PartyPoker - Sportfogadas.org Freeroll

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Csatoltam két fotót, arról, hogy mi történt mikor regisztrálni próbáltam egy freerollra. Kérte, hogy aktiváljam a számlát, majd továbbított a befizető oldalra..

Hali!
Az első nekem is bejött.
Utánna nem vitt sehova:)

Szívesen indulnék, be is is fizetnék, ha kell, de sajna nem leszek itthon :-\

GL az összes indulónak :beerchug:

Köszönjük a lehetőséget Milan:beerchug: Én feltétlenül élni szeretnék vele.
Mivel évek óta nem jártam ebbe a terembe, így ma újra letöltöttem és próbaképpen beneveztem egy freerollra. Minden gond nélkül sikerült, így valószínüleg anno utalhattam ide pénzt. Most nem nagy titok a balance: 0$.  ;D ;D
A versenyt is megtaláltam a kliensbe, szóval 17.00-kor megy a privát Latzka-nak.  :cya:

Köszönöm szépen, ez egy jó kis verseny lesz!:)

Mondjuk én Várdával ellentétben a versenyt se találom. Mindegy, nem tökölök ezzel, mert megint a gumiszobába kötök ki!  ;D Sok sikert srácok!  :beerchug:

Kevés termet utálok jobban ennél, de azé egy kódot majd én is kérek! Hátha játszhatok Várdával egy asztalnál! Sok sikert mindenkinek!

Hát nekem a Party Poker terem a kedvencem, jó grafika és sok a kezdő ;) Sok sikert mindenkinek, a versenyen találkozunk ! ;)

Járhatna Várda kiejtéséért mondjuk 10$ bounty.  ;D  ;D

Idézetet írta: Bindzsula1 Dátum augusztus 22, 2010, 14:41:41
Hát nekem a Party Poker terem a kedvencem, jó grafika és sok a kezdő ;) Sok sikert mindenkinek, a versenyen találkozunk ! ;)

Már megfőzted Latzkát, nem kell a nyali  ;)

Miért nyalnék?-.- Az egyetlen értelmes Poker terem a Party poker a Full Tilt után...:) EZ magán vélemény...

Idézetet írta: gigazo Dátum augusztus 22, 2010, 14:59:47
Járhatna Várda kiejtéséért mondjuk 10$ bounty.  ;D  ;D

;D ;D ;D Ez tetszik!  ;D ;D ;D De már most írásba adom, hogy nem valószínű hogy ebben a teremben sikeres leszek. Rápróbáltam arra a free-re amire kísérlet képpen beneveztem. Furcsa volt, maradjunk annyiban. Azért természetesen a győzelem reményében nevezek azután meglátjuk mi lesz belőle.

GL Mindenkinek!  :cya:

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 22, 2010, 15:21:21
Már megfőzted Latzkát, nem kell a nyali  ;)



BAAAAAAR:D

Nézegettem ma is,de amíg nincs aktiválva a számla addig még a jelszót se írhatod be:)
Szóval Sok sikert Mindenkinek!:)

Full Tiltnek jobban örültem volna.. :D Sok sikert majd mindenkinek!

Remélem a jövőben ez a dolog is beindul és egyre gyakrabban lesznek hasonló freerollok :ok:

HI!

Én úgy tudom hogy kell befizetned hogy játszhass , mert amikor új számlát nyitottam csak ingyenzsetonosat enged.Ha a pokerstategy kvízt kitöktitek és elküldtök néhány személyes adatot,kaptok $50-t ugy egy héten belül( persze csak új számla esetén ).
Ha érdekel nézzétek meg itt.