OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szerintem az hogy valaki meleg az ugyanolyan helyzet mint sok más eltérés a megszokottól

és biztos vagyok benne, hogy azok a híres civil szervezetek csak azért adják alá a lovat a melegek alá, hogy az legyen ami most van, azért hogy koveteljék hogy a meleg pár az a házasság szintjén van...
de miért fontos ez nekik? talán a család egységét akarják szétverni vele?
mert szerintem igen.
de ki akarja szétverni? ugye ugye
mert ha van család akkor vannak szabályok, hagyományok.
akkor esetleg a minyon figurára a nagyapa azt mondaná, fiam ez olyan mint a küklopsz, ez nem kultúra, ráadásul 2 év múlva más lesz, ez csak a fogyasztói társadalom orránál való vezetése

Knapp-pls. amúgy posztolj be a forrófelvonulásról olyan fotót ahol a Ti baloldali politikusaitokat fikázták. ha van ilyen akkor szerintem tényleg csak a buziságról szólt, és nem másról
meg olyat is ahol a zsid´kat fikázták,
én az oppositját belinkelem:
http://pestisracok.hu/wp-content/uploads/2016/07/pride3.jpg
http://pestisracok.hu/wp-content/uploads/2016/07/pride2.jpg

Elnézést az önreklámért, de ha esetleg valaki Vác környékén él, és érdekli a régészet, valamint régiója legjobb régészeti kincsei, akkor nézzen el életem első kiállítására, ami 21-én nyílik...paraaa  :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:

Aztán a megnyitó utáni fogadáson egy-két gól-overes vagy darts-tippet is átbeszélhetünk  ;D

pacsi  :cya:

Gratulálok, ez nagyszerű! :beerchug:

Gratula robmiller! Sok-sok látogatót!  :beerchug:

Idézetet írta: robmiller Dátum július 12, 2016, 19:06:46
Elnézést az önreklámért, de ha esetleg valaki Vác környékén él, és érdekli a régészet, valamint régiója legjobb régészeti kincsei, akkor nézzen el életem első kiállítására, ami 21-én nyílik...paraaa  :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:

Aztán a megnyitó utáni fogadáson egy-két gól-overes vagy darts-tippet is átbeszélhetünk  ;D

pacsi  :cya:

Grt robmiller, egy két tárgyat fel is tehetsz majd  :great: :great: :great:

Köszi srácok! Ha kiürül a kassza, bedobok egy-két aranytárgyat, hátha...;)

#3186 július 14, 2016, 11:56:41, alexthebest
Voltak, vannak a világnak nehéz órái, de nem hinném hogy ennél van lejjebb. Pokémon Go baszdmeg..... (érdemes a NY-i videót megnézni benne, ami az egyik linkben lesz)

http://24.hu/tech/2016/07/14/video-kiprobaltuk-a-pokemon-go-t-es-jaj-nekunk/

Ha már Pokemon  ;D
Vicces, hogy az emberi hülyeség mire képes (ezeken tényleg csak nevetni lehet  ;D). Nevetni jó rajta, kíváncsi vagyok Pesten mik lesznek majd.

http://hvg.hu/tudomany/20160714_pokemon_go_idojaras_jelentes_wtsp_10_hirado

#3188 július 16, 2016, 23:30:44, TiB
Ennél a videómnál valaki épp portugál fordítót keres, hogy tényleg azt mondja-e, ami oda van írva. Nincs kedvem elrontani a habzó dühét, és a nagy leleplezést, hogy ez valójában spanyol. Az origamis poén amúgy még gyerekkoromból való. Egyszer ollózni próbáltam, de kb 3-4 méterrel késtem le a labdát, viszont a hátamra leesve, beszorult a levegő. ;D Az edző jött, nyomott egy Heimlich-fogást, amitől kb majdnem meghaltam ;D de mentségére szóljon, hogy tök részeg volt. Aztán jobban lettem és elkezdett ordítozni: "Ez nem a kib*sszott origami szakkör Tibikém, b*zdmeg itt ne ollózgassá, ez nem a Copacabana, nem vagy te Romario. Vedd le, aztán b*sszad rá lábbal, nem nehéz". Ha jól emlékszem 3 hétig edzett minket, aztán még az első éles meccse előtt a szülők eltávolították, mert kicsit ideggyenge volt :D

Idézetet írta: TiB Dátum július 16, 2016, 23:25:32
Ennél a videómnál valaki épp portugál fordítót keres, hogy tényleg azt mondja-e, ami oda van írva. Nincs kedvem elrontani a habzó dühét, és a nagy leleplezést, hogy ez valójában spanyol. Az origamis poén amúgy még gyerekkoromból való. Egyszer ollózni próbáltam, de kb 3-4 méterrel késtem le a labdát, viszont a hátamra leesve, beszorult a levegő. ;D Az edző jött, nyomott egy Heimlich-fogást, amitől kb majdnem meghaltam ;D de mentségére szóljon, hogy tök részeg volt. Aztán jobban lettem és elkezdett ordítozni: "Ez nem a kib*sszott origami szakkör Tibikém, b*zdmeg itt ne ollózgassá, ez nem a Copacabana, nem vagy te Romario. Vedd le, aztán b*sszad rá lábbal, nem nehéz". Ha jól emlékszem 3 hétig edzett minket, aztán még az első éles meccse előtt a szülők eltávolították, mert kicsit ideggyenge volt :D

Az a komoly hogy többen is írják hogy portugál-brazil szakra jártak és tökéletes a fordítás  :D :D
De ez is fasza lett, jár a pacsi  :ok:


Asszem ideje belevágni ebbe a pokémonozásba. :-*


‼Állítólag egy társkereső oldalról ‼
Single, és félredugós hölgyek íme egy realista társkereső hirdetése:
Stabil szexisztenciám van és akkor 27 centis a szerszámom, ha 500 köbcentis görögdinnyéid vannak mellkas tájékon. Dohányzás nem kizáró ok, szeretem, ha egy csaj pipázik. Mosás, főzés, takarítás, vasalás, portörlés akkor lesz elvégezve részemről, ha összeraksz egy 1972-es Fordot, elvertél sakkban zsinórban háromszor és fekve nyomsz 80 kilóval. Ha nincs vakus-kacsás-pucsítós-partis-barinős fényképed, szóba sem állok veled. Férfi vagyok, egyszerűek az igényeim: sör, meccs, rántott hús, pina, a sorrend változhat. Hiszti, féltékenykedés, nyávogás, jelenet rendezés, számonkérés, követelőzés esetére a házam aljában van egy atombunker, tele krokodilokkal, nekik majd rinyálhatsz, ha nem tetszik valami. Nincs se Audim, se hasitasiban élére állított valutáim, nonfi tetkóm, 130-as bicepszem, szolibérletem és porcukros orrom. Tudom, hogy nem vagy se szép, se jómódú, se mentálisan és pszichésen egészséges, se kurva jó természetű, se istennő az ágyban, úgyhogy ha lennél szíves a realitások talaján tornázni, módfelett megköszönném. Sok mindent lehet kompenzálni főzéssel, humorral, toleranciával és kedvességgel, ezeket a szavakat az F,H,T és K betűknél találod az értelmezőben. Hogy miért ilyen köcsög a stílusom? Minden nő a parasztokra bukik, a szerenádozó, verseket író, virágokat vásárló hősszerelmeseket már kiölték a világból. És nem, nem a homárok, hanem TI.
Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor takard szépen vissza, hamarosan elszunnyad magától is. Ha Széchenyiről az ötezres jut eszedbe, nekem meg a könyvtár, akkor feltétlenül találkoznunk kell a róla elnevezett fürdőben. Remélem külföldi márkás, nagybetűs ruhákat hordasz, ezzel is támogatva az éhező amerikai és olasz multicégeket.
Nem keresek hosszú távú kapcsolatot, mert ez már nem az a világ. Ha kibírunk egymással pár olyan hónapot, amikor nem repül a Herendi, akkor boldog lehetsz, hogy a Facebook adatlapodon azt állt egy ideig, hogy "kapcsolatban."
Általában nem a gyerek szokott az akadály lenni, hanem az anyja.

10 másodperc  ;D :D

Szerintetek ilyen van, vagy ez kamu?
http://index.hu/sport/jegkorong/2016/08/01/dardadobos_hokibunteto/
Sztem tuti vmi trükk, mielőtt megkezdené a dobómozdulatot a bot "tolla" függőlegesben van, a korongnak már rég le kellene esnie :D