Eb hírek/pletykák/érdekességek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Minden elismerésem azoknak az embereknek, akik ezt a fost végignézték!!!

Hamsik középső középpályás posztján való szerepeltetése szerintem hatalmas hiba volt....

Balenek sem volt momentuma a fejesén és gólján kívül... Területe nem volt....

Az angol - orosz szurkolók ütik-verik egymást, ráadásul az angolok a walesiek ellen is ezt fogják csinálni... Lassan szó szerint halálcsoport lesz.  :'(

Ez az angol kezdő micsoda?  :D Köpködös britek azt hiszik ez a kvali ahol ki lehet próbálni ezt-azt?  :D


#51 június 11, 2016, 20:50:08, zotya90
Akkor mondok egyet: 1-0

Bocsánat, ha rosszat szóltam, nekem ez az EB nobet. Van egy tuti tippem: nem jutunk a 16-ba, az osztrákoktól simán kikapunk.

Az milyen már, hogy Rooney ment egy orosz kontra után :D Hajrá Shrek! :beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum június 11, 2016, 21:34:28
Az milyen már, hogy Rooney ment egy orosz kontra után :D Hajrá Shrek! :beerchug:

Középpályásként ez a minimum.
Arra leszek kiváncsi a későbbiekben hogy most az angolok ilyen jók, vagy az oroszok ennyire rosszak. Hajlok az utóbbi felé  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 11, 2016, 21:37:56
Középpályásként ez a minimum.

Mi a maximum? Átöltözik kapusnak? ;D

Stúdióban a Hegedűs Henrik nem győzi mondani, hogy egy-egy csapat direkt adja fel a labdabirtoklást, az M4 továbbra is a labdához köti azt, hogy melyik csapat a jobb. Amúgy eddig minden meccsen mutattak jócsajt a lelátóról, aztán jött ez az orosz-angol. Itt már nem mernek mutatni ilyesmit, mondjuk nem csodálom :D

Egyoldalú lenne. Én még szép angol nőt nem láttam, csak részeget.

Az oroszok a selejtezők alatt is pontosan ennyire gyengék voltak. Az volt a mákjuk, hogy a svédek még náluk is rosszabbak voltak.

Hodgsont kihúzta a szarból ez a szabi. Azt hiszem kapta volna az ívet a sajtótól ha az egyébként is elcseszett, fáradó kezdőn nem változtat. 74. perc, gól nélkül, padon jegeli Sturridge-ot, Vardy-t és Rashfordot is  ;D

Dier szerezte Anglia első szabadrúgásgólját az EB-ken. :o Beckham nem kedveli ezt. :D