Betfair, Olympic Sports, Canbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Még egy kérdésem van a betfair-hez: mennyire biztonságos fogadóiroda, azaz mennyire biztos h megkapom a kifizetést? mert konkrétan most arról van szó, h kb egy olyan 3 napja befizettem nekik 100 eurot, amiből mostanra van 200am. A stratégiám nem volt vmi túl nagy hozzáértő jellegű, hiszen pontos végeredményeket játszottam lay-ben, de úgy h az teljesen lehetetlen legyen (pl. Lazio - Milan 2-2). De mivel itt elég magas a nyereményszorzó amit ki kellene fizetnem, ezért nagyobb összeggel kellene rendelkeznem a betfair-nél, és ezért arra gondoltam, h befizetek nekik egy 2-3e eurot. Csak nem tudom h mennyire megbízhatóak! Aki tud, segítsen! Köszönöm

A Betfair megbizható cég...de nem fogadóiroda...hanem közvetitő, hisz az odds-okat nem egy cég határozza meg, hanem a felhasználók, az egész rendszer Peer-to-Peer-ben müködik.
A Betfair peddig a tranzakciók során levesz egy bizonyos összeget, ez nem sok, a weboldalukon talán megtalálod, hogy mennyi. Szóval megbizhatsz bennük, legalábbis eddig nagyon sok panaszt nem hallotam róluk.

A műkődését már értem teljesen, ezért is tetszett meg nagyon. A bwin és a bet365 ezzel elvesztette egyik potenciális fogadóját ;D
Csak kicsit kezdett szétcsúszni nálam, h hol mennyi pénzem van, így most össze akarom vonni a pénzemet 3 helyre: a sportingbetre, mert nagyon tetszik az, h magam határozhatom meg az NBAre a hendit; a paddyre, mert ez a 10 percig x is nagyon jó dolog, és jól is fizet; és a betfair-re, de ehhez nem kell semmit sem mondani :)
És úgy számoltam, h kb 2000-3000 eurot tudnék feldobni betfair-re, és optimális esetben napi 200at le is lehetne szedni a többiektől. Csak a félő az, h sikerül eltalálnom egy meccs pontos végeredményét, mert akkor még a nadrágom is rámegy...

Köszi a segítséget Milan!

Na nekem teljes káosz ez a betfair....Most akkor mire is fogadunk?? Tehát nem a betfair addja az oddsokat hanem mi? Abszolúte semmit nem értek az egészböl, pedig még a videot is megnéztem...Valaki vázolja ha lehet hogy mi is itt a lényeg + hogyan müködik, esetleg egy példa is jó lenne!

Köszi!

A betfair abban külömbözik a többi irodától, hogy ott a fogadók adják az odds-okat, s nem egy iroda, van a háttérben.

Idézetet írta: Milan Dátum február 08, 2007, 00:09:53
A betfair abban külömbözik a többi irodától, hogy ott a fogadók adják az odds-okat, s nem egy iroda, van a háttérben.

Ok, de láttam hogy te magad adhatsz meg oddsot, de hiszen így akármekkorát is meg lehetne adni nem? Hogyan müködik ez?

Megadhatsz odds-ot, de ha a másikok eltalálják akkor ki kell fizetned őket...

Idézetet írta: Chris223 Dátum február 08, 2007, 00:21:26
Idézetet írta: Milan Dátum február 08, 2007, 00:09:53
A betfair abban külömbözik a többi irodától, hogy ott a fogadók adják az odds-okat, s nem egy iroda, van a háttérben.

Ok, de láttam hogy te magad adhatsz meg oddsot, de hiszen így akármekkorát is meg lehetne adni nem? Hogyan müködik ez?

Betfair-en van Lay és Back lehetőséged. Ha mondjuk van egy Saint-Etienne - Fiorentina mérkőzés, és Te úgy gondolod, h döntetlen lesz a mérkőzés, akkor megfogadod Back-ban az x-et. Backben mindig a legjobb oddsra fogadsz. Jelen esetben mondjuk 2,9et adnak rá. Te úgy gondolod, h csak akkor fogadnád meg az 'x'et, ha 3,1szeres pénzt fizetnének erre. Ekkor rámész a backen az 'x're, és az oddshoz beírod h 3,1. Ha 2,9re adták az 'x'et, és ezt megveszed, azaz megfogadod, akkor biztos h el lesz helyezve a fogadásod (persze ez attól az összegtől is függ, amelyik az odds alatt van), ha nagyobbat kérsz, akkor nem biztos h lesz olyan Lay-es, aki megadja neked a 3,1et. Tegyük fel, h nem tudod eldönteni h mi lesz a mérkőzés eredménye, de azt tudod h nem lesz 'x'. Ekkor Lay-ben megfogadod 'x'nek a meccset. A Lay-es szorzó azt jelenti, h odds*tétedet kell kifizetned akkor, ha 'x' lesz a meccs. Ha viszont nem lesz 'x', akkor a dupláját kapod vissza a pénzednek, ill. annak az összegnek a dupláját, amit megvásároltak.
Szóval Back-eseknek minél magasabb odds a lényeg, LAy-eseknek minél alacsonyabb. DE mindig szem előtt kell tartani azt, h megvásárolható legyen a tipped. Azaz ne kérj BAck-ben 10szeres pénzt egy Barcelona - Pápa 1es kimenetelre, és ne adj Layben xre 1,1et ugyanerre a meccsre.

#23 február 08, 2007, 16:04:44, Chris223
Köszi jaaas! Ez érdekesen hangzik, lehet hogy majd nagyon pici tétekkel kipróbálom ameddig majd belejövök. De az tuti hogy bwinen kezdek el komolyabban játszani, 500 eurot majd feltöltök. Az élö fogadásokat nézegettem, pont most van egy tenisz meccs, csak úgy próba képpen tippeltem. Láttam hogy az egyik teniszezö sokkal jobb mint a másik és nullára elvette a másik adogatását. Ekkor megtippeltem hogy a következö setet [saját adogatását 0-ra nyeri majd.] Ez meg hogy ki nyeri a meccset, lett volna 6.67-es szorzó és bejött volna. Tudom hogy a tenisz live bet húzós de már régebben nézegetem ezt a live betting részt focival is, és egyszer nem vesztettem volna ha megrakom a 88. perc körül a fogadásokat, 1.4 - 1.6 közötti kombinak. [Nem lesz 4. gól stb.]
Remélem élesben is ilyen szerencsém lesz.  :great:

www.playbetfair.com
kapsz 1000 eurot játékra, és ha heti bajnok vagy, akkor kapsz asszem 10 eurot a betfaires számládra, míg ha havi bajnok vagy, akkor 50et. De erre sok sanszod nincs, mert rengeteg ruppótlan senki van fenn, akiknek kb 1 milliós játékpénz bankjuk van, és eldöntik egymás között az első helyet. De arra h megismerd a betfairt, teljesen jó!

Idézetet írta: jaaas Dátum február 08, 2007, 16:17:29
www.playbetfair.com
kapsz 1000 eurot játékra, és ha heti bajnok vagy, akkor kapsz asszem 10 eurot a betfaires számládra, míg ha havi bajnok vagy, akkor 50et. De erre sok sanszod nincs, mert rengeteg ruppótlan senki van fenn, akiknek kb 1 milliós játékpénz bankjuk van, és eldöntik egymás között az első helyet. De arra h megismerd a betfairt, teljesen jó!

Köszi!  :ok:

 :help:Érdekelne  a Betfair!Viszont nem nagyon ismerném ki magam benne,még a segítő hozzászólásaitokkal sem.Sok lehetőséget látok benne,hogy el is adhatod a meccseket(sokszor érzi az ember,hogy nem  nyerhet egy csapat valamiért).Ráadásul,úgy hallottam,már kártyás befizetést is elfogadnak,nem beszélve a 25dollár bónuszról.Tehát eljött az idő!Nem lenne valaki ,aki személyesen is megmutatná nekem a kezelését(addig nem is merek regisztrálni)?!Újpalotán lakom!Előre is köszönöm! :help:

Ha van msn címed, akkor meg tudunk beszélni egy időpontot arra h elmagyarázzam neked. én lassan már csak náluk játszok, és tényleg szinte csak nyerek, ráadásul nem is kis pénzeket. szóval ha van msn címed, akkor küld el priviben nekem, v ha nincs, akkor írok nekek egy összefoglalót a betfairről, amivel könnyedén át lehet látni az egészet! 

Idézetet írta: jaaas Dátum február 15, 2007, 19:24:47
Ha van msn címed, akkor meg tudunk beszélni egy időpontot arra h elmagyarázzam neked. én lassan már csak náluk játszok, és tényleg szinte csak nyerek, ráadásul nem is kis pénzeket. szóval ha van msn címed, akkor küld el priviben nekem, v ha nincs, akkor írok nekek egy összefoglalót a betfairről, amivel könnyedén át lehet látni az egészet! 

jaaas, ide írthanál egy összefoglalót, mit hogyan érdemes betfairen játszani stb, mert engem is nagyon érdekelne. Elöre is köszi. Mennyi pénzt nyersz betfair típusú fogadásokkal? Olyan sokat lehet?

Próbáltam regisztrálni a Betfairre,de mikor utánna át akartam utalni ,nem sikerült a tranzakció.Lehetséges,hogy nem fogadja el a sima Mastercardomat(ami jó pl. a gamebookersre)?Ebben az esetben,gondolom,még próbálkozhatok a Moneybookerssel?!El vagyok keseredve,várom segítségetek,előre is köszi! :help: