OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 20, 2013, 17:17:05
Erre hol lehet fogadni?

GL a tippekhez! :beerchug:

Unibeten tettem tegnap. Ma már nem volt kinn, de szerintem a 3. kör előtt újra kiteszik majd. Mondjuk Valószínűleg Neymar szorzója már nem ér majd 7.00-át, eddig messze a legjobb két meccs alapján.

Cesar is jól állt eddig két kör után a legjobb kapusok listáján, erre Montenegró szopik...


Nem akarok felelőtlen kijelentéseket tenni, de most egy jó ideig biztos nem nézek nőim kosárlabdát. Hihetetlen az a színvonal, ahogy ezek játszanak.
Most nem is az a lényeg, hogy vagy 130 ezer elment Montenegrón, mert volt már ilyen, meg remélhetőleg lesz is. De az meg például mi volt, hogy a feldobásnál elhozták a montenegróiak, aztán a maradék három negyedben a svédek kezdték a negyedet... Ja, és hogy ez senkinek fel nem tűnt a csarnokban, az több, mint érdekes.

Nem érdemes foglalkozni ezzel a sporttal, mármint a női részével, mert nézed a meccseket, de nem számít. elemzed, követed éveken át, és amire számítani lehet, annak az ellenkezője történik. Napról napra olyan formaingadozást lehet felfedezni, mint szerintem egyik másik sportban sem.

Nem hittem, hogy a tegnapi meccs után lehet rosszabb, de lehet. Még azon is elgondolkodom, hogy kiveszem a pénzem az összes irodától, és a komolyabb bajnokságok rajtjáig hanyagolom a sportfogadást. Legalábbis komolyabb szinten biztosan. Nem mondom, hogy nem játszom, mert azt kb úgyse tudom megállni, de átmegyek a nyáron 200-500 Ft-os tippmixesbe, oszt csinálok 100-as oddsokat. Úgy megy majd el, mint az 1.40-es odds, csak nem viszi egy havi fizumat...

Mocskosul felhúzott most ez a meccs.


#2313 június 22, 2013, 16:17:58, oakland23
Lőjünk fel egy kombit, azt mondom
Spanyolország-Montenegró női kosár EB
Tipp: 123.5 felett @ 1.36
+
Kolumbia-Ausztrália U20
Tipp: Kolumbia 1.5 felett @ 1.44
+
Brazília-Olaszország Konföd Kupa
Tipp: Brazília @ 1.61
+
Vesnina-Hamptom WTA Eastbourne
Tipp: Vesnina @ 1.62


Ahogy Szigo írta anno, indoklások megtalálhatóak a neten itt-ott. Vesnina tippet Kagavától loptam, de amúgy is szebb, mint Hampton, úgyhogy nem esett nehezemre behúzni  :)

Ha a délutáni események jönnek, és a kosár meccsen is jönnek majd a pontok, akkor az olasz-brazil meccset egy döntetlennel megtámogatom.

Ennyi mára, legyetek jók  :-*

Unibeten van olyan hogy:
Uruguay-Tahiti
Bármelyik játékos minimum hármat lő? Igen 1.60-Nem 2.20

Szerintem a az uruk közül kijön a lépés valakinek. Nigériánál is volt mesterhármas, spanyoloknál Torres és Villa is megcsinálta. Szerintem valamelyik csatárnál az uruk közül is összejön. Jobb tippnek tartom, mint a suarez mesterhármast, mert könnyen lehet, hogy Forlan, vagy Cavani napja lesz

Nem világmegváltó tipp, de van benne fantázia  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 23, 2013, 11:56:43
Unibeten van olyan hogy:
Uruguay-Tahiti
Bármelyik játékos minimum hármat lő? Igen 1.60-Nem 2.20

Szerintem a az uruk közül kijön a lépés valakinek. Nigériánál is volt mesterhármas, spanyoloknál Torres és Villa is megcsinálta. Szerintem valamelyik csatárnál az uruk közül is összejön. Jobb tippnek tartom, mint a suarez mesterhármast, mert könnyen lehet, hogy Forlan, vagy Cavani napja lesz

Nem világmegváltó tipp, de van benne fantázia  :)

Ez egy nagyon jó tipp szerintem  :ok:

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 23, 2013, 11:56:43
Unibeten van olyan hogy:
Uruguay-Tahiti
Bármelyik játékos minimum hármat lő? Igen 1.60-Nem 2.20

Szerintem a az uruk közül kijön a lépés valakinek. Nigériánál is volt mesterhármas, spanyoloknál Torres és Villa is megcsinálta. Szerintem valamelyik csatárnál az uruk közül is összejön. Jobb tippnek tartom, mint a suarez mesterhármast, mert könnyen lehet, hogy Forlan, vagy Cavani napja lesz

Nem világmegváltó tipp, de van benne fantázia  :)

Cavanitól várok sokat, duplája fortunawinen 1,55

mára (kis kép ott lenn)

+ amolyan biztosításként kisebb téteken Uru-Tah 11-0, 12-0, 13-0 + mindhez az, hogy Chile a mai U20-as meccsen nem lő gólt mindkét fi-ben.

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 23, 2013, 11:56:43
Unibeten van olyan hogy:
Uruguay-Tahiti
Bármelyik játékos minimum hármat lő? Igen 1.60-Nem 2.20

Szerintem a az uruk közül kijön a lépés valakinek. Nigériánál is volt mesterhármas, spanyoloknál Torres és Villa is megcsinálta. Szerintem valamelyik csatárnál az uruk közül is összejön. Jobb tippnek tartom, mint a suarez mesterhármast, mert könnyen lehet, hogy Forlan, vagy Cavani napja lesz

Nem világmegváltó tipp, de van benne fantázia  :)

Szerintem egyikőnk sem így gondolta ezt a tippet, de minden jó ha a vége jó  :ok:

Fi-ben 0-0-nál USA-Franciaország
U20-as VB

Tipp: Franciaország szerez gólt @ 1.33

Eddig csak alibiztek, de hát így volt ez Ghána ellen is, aztán a 2-ban gurítottak hármat.  :)

A kis gecik csak leikszeltek, hála a jó égnek most mák volt, hogy lekéstem az elejét. Estére még egy kombi, ami elsőre jónak tűnik:

Spanyolország-Ghána
Spanyolország 1.5 gól felett @ 1.28
+
Spanyolország - Törökország
Tipp: 113 pont felett @ 1.35

Főleg a 2-at tartom erős tippnek, de remélem, Deulofeuék is vernek minimum kettőt, aztán a csoport harmadik meccsén megbasszák a franciákat is  ;D

Megindítok én is egy 1.20-as sorozatot  :) Remélem tényleg sorozat lesz, és nem az első tipp elmegy, mert volt már rá példa :) (Még annyit, hogy nem biztos, hogy minden nap teszek tippet, vagy azt sem zárom ki, hogy egy nap két-három tipp is lesz. Kedv és főleg kínálat függvénye)

1.
Új-Zéland - Uruguay
U20-as VB

Tipp:Uruguay 1.5 gól felett
Odds: 1.20
Iroda: bet365

Új -Zéland 3-0-ra kikapott az üzbégektől, kétszer találták el a kaput, szóval elég gyengék voltak. Uruguay a horvátokkal játszott, és kapott ki 1-0-ra, de nem volt rossz, amit mezőnyben mutattak. Én azt hiszem, ma a dél-amerikaiak nemcsak győzni szeretnének, de minimum 3-4 gólt rúgni, hogy a gólkülönbség bőven pozitívba forduljon. Eredetileg 1.50-en akartam játszani, hogy az uruk mindkét fi-ben lőnek gólt, de így azért nagyobb rá a sansz, hogy jöjjön.


2.
Brazília-Uruguay
tipp: 1.5 gól felett
Odds: 1.20
bet365

+ még egy kis extra:
Uruguay mindkét fi-ben gólt szerez@ 8.00

Ilyen oddson nem bírtam otthagyni. Ha lesz gól az első fi-ben, rábiztosítok, ha nem, akkor szoptam


Egyelőre nem tudom semmire rábökni ma, hogy tuti tipp. Talán majd élőben lesznek jó lehetőségek...

Azért nyomtam egy 3/5-öt 1000-es alappal:

1    Felett 4.5    Spanyolország v Olaszország
(Mérkőzésen kiosztott büntetőlapok száma)    06/27/2013    Egyik sem    1.83    Függőben

2    Páros    Spanyolország - U20 v Franciaország - U20
(Összesített gólok - páros/páratlan)    06/27/2013    Egyik sem    1.90    Függőben

3    Szenegál - U19 +34.0    Szenegál - U19 v Ausztrália - U19
(Pont hendikep)    06/27/2013    Egyik sem    1.85    Függőben

4    Igen    Kei Nishikori v Leonardo Mayer
(Tie-Break a mérkőzésen)    06/27/2013    Egyik sem    2.25    Függőben

5    Igen    Grigor Dimitrov v Grega Zemlja
(Tie-Break a mérkőzésen)    06/27/2013    Egyik sem    1.83    Függőben


Ez a Szenegál-Ausztrália U19-es meccs izgat még. +36-os hendiről mire összedobtam a szelót, lett +34-es. Szerintem Szenegál nem fog ekkora zakót kapni. Viszont vakon nem tippelek, csak úgy megérzésből, pláne nem nagy pénzzel, de kíváncsi leszek, hogy jó lett volna-e a megérzésem.

U20-as spanyol-francia meccsen pedig a gólok száma páros fogadás tetszik, mert eleve döntetlenre számítok, de ilyen formában egy papírforma 2-0-val is nyerő vagyok...

Konföd Kupa meccsen én bundára számítok. Van egy ismerősöm, aki nálam is nagyobb, ha konspirációról van szó! Neki az az elmélete, hogy a spanyolokat nem engedi össze a FIFA Brazíliával. Továbbmennek az olaszok, és a döntőben a brazilok újra elverik őket. Nekem tetszik ez az elmélet, remélem Webb nem lesz rest elővenni, és megmutatja valamelyik pályán lévőnek a pirosat.

Tenisz meccseknél meg igazából minden férfi meccsben benne van a tie lehetősége, választásom ezekre esett, de eshetett volna másik nyolcra is...

3.

2013.06.27 14:00
Tenisz Wimbledon
Lacko/Polasek - Benetteau/Zimonjic
Tipp : Benetteau/Zimonjic nyer
Odds : 1,22
Iroda : bet365

Kagawa tippje a maradj talpon 8-ból. Jónak tűnik, így le kellett nyúlnom. elvileg mindjárt kezdik