Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Federer - Murray párosításban az 1.72 Rogerre akkor kicsit kedvező oddsnak mondható??  :D :D

Stan gyorsan megadta rá a választ, hogy lesz-e ő valaha világelső...  :noway:

Idézetet írta: dynand Dátum július 03, 2017, 21:02:19
Stan gyorsan megadta rá a választ, hogy lesz-e ő valaha világelső...  :noway:

Mondjuk ha jol lattam, apoltak. De amugy sem volt realis az a vilagelsoseg, igy legalabb tiszta. Viszont Vekic nem az, sztem latta hogy sugar daddy kikapott, o is siet vakaciora, mert (eddig) nagyon kamu modon adja le a meccset ugy hogy elvileg a ruszki is serult  :D

Öt top 100-as teniszező a kamaraerdei tornán

    Budapest, 2017. július 6., csütörtök (MTI) - Öt top 100-as teniszező lép pályára a jövő héten a 100 ezer dollár összdíjazású budapesti női salakpályás tornán.


    A magyar szövetség tájékoztatása szerint a kamaraerdei Sport11 központban sorra kerülő versenyen alanyi jogon egy magyar főtáblás lesz, a világranglistán 140. Gálfi Dalma, de szabadkártyával mások is felkerülhetnek még.
    A 32-es főtáblán szerepel az amerikai Christina McHale (60.), a román Irina Camelia Begu (64.), a kínai Cseng Szaj-szaj (71.), a szlovák Jana Cepelova (91.) és a szerb Alexandra Krunic (99.).
    A selejtező szombaton kezdődik, majd a főtábla küzdelmei következnek, a döntőt jövő szombaton rendezik. A versenyre ingyenes a belépés.

Davis Kupa - A magyarok a Kopaszi gáton fogadják az oroszokat

    Budapest, 2017. július 20., csütörtök (MTI) - A Margitsziget helyett a Kopaszi gáton fogadja szeptember 15. és 17. között a magyar férfi teniszválogatott Oroszországot a Davis Kupa rájátszásában.


    A párharcot eredetileg a Margitszigeti Atlétikai Centrumba tervezte a magyar szövetség (MTSZ), Richter Attila főtitkár szerint azonban a vizes világbajnokság elindulásával és a helyszínek kialakításának véglegesítésével látszott, hogy a vb után a helyreállítási munkálatok több időt vesznek igénybe, mint az várható volt.
    "A főváros nem tudta garantálni az ütemtervet, így jelen helyzetben mi nem tudjuk garantálni a nemzetközi szövetség felé a mobil pálya megépítését és annak megfelelő minőségét" - mutatott rá Richter Attila, hozzátéve, hogy ezért jól megközelíthető, sok parkolóhellyel rendelkező és megfelelő színvonalú helyszín után néztek. Végül az utóbbi években megújult Kopaszi gátra esett a választásuk, amely már több sporteseménynek is otthont adott.
    "Itt fogunk egy mobil pályát és egy 4000 férőhelyes stadiont felállítani" - idézi a szövetség honlapja Richter Attilát.
    Az euro-afrikai zóna I-es csoportjában a magyarok februárban 3-1-re nyertek Pozsonyban a szlovákok ellen, ezzel jutottak be a világcsoport rájátszásába.
    A magyar-orosz párharc győztese jövőre a világcsoportban játszhat, a vesztes pedig földrajzi zónája I-es csoportjában.

Multkor irtam arrol hogy a william hilles #yourodds mar a teniszben is megjelent. Na, azota nincs egy deka special sem, es meg a keresemre sem valaszoltak. Murray nem lesz top kettoben ev vegen, akarhogy sajnalom, tok realis egesz evben serulten jatszva. Wimbledon elott irtam nekik twitteren, kertem ra oddszot, semmi, par napja live chaten kertem, es ezt a valaszt kaptam: "This has been checked by our Trading Team and unfortunately, they were unable to offer a price for the said request."

Szoval ugy tunik hogy csak focira vannak kulon tradereik... Igaz ami igaz, az a par special legutobb szinte mind rosszul belott odds volt.

#1431 július 31, 2017, 00:32:34, alexthebest
Nem vartam szinvonalat, sem nagy csatat, de az orult tb eredmenyt latva gondoltam benyomom a streamet az Isner - Harrisonra. Ez valami pocsek  :D Valoszinuleg nagy a feszko, de artatlan szituaciokban olyan 3 meteres outok, haloba vagott ziccerek vannak hogy az esz megall. Harrison nem ut elsot. Isner gondolta bokszol az utojevel, persze a hurok szetvagtak a jobb kezfejet, most tiszta ver es apoljak. Mekkora mak hogy nem jutott teniszezo a dontoig  ;D

Isnernek szurkoltam volna hogy a dontoben se brekeljek es ugy huzza be, de ez igy sajnos mar nem johet ossze. Pedig zsinorban 75 hold jott tole, Newportban breaklabdat sem engedett, ezzel Haas mellett az egyeduli aki igy tudott tornat nyerni.

Kozben olvastam egy kis twittert is:
"So smart from John Isner to draw blood by punching his strings... Deffo a Trump voter."  :redchug: ;D

Tudtok olyan oldalról ahol visszanézhetek/élőben nézhetek (WTA) tenisz meccseket (fizetős is jöhet)? Lehetőleg full screenben, tehát a fogadó oldalak kiesnek :/ (ha nem tudtok olyan ahol tudom nézni teljes képernyőn).

Köszi  :beerchug:

#1433 augusztus 07, 2017, 06:37:55, GazembR
Idézetet írta: gavrilo14 Dátum augusztus 06, 2017, 23:43:23
Tudtok olyan oldalról ahol visszanézhetek/élőben nézhetek (WTA) tenisz meccseket (fizetős is jöhet)? Lehetőleg full screenben, tehát a fogadó oldalak kiesnek :/ (ha nem tudtok olyan ahol tudom nézni teljes képernyőn).

Köszi  :beerchug:


Ez a kettő használható, létezik , persze mind a kettő fizetős.:

ATP.: TennisTV.com  ( 15 usd / hó )
WTA.: WTATV.com ( 9 usd / hó )

Uh, köszi! Akkor ez az a csatorna amelyről korábban írt a hivatalos WTA honlap, hogy majd lesz ilyen weboldal, ahol lehet követni őket. Látom július végén indult el, van róla vmilyen tapasztalat?

Idézetet írta: gavrilo14 Dátum augusztus 07, 2017, 14:05:39
Uh, köszi! Akkor ez az a csatorna amelyről korábban írt a hivatalos WTA honlap, hogy majd lesz ilyen weboldal, ahol lehet követni őket. Látom július végén indult el, van róla vmilyen tapasztalat?


Nekem mind a kettő oldalon van előfizetésem a csak teniszfogadásaimnak köszönhetően kell is, meg jó ha van, úgy igazából semmit nem tudok róla mondani, legalábbis rosszat, de jót se, azon kivül amire van, teszi a dolgát szépen, hd felbontás, nézhetem gépről,tabról,telefonról bárhonnan, egyszerre akár több mecset is, van leállitás - visszatekerés, és angol kommentár amikre nekem kell, meg ahogy amit irtál amire neked kellene, tökéletes.


Errani is megbukott a doppingteszten (http://www.abc.net.au/news/2017-08-08/italian-tennis-player-sara-errani-doping-violation/8783810). Ami komoly, hogy el akarjak hitetni hogy a mama beleejtette a tiltott listan levo gyogyszeret a tesztaba amikor a kajat csinalta  ;D ;D

#1438 augusztus 08, 2017, 16:13:45, csabax
Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 08, 2017, 16:01:15
Errani is megbukott a doppingteszten (http://www.abc.net.au/news/2017-08-08/italian-tennis-player-sara-errani-doping-violation/8783810). Ami komoly, hogy el akarjak hitetni hogy a mama beleejtette a tiltott listan levo gyogyszeret a tesztaba amikor a kajat csinalta  ;D ;D
;D ;D ;D ;D ;D
"a Mamma erőlevese páratlan..."

További infók:
"Beleesett a dopping anyukám tortellinijébe"
https://444.hu/2017/08/08/beleesett-a-dopping-anyukam-tortellinijebe

Azon nem tudok meglepődni, hogy mosakszik. Még nem hallottam olyanról, aki bukott és azonnal feltartotta a kezét és azt mondja jól van megpróbáltam mint a többi, csak én meg is buktam. Jönnek az egyre képtelenebb és nevetséges kifogásaikkal. Lehet majd később előbukkan a pénz vagy egyéb önös érdek miatt egy megbánt beismeréssel.
Ez a dopping a pénz árnyékában eléggé kezelhetetlen. Ennél már csak a sportfogadás fertőzőbb.