Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Six of the world's top men's players will compete in a single elimination series of matches with two players being given a bye from Thursday's Day 1 matches on 29th December 2011. Semi-Final matches will take place on Day 2 (Friday, 30th December 2011) with the final and consolation (3rd & 4th place) matches taking place on Day 3 (Saturday 31st December 2011).

Note: First match begins daily at 3:00 PM


Köszi a válaszokat. Talán szerintem is Ferrer fog nyerni...

Végül élőben egy over 23.5-t raktam ...szoros meccs van kilátásban

Reméljük a ranglista helyesét veszik a fiuk figyelembe a végeredményben.Szal egy jokis szoros Feri 2-1.
Köszi infokat.  :ok:

Az over már lejött  :ok: Visszafogadjak vagy bízzak továbbra is a spanyolban?

Idézetet írta: Titti7 Dátum december 28, 2011, 15:15:09
David FERRER - Jo-Wilfried TSONGA
(Mubadala World Tennis Championship, Abu Dhabi)   »»»   December 29.   12:00

tipp: Ferrer
odds: 2,20
office: paddypower
tét: 7*


Köszönöm a tippet!  :ok:  :great:

#441 december 29, 2011, 19:10:13, Titti7
David FERRER - Rafael NADAL
(Mubadala World Tennis Championship, Abu Dhabi) »»» December 30. 15:00

tipp: Ferrer +3,5 game
odds: 1,73
office: paddypower
tét: 10*


[e]A Mubadal a Open első napján jó kis meccseket láthatott a nézőközönség, így a szezon legelején is szép ütésváltásokat produkáltak a fiúk, ám néhol látszott, hogy ez nem véresen komoly ütközet. Ahogyan várni lehetett, úgy a nagyobbakat küzdő Ferrer és az abszolút favorit Djokovic is felőrölte a bohókásabb riválisát. A kis pitbulltól, Ferrertől a megszokott megalkuvást nem tűrő játékot láttuk az első szettben csak tapogatózott, utána megtalálta a ritmusát, s a tempóját nem bírta tartani Jo-Wilfried. Nadalnak ilyen problémái nem lesznek, ellenben játékban egyáltalán nincs a topon, neki idő és pár meccs mindenképpen kell míg kemény borításon eléri a kívánt játékát. Nadal a szép Davis Cup diadal előtt Londonban gyors borításon kínlódott Federer és Tsonga is könnyedén verte el, most a harcos honfitársa ellen sem számíthat könnyed játszadozásra, ha Exhibitió meccsről van szó, ha nem a mostani legjobbját kell kivinnie az Arab Emírségek fővárosában a pályára, különben hamar búcsút inthet. Ferrertől a már látott hatalmas küzdést várom ismételten, s azt mindenképpen, hogy nem adja könnyen a bőrét. Legutóbbi kemény pályás ütközetüket egy emlékezetes meccse az idei Australian openen három szettben Ferrer nyerte. Akkor Nadal sérüléssel küzdötte végig a találkozót, azóta Ferrer azonban többet lépett előre játékban, pénteken saját maga energiájából is nagy sikert érhet el barátjával, csapattársával szemben, akivel december elején még együtt ünnepelték a Davis Cup elhódítását.[/e]

Djoko-Federer meccsel kapcsolatban ki mit mond? sima 3 szett, sok gém? csak kiszolgálják a közönséget nem?

Szerintem is over lesz, az lenne a tipikus.  De elég kicsi az odds.  Másik meccsen pedig szerintem is megszorongatja Ferrer Nadalt de ott sem tetszik az odds a +3,5 1.73 ... Szerintetek?

Ma "kicsit" sima meccsek voltak  :D :D :D
Nadal nem lep meg, de mit csinalt Fedex??  :o

Mi a véleményetek a holnapi meccsekről?
Nadal - Federer
Amikor láttam Federer milyen alulmotiváltan játszott Djokovic ellen megfogadtam, hogy bárki ellen is játszik holnap veretem, aztán láttam mit csinált Nadal is...ő is nagyon szar volt, de talán annyira nem mint Federer csak Ferrer nagyon jó volt.  Errefel Federer a favorit. Azért nem kell elfelejteni, hogy a holnapi meccsnek már semmi tétje nincsen, így nagy téttel nem érdemes semmire rakni főleg nem kis oddsra. Valószinüleg holnap sem fogja összetörni magát. Így Nadal győzelemre 2.25-ös oddsért korrektnek tünik.

Másik meccs a döntő Djokovic - Ferrer
Ennek azért van már tétje hisz a győztes 250.000 dollárt visz haza. Látszik Djokovic is komolyan veszi a tornát és jól is játszik, akárcsak Ferrer aki magához képest nagyon jól tolja. Kicsit kicsi szeirntem Djoko odds (1.25) én 1.4 körülre vártam volna. Ennek ellenére valószinüleg meg fogja nyerni van egy kis plusza azért Ferivel szemben. Azonban ne felejtsük még a bogóc ellen is veszitett egy szettet. Egy bemutató tornán pedig remélem legalább egy döntő nem lesz lefutott. Így a Djokovic 2-1-es győzelme value betnek tünik nekem 4.0-ás oddson.

Vélemények?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 30, 2011, 22:41:40
Mi a véleményetek a holnapi meccsekről?
Nadal - Federer
Amikor láttam Federer milyen alulmotiváltan játszott Djokovic ellen megfogadtam, hogy bárki ellen is játszik holnap veretem, aztán láttam mit csinált Nadal is...ő is nagyon szar volt, de talán annyira nem mint Federer csak Ferrer nagyon jó volt.  Errefel Federer a favorit. Azért nem kell elfelejteni, hogy a holnapi meccsnek már semmi tétje nincsen, így nagy téttel nem érdemes semmire rakni főleg nem kis oddsra. Valószinüleg holnap sem fogja összetörni magát. Így Nadal győzelemre 2.25-ös oddsért korrektnek tünik.


Közben nem tudom mirefel de Nadal oddsa felment egészen 2.75-re.  Nem tudom az okát, mindenesetre azért én bepróbálom.

Én is szemezek nadallal, de másik kérdés h Federer mennyire engedheti meg magának imázs szempontjából h mindkettő meccsét elveszítse és nem-e nagyon odateszi magát ma  :-\

Idézetet írta: topdog Dátum december 31, 2011, 10:55:17
Én is szemezek nadallal, de másik kérdés h Federer mennyire engedheti meg magának imázs szempontjából h mindkettő meccsét elveszítse és nem-e nagyon odateszi magát ma  :-\

szerintem ha az imázs ilyen fontos volna neki akkor már tegnap odatette volna magát rendesen...ráadásul a nyilatkozatakor sem látszott semmi csalódás az égvilágon. de nem egy életbiztosítás azért ez a tipp, nadalt elnézve, de ilyen oddson egy próbát megér.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 30, 2011, 22:41:40
Mi a véleményetek a holnapi meccsekről?
Nadal - Federer
Amikor láttam Federer milyen alulmotiváltan játszott Djokovic ellen megfogadtam, hogy bárki ellen is játszik holnap veretem, aztán láttam mit csinált Nadal is...ő is nagyon szar volt, de talán annyira nem mint Federer csak Ferrer nagyon jó volt.  Errefel Federer a favorit. Azért nem kell elfelejteni, hogy a holnapi meccsnek már semmi tétje nincsen, így nagy téttel nem érdemes semmire rakni főleg nem kis oddsra. Valószinüleg holnap sem fogja összetörni magát. Így Nadal győzelemre 2.25-ös oddsért korrektnek tünik.

Másik meccs a döntő Djokovic - Ferrer
Ennek azért van már tétje hisz a győztes 250.000 dollárt visz haza. Látszik Djokovic is komolyan veszi a tornát és jól is játszik, akárcsak Ferrer aki magához képest nagyon jól tolja. Kicsit kicsi szeirntem Djoko odds (1.25) én 1.4 körülre vártam volna. Ennek ellenére valószinüleg meg fogja nyerni van egy kis plusza azért Ferivel szemben. Azonban ne felejtsük még a bogóc ellen is veszitett egy szettet. Egy bemutató tornán pedig remélem legalább egy döntő nem lesz lefutott. Így a Djokovic 2-1-es győzelme value betnek tünik nekem 4.0-ás oddson.

Vélemények?

Hát Djoko könnyen elintézte ferrert, ott nem jött be a 4-es odds, nem láttam a meccset mi történt, h ennyire sima volt?
Nadalra adottt 2.75-ös odds azonban ajándék volt, így összességében a 2 meccs profitábilis volt.