinek:
"As from the 2nd of January 2014, NordicBet will offer its sport and gaming services only to customers located in Sweden, Finland, Denmark, Norway, Iceland and Faroe Islands and will discontinue the gambling& gaming services for the rest of world countries. "
:bash: Kedvenc irodám volt  :noway:

Erre nem számítottam. :noway: Na sebaj gyorsan beregisztráltam, kiszedtem a VB-n egy kis pénzt most meg kiutalom akkor. Kérnek valamit kiutalásnál nem tudjátok?

Idézetet írta: Cipolla Dátum december 25, 2013, 16:59:18
Erre nem számítottam. :noway: Na sebaj gyorsan beregisztráltam, kiszedtem a VB-n egy kis pénzt most meg kiutalom akkor. Kérnek valamit kiutalásnál nem tudjátok?
Tőlem nem kértek, de én csak párszor 10 dollárral játszogattam.

A surebet.com szerint a Triobet is ugyanazokat a szorzókat használja, most próbából beregisztráltam oda. (eggyel több vagy kevesebb iroda, oly mindegy. hehe)

Ha a "Classic Sport" nézetet választjuk (a New Sportbook helyett), akkor a Tobet-en korábban megismert felület köszön vissza.  :)

#12 január 03, 2014, 15:48:59, Wonder68
 


As we have informed you in previous emails, from 02/01/2014, NordicBet will offer its sport and gaming services only to customers located in Sweden, Finland, Denmark, Norway, Iceland and Faroe Islands and will discontinue the gambling& gaming services for the 'rest of world' countries
Max deposit:
Max $0,00
  :crazy: :crazy: :crazy:

Idézetet írta: Knapp Dátum december 25, 2013, 22:52:17
A surebet.com szerint a Triobet is ugyanazokat a szorzókat használja, most próbából beregisztráltam oda. (eggyel több vagy kevesebb iroda, oly mindegy. hehe)

Ha a "Classic Sport" nézetet választjuk (a New Sportbook helyett), akkor a Tobet-en korábban megismert felület köszön vissza.  :)

Ja a Tobet, Triobet, Nordicbet klon irodak. (A Tobet persze bezart, engem a Betsafe-hez transzportaltak at onnan.)
Par kerdes ezzel kapcsolatban:
- a Triobet nem kuldi el a magyarokat (meg)? Kaptal e-mailt, ahogy a Nordicbetesek kaptak? illetve tudsz depositolni meg mindig?
- Kezdobonuszt is igenyeltel? (vagy magyaroknak nem jar?)

Koszi a valaszokat elore is.

Idézetet írta: lunatik Dátum január 04, 2014, 00:46:49
Ja a Tobet, Triobet, Nordicbet klon irodak. (A Tobet persze bezart, engem a Betsafe-hez transzportaltak at onnan.)
Par kerdes ezzel kapcsolatban:
- a Triobet nem kuldi el a magyarokat (meg)? Kaptal e-mailt, ahogy a Nordicbetesek kaptak? illetve tudsz depositolni meg mindig?
- Kezdobonuszt is igenyeltel? (vagy magyaroknak nem jar?)

Koszi a valaszokat elore is.


Kaptam emailt a nordicbettől, nem is engedne már befizetni.
A triobethez csak próbaképpen regisztráltam, a sportfogadás bónuszajánlatnál hibaüzenetet jelez, el sem lehet olvasni a feltételeket, a kaszinóbónuszt viszont engedné látszólag. (kár, hogy az pont nem érdekel)
Egyébként egy popup feljön bejelentkezés után és már dokumentumokat szeretne, de enged továbblépni.