Expekt Freeroll

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Köszi vm és különösképpen köszi Ze0126!
Azért, mert ha Sftoto-n fizetősön vagy összekaparsz mindig 5 hsz-t utolsó pillanatban, de megsúgom, hogy Milan kivette ezt a szabályzatból ;)

Ma nem lesz verseny??? :(

Szevasztok  :cya:

Ilyen gondom lenne EXPEKT-en.... eddig minden nap játszottam az óránként Expket Freerollon...amiért ugye ha kiemelt helyezésen végzel  TOKEN-t nyersz....
de most... ezt írja ki  :'(

Ez a verseny kezdő játékosok számára van fenntartva. Ön , mint tapasztalt játékos, már játszhat a szokásos versenyeken


ennek a végét totál nem értem? milyen szokásos...? :redchug: vkinek hasonló gondja? akad vagy volt?  :crazy:

Idézetet írta: chriss87 Dátum január 03, 2010, 23:56:23
Szevasztok  :cya:

Ilyen gondom lenne EXPEKT-en.... eddig minden nap játszottam az óránként Expket Freerollon...amiért ugye ha kiemelt helyezésen végzel  TOKEN-t nyersz....
de most... ezt írja ki  :'(

Ez a verseny kezdő játékosok számára van fenntartva. Ön , mint tapasztalt játékos, már játszhat a szokásos versenyeken


ennek a végét totál nem értem? milyen szokásos...? :redchug: vkinek hasonló gondja? akad vagy volt?  :crazy:


hehe, mikor először felraktam, nekemis ezt írta ki :D mondom ez összekever valakivel :P

#455 január 04, 2010, 12:18:54, Parttalan
A havi freerollokon nem indulhatsz többet.
Eltelt bizonyos idő, most nem tudom biztosan 30 vagy 90 nap,
eddig indulhattál a napi freerollokon, de mostantól azt akarják játsz pénzes partikban. A "szokásos" itt buy-in-es versenyeket takar.
Sajna mindenki így járt....marad a Sportfogadás freerollja!!!  :ok:

Nem tudjátok ez a freeroll az expekten már nem lesz többet?
Elég jó volt vasárnap este a sok ismerős arcal jáccogatni.

Normális körülmények közt ma is kellene legyen, viszont az Expekt még nem jelezte nekem, hogy megrendelte a versenyeket.

Remélhetőleg továbbra is menni fog.  ;)

Remélem folytatódni fog a freeroll verseny mert elég sok embernek fontos ahogy nekem is.

Ma lesz az expekten scotty PCA freeroll.Ha valakinek lesz jelszava akkor meg tudná osztani?Előre is köszi

Idézetet írta: YubelYohan Dátum január 12, 2010, 13:40:47
Ma lesz az expekten scotty PCA freeroll.Ha valakinek lesz jelszava akkor meg tudná osztani?Előre is köszi

Satellite vagy pénzdíjas ez a verseny? Ja és hánykor? Ha addig nem írja senki, akkor este utána nézek.

Freeroll verseny jelszavas.Regisztráció 18:30 Kezdés 19:00.Max játékosok száma 500.100$ összdíjazás

Jertek-jertek ;D, jelszó: Rudolf

Szlengesen szólva:
Köszcsi Laszcsi!:D

Óh bas**ameg elfelejtettem regisztrálni.De jó lett volna játszani.Fenébe ,majd legközelebb