PartyPoker - Sportfogadas.org Freeroll

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Hogy az emberek mire nem képesek egy 50$-os verseny miatt.....  :o

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 22, 2010, 15:56:13
;D ;D ;D Ez tetszik!  ;D ;D ;D De már most írásba adom, hogy nem valószínű hogy ebben a teremben sikeres leszek. Rápróbáltam arra a free-re amire kísérlet képpen beneveztem. Furcsa volt, maradjunk annyiban. Azért természetesen a győzelem reményében nevezek azután meglátjuk mi lesz belőle.

GL Mindenkinek!  :cya:

Ez a terem nem csak furcsa egy fokkal rosszabb annál, az rng kb egy szinten van az FTP-ével.
Itt hiába ülöd ki és tolod be a 80-20, 90-10%-os szituációkat. Úgy lemákol egy freeroll vadász, 5-2-vel hogy attól koldulsz.

Bár bízom benne, hogy kulturált játék fog folyni.  :cya:


Külföldi barátunk próbálkozik ;D  "Szia tudom használni a jelszót megadni, Party Poker"

Amint várható volt, elsőként kiestem!  :D Turnön flushöm volt, ment az all in, Bindzsula barátunk fogadta és riverre befullosodott. Sok vizet nem zavartam.  ;D ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 22, 2010, 18:50:00
Külföldi barátunk próbálkozik ;D  "Szia tudom használni a jelszót megadni, Party Poker"

Biztos ő is a webfordítást használja  ;D

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 22, 2010, 19:11:51
Amint várható volt, elsőként kiestem!  :D Turnön flushöm volt, ment az all in, Bindzsula barátunk fogadta és riverre befullosodott. Sok vizet nem zavartam.  ;D ;D

Szóval megvan a 10$ gazdája, kár hogy későn értem  ;D

Úristen,  :D ilyet.. AA pár kezemben 3000 zseton mondom betolom, dobás, dobás..  blindzsula megad A3 jó mondom sok vizet nem fog zavarni.. flopra jön egy 3as, turn lényegtelen na mondom most jön a kritikus pont a river hát nem megb*** 3-as! Előtte QQ páromat javulta le AK-val a riveren nyucogo. Na jó mind1 végülis nagyon nem szívom mellre, kösz mindenkinek a játékot.


Szerintem megfogja írni a free végén..
Amúgy lesz még ilyen dolog? Tetszett nagyon  ;)

Idézetet írta: charlesbronz Dátum augusztus 22, 2010, 17:23:24
HI!

Én úgy tudom hogy kell befizetned hogy játszhass , mert amikor új számlát nyitottam csak ingyenzsetonosat enged.

Így van, be kell fizetni, ezért nem tudok játszani ezen a s.á.ba.a.zott partypokeren egy házi rendezési freerollt. Vicc...


Na, szóval ki is volt az a 3 aki felfért a dobogóra.

Mert ennek így értelme nem sok van.  :noway: Ez elvileg org-os free. Bárki is legyen benne az első háromba, nagyot csalódtam bennük!

Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 22, 2010, 20:15:47
Így van, be kell fizetni, ezért nem tudok játszani ezen a s.á.ba.a.zott partypokeren egy házi rendezési freerollt. Vicc...


Egy ilyen terembe nem érdemes befizetni, inkább máshol kellene hasonló freeket rendezni. Pl: Ipoker, PS

Én azért nem is vettem igazán komolyan. Nem vagyok benne 100%-ig biztos de szerintem x pontot kell csinálni a freen nyert dollárok után, hogy kivedd. Ha szerencséd van és az rng engedi a megmaradt pénzed kiveheted a "vizeletmintád" elküldése után. Ha esetleg ugyanarról a gépről játszol néha te és mondjuk egyik ismerősöd, családtagod akkor jön a számla zárolás és könyöröghetsz a pár nappal azelőtt befizetett pénzed után sóvárogva.

Hát a PartyPoker számomra ilyen terem.  :noway: