Expekt Freeroll

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Május 17-én, Vasárnap 15 órakor közölni fogjuk a belépést biztositó jelszót is az alábbi oldalon:

Idézetet írta: akos8888 Dátum május 17, 2009, 09:39:02
A versyre a jelszót mikor látjuk majd??. Mert látom ha rákattiontok arra a linkre akkor ottvan az hogy jelszó de utána üres.:) tudnálsegiteni? köszi ??? ???

Ma délután lessz megadva a jelszó.  ;)

Én nem látom a jelszót

Idézetet írta: Shasha86 Dátum május 17, 2009, 13:28:22
Én nem látom a jelszót

Legalább vagy 3-szor már leirtam, hogy 15 órától lessz fent a jelszó.  :D

Felkerült az első Freeroll verseny jelszava.

A jelszót a regisztrált tagok a következő oldalon találják meg:

http://www.sportfogadas.org/cikk-Expekt_Freeroll-126.html

Mindenkinek nagyon sok sikert kivánunk.  :great:

Probáltam már vagy 10szer regizni a mai freerollra, de ezt irja ki mindig:


PROBLÉMA TÖRTÉNT MIKÖZBEN REGISZTRÁLNI PROBÁLT ERRE A VERSENYRE, KÉRJÜK TOVÁBBI RÉSZLETEKÉRT FORDULJON ÜGYFÉLSZOLGÁLATUNKHOZ.


Mért van ez tudja valaki?  Csak magyarországiak játszhatnak?

Nalam is ugyan ez a gond ...

Nem tudom mi lehet a probléma nekem egyből sikerült a regisztráció.

Idézetet írta: horzol Dátum május 17, 2009, 16:46:00
Probáltam már vagy 10szer regizni a mai freerollra, de ezt irja ki mindig:


PROBLÉMA TÖRTÉNT MIKÖZBEN REGISZTRÁLNI PROBÁLT ERRE A VERSENYRE, KÉRJÜK TOVÁBBI RÉSZLETEKÉRT FORDULJON ÜGYFÉLSZOLGÁLATUNKHOZ.


Mért van ez tudja valaki?  Csak magyarországiak játszhatnak?


Megprobáltam ujbol, továbbra is ez a helyzet, nah feladom erröl lemaradok...de valaki tudna valami magyarázatot adni az jó lenne!!

A gond, hogy engem se enged, hogy regisztráljak...nem tudom, hogy mi lehet az ok...de utána fogok kérdezni, hogy a továbbiakban ez nem legyen...

Nah most az jutott az eszembe, hogy lehet azért nem enged, mert nincs magyarországi IP-énk... >:(

Akkor jó gondoltam, csak Magyrországrol lehet játszani! Nah ez van, sajna.... :(

Idézetet írta: horzol Dátum május 17, 2009, 19:58:54
Akkor jó gondoltam, csak Magyrországrol lehet játszani! Nah ez van, sajna.... :(

Ma irni fogok egy levelet, hogy pontosan megtudjuk, hogy mi lehetet az ok, s hogy tobb ilyen ne legyen.

Hátha lesz megoldás a következő alkalomra

Hát ez a tegnapi freeroll kicsit furcsa volt. Még soha nem voltam olyanon, hogy kizárólag 6-os asztalokat indítsanak, sőt a Final Table is 6 fős legyen. Ezzel azt érték el, hogy nagyon belassult a játék, nem alakultak ki forró helyzetek, mindenki a feszes/merev játékot választotta. A vakemelkedés is borzasztóan lassúra sikeredett, ha jól emlékszem 20 percenként volt. Borzalmasan csiga játék volt így, és ami nagyon zavart, nem alakult ki baráti légkör, alig akadtak ismerősök az asztalnál. Mindenki arra a pár dollárra hajtott, túl sok volt a csak ezért regisztrált pokeres.

Sokáig szumossal nyomtuk, de láttam, hogy pont a fizetős helyek elérése előtt beleszaladt egy szerencsétlen all inbe. A 20ban nem volt ismerős, beszélgetni, zrikálni a másikat nem lehetett. Nem volt jó légkör, szerintem a következőn ha elindulok, akkor gyorsan el all inezem az egészet, mert 20.00-tól 01.00-ig ott csücsültem azért a pár dollárért, amit végül nyertem. Ha a hangulat meglett volna, akkor oké a dolog, de tegnap mindenki kussban volt! Vicces volt az ipoker magyar nyelvú szoftvere, amikor az all inre azt írja "mindent betesz", valamint sit outra "kinnmaradt" ;D