Redbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem nem jelezte :(


Nekem e-mailben küldték az ajánlatot... Lehet akkor befizetéshez van kötve.

Bezárták a számlámat, mert már másodjára sikerült kiforgatnom a vb félidőben kapott 5 ingyen pörgetést. A bűnöm annyi volt, hogy a fogadási számlára akartam átutalni a megforgatott pénzt...

Idézetet írta: BvB_09 Dátum június 26, 2014, 10:47:46
Bezárták a számlámat, mert már másodjára sikerült kiforgatnom a vb félidőben kapott 5 ingyen pörgetést. A bűnöm annyi volt, hogy a fogadási számlára akartam átutalni a megforgatott pénzt...

Ez fura. Nekem is sikerült, már ki is utaltam. Aztán megint jól álltam 285 euró körül, de nem jött sehol semmi...

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 26, 2014, 11:13:13
Ez fura. Nekem is sikerült, már ki is utaltam. Aztán megint jól álltam 285 euró körül, de nem jött sehol semmi...

Ezt csak gondolom, nem beszéltem még velük. De az elmúlt pár napban nem volt befizetésem, csak forgattam a sok bónuszt.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum június 26, 2014, 10:47:46
Bezárták a számlámat, mert már másodjára sikerült kiforgatnom a vb félidőben kapott 5 ingyen pörgetést. A bűnöm annyi volt, hogy a fogadási számlára akartam átutalni a megforgatott pénzt...

Kipróbáltam én is. Én mindössze 2-3 eurót akartam átrakni sportfogadásra, nekem is zárolták a számlámat...

A tegnapi nap óta magyarok nem vehetnek részt a félidős promóban. Pedig itt nem kell kódokkal ügyeskedni, piacolni, itt belépsz és adnak pörgetést. És még így is csípi a szemüket ha a magyarok pénzt csinálnak belőle (nekem nagyon jól jött). Szóval csak így próbálgassátok más irodák türelmét!

Ez igaz,viszont a redbet eddig is híres volt arról,hogy nem szeretik,ha befizetés nélkül gazdagodsz meg náluk,és nagyon nem tolerálják az ilyet...A számlabezárásokat viszont inkorrekt dolognak tartom..

Idézetet írta: szalist Dátum június 29, 2014, 11:22:06
Ez igaz,viszont a redbet eddig is híres volt arról,hogy nem szeretik,ha befizetés nélkül gazdagodsz meg náluk,és nagyon nem tolerálják az ilyet...A számlabezárásokat viszont inkorrekt dolognak tartom..

1, a redbet nem híres iroda.
2, ez a promó direkt ahhoz a feltételhez volt kötve hogy már legyen befizetésed.
3, azt hogy befizetés nélkül vegyél ki pénzt, sehol nem tolerálják.

A bezárás tényleg nem korrekt, de látjátok mi van ha látványosan ügyeskedünk...


Ne kezdd màr te is. A will hillt meg a redbetet össze sem lehet hasonlítani..

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 29, 2014, 13:01:47
Ne kezdd màr te is. A will hillt meg a redbetet össze sem lehet hasonlítani..

Mit kezdek? Szerinted véletlen hogy innen kizárnak minket a promóból amiben eddig részt vettünk? Vagy hogy william hillnél hirtelen többször kell megforgatni a bingónyereményeteket? Alighanem ugyanaz az oka, amiért a legtöbb brit, nagynevű iroda ódzkodik bónuszt adni nekünk, másoknak meg nem.

Itt sajnálom a halftime spin promót mert ügyeskedés nélkül, szerencsével lehetett pénzt kivenni. Engem nem is zároltak pedig vettem ki pénzt. De ilyenkor belegondolok, mi lesz ha tényleg blokkolják az irodákat amit elterveztek. Akkor maradnak az olyan irodák, amiket megpróbáltunk kijátszani(múltkor is a BAH Schalkés akciója, te úristen...) és már nem adnak nekünk semmit, meg a tippmixpro, a bet365. Bejöhet?

Annyira nem értem, hogy miért zavarja az irodákat, ha valaki nyer a promójukkal? Elvileg azért csinálják, hogy vonzóbbá tegyék magukat, és akkor talán máskor is fognak ott játszani. De így pont az ellenkező hatást érik el.

Javasolni fogom a Navnak,hogy blokkolják őket is:D

Idézetet írta: Irtis Dátum július 03, 2014, 20:39:01
Annyira nem értem, hogy miért zavarja az irodákat, ha valaki nyer a promójukkal? Elvileg azért csinálják, hogy vonzóbbá tegyék magukat, és akkor talán máskor is fognak ott játszani. De így pont az ellenkező hatást érik el.

Talán azért, mert ők nem a nyertes játékosokból élnek, hanem a vesztesekből.  :)

Azért jobbak a fix összegű promók, mert ott az iroda már rászánta a pénzt és nem függ az eredménye attól, hogy hányan cuppannak rá az akcióra.
Ha túl gyorsan fogy a bónuszra szánt keretük, vagy nagyobb arányban vannak a vártnál az "ügyes" játékosok, akkor érthető, hogy lépnek valamit.