Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Néztem a közvetítést, Gréta nagyon simán győzött!!! Türelmesen játszott, jól adogatott, Wickmayer végig idegeskedett, csapkodta az ütőjét, látszott, hogy ezen a meccsen nincs ellenszere Gréta játékával szemben! :ok:
Remélem ,hogy lesz folytatása is ennek a nagyszerű teljesítménynek. :great:
Gratula Gréta!!! :jump2_125:


Gratula Gréta! Tudom, hogy olvasód a fórumot!  ;D  :beerchug:

A két lány heti teljesítménye alapján a 4 es odds eléggé vállalható volt :)



Söderlingnél meglátszik az új edző, brutális nagyot játszott, talán még nem is láttam ennyire jól... sokkal élvezetesebb is volt nézni mint eddig...
Roddick 10 fogadópontot nyert, breaklabdáig el sem jutott, pedig nem játszott szarul, egyszerűen Söder ennyivel jobb volt...

De jó hogy megraktam Grétit. Gratula a győzelmedhez :beerchug: :beerchug: :beerchug: :cya: :cya: :great:

Idézetet írta: $ztropy Dátum január 10, 2011, 10:49:05
De jó hogy megraktam Grétit.

És jó volt? Keményen szereti?  :D :D

Jaja a keményet szereti ;D ;D

Sajtótájékoztatón mutatta be Maria Sharapova új ruháját, amelyet a hétfőn kezdődő ausztrál nyílt teniszbajnokságon visel majd. A korábbi világelső orosz szépség a játékát és az eredményeit tekintve nincs bombaformában - Aucklandben Arn Gréta búcsúztatta -, ennek ellenére továbbra is a legjobban kereső teniszezőnő a világon, köszönhetően többek között az őt szponzoráló sportszergyártónak, amely egy sárga-kék szerelést készített neki az Australian Openre. A ruha különlegessége, hogy állítható a vállpántja, így Sarapovának a tőle megszokott módon idén sem kell melltartót viselnie a tornán.



(Forrás: origo.hu)

Nagyon mellei sincsenek....minek akkor melltartó???  ;D

A mai meccs közben ez ötlött az eszembe. Szerintem hasonlítanak. :)


Észtországban van most egy kisebb torna. Ki mit tud róla?