Canbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem is azt írták, hogy a bónusz jóváírásától számít a 90 nap, csak rosszul írtam. Egyébként az over/under tippek is számítanak, az olyanok is amiknél a tét egész vagy egy része visszajárhat. Teszteltem. Tettem pár ilyen fogadást és utána megkérdeztem mennyi van még hátra és beleszámolták. Tehát az egyetlen típus ami nem számít, az a foci ázsiai hendikep.

Idézetet írta: yossarian Dátum április 12, 2013, 08:17:44
Nekem is azt írták, hogy a bónusz jóváírásától számít a 90 nap, csak rosszul írtam. Egyébként az over/under tippek is számítanak, az olyanok is amiknél a tét egész vagy egy része visszajárhat. Teszteltem. Tettem pár ilyen fogadást és utána megkérdeztem mennyi van még hátra és beleszámolták. Tehát az egyetlen típus ami nem számít, az a foci ázsiai hendikep.

És ha 1-es szorzóval értékelik ki, akkor is beleszámít?
Volt közte olyan tipped is?

Hm. A baseball tippeknél is "run line" van írva, így akkor annak is bele kell számítania.
Ennek örülök, mert a baseball az egyik "B" tervem az irodán belüli forgatáshoz.

Volt 4 R(eturned) tippem, és azokat is beleszámolta a rendszer.

Teljesítettem a megforgatást, kedden kikértem a pénzt, most 2 perccel ezelőtt pedig meg is érkezett.   :bigok_125:

Fogadni akartam egy svájci 1. ligás focimeccsre, de nem találtam a kínálatban, sőt, egyik meccset sem a ligából, csak a másodosztályúakat!
Na mondom, ezt megszívtam, biztos levették a kínálatból, bár fura volt, hogy egy egész liga eltűnt.
Az oddsportal.com szerint egy órával ezelőtt még változott a Canbetnél a szorzó, tehát akkor fent kellett lennie.
Kíváncsiságból visszanéztem az előbb az oddsportalra és látom, hogy az ázsiai hendinél pár perccel ezelőtt is volt szorzóváltozás erre a meccsre!
Újult erővel kezdtem a Canbetnél a keresésbe - sűrűn anyázva - és meg is találtam!
Ezek a huncutok a Swiss Super League-et betették a svédekhez.

A megforgatás után nálatok automatikusan eltűnt a bónusz a my account részről?

Most végeztem, ha minden igaz, hajnalban azt írta az ügyfélszolgálat, hogy még 58 euróért kell fogadnom, 60-at tettem egy kosármeccsre és már kiértékelték.
Viszont még mindig levonja a "real" egyenlegből a bónusz összegét...

Érdemes várni, hogy frissül vagy reklamáljak?

Idézetet írta: Knapp Dátum május 19, 2013, 18:01:28
A megforgatás után nálatok automatikusan eltűnt a bónusz a my account részről?

Most végeztem, ha minden igaz, hajnalban azt írta az ügyfélszolgálat, hogy még 58 euróért kell fogadnom, 60-at tettem egy kosármeccsre és már kiértékelték.
Viszont még mindig levonja a "real" egyenlegből a bónusz összegét...

Érdemes várni, hogy frissül vagy reklamáljak?

Nekem eltűnt, mikor a saját számításaim szerint végeztem.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 19, 2013, 18:13:52
Nekem eltűnt, mikor a saját számításaim szerint végeztem.

Írtam nekik fél órával ezelőtt és mostanra nekem is rendeződött...

Ha netellerrel fizettél be a bónuszhoz, akkor nem lehet kikérni skrillre, a Canbet banking policy miatt.
(megkérdeztem emailben, kb 2 perc alatt válaszoltak)

Ezek szívatnak engem...
Vasárnap végeztem a bónusszal, kértem is kifizetést, de azt hétfő reggel elutasították.
Mondjuk jogosan, mert nem voltam még azonosítva - a kezdőbónuszt elbuktam korábban, nem volt rá akkor szükség - úgyhogy küldtem is nekik egyből a személyi másolatot és egy közüzemi számlát, majd újra kértem a kifizetést.

Kedden hajnali 1-kor válaszoltak, hogy oké a két dokumentum.
Azóta is eltelt majdnem pontosan két nap, de a Netellerre kért kifizetésem még függőben van.
Az ügyfélszolgálat közölte, hogy ilyenkor ők várnak 48 órát, hátha meggondolom magam...  :)
Nektek is volt ilyen?!

Kíváncsi leszek, meddig húzzák.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 22, 2013, 23:23:29

Az ügyfélszolgálat közölte, hogy ilyenkor ők várnak 48 órát, hátha meggondolom magam...  :)


Jaja, ez le van írva a kifizetési oldalukon. Én korábban már beküldtem a papírokat, tegnap kértem kifizetést, úgyhogy hétfőig meg se kell nézni, hogy megjött-e... :)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 22, 2013, 23:32:23
Jaja, ez le van írva a kifizetési oldalukon. Én korábban már beküldtem a papírokat, tegnap kértem kifizetést, úgyhogy hétfőig meg se kell nézni, hogy megjött-e... :)

Én is olvastam, de annyira akartam hinni benne, hogy rosszul értem!  :D
Na meg nem emlékeztem, hogy ilyesmire panaszkodott volna valaki a fórumon...

4. munkanap a kiutalás ismételt kérése óta és még mindig semmi, az oldalon viszont még mindig visszavonható a kiutalás, pedig erre elvileg az első 48 órában lenne lehetőség.

Egyáltalán volt már valakinek innen sikeres pénzkivétele?  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum május 24, 2013, 11:02:27
4. munkanap a kiutalás ismételt kérése óta és még mindig semmi, az oldalon viszont még mindig visszavonható a kiutalás, pedig erre elvileg az első 48 órában lenne lehetőség.

Egyáltalán volt már valakinek innen sikeres pénzkivétele?  :)
Nagyon lassúak.1 hét is lehet de szerintem nekem több is volt már(régebben)

Idézetet írta: Knapp Dátum május 24, 2013, 11:02:27
4. munkanap a kiutalás ismételt kérése óta és még mindig semmi, az oldalon viszont még mindig visszavonható a kiutalás, pedig erre elvileg az első 48 órában lenne lehetőség.

Egyáltalán volt már valakinek innen sikeres pénzkivétele?  :)

Nekem 3 nap alatt fizettek most, május elején. Még korai elkezdened aggódni  :)