Kézilabda hírek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


a norvégokat lemossák a montik, nagy betli mindenki ma, oftedaltól kedzve kristiansenen át, a szélsőkig, de kapusteljesítmény sincs, ilyen tomac meg fjafjordokkal nehéz is

17:30 Magyarország - Szerbia

Nem kicsi a tét, mit vártok a meccstől?

A bukik csúnyán leírják a szerbeket, jogosan?

szerb-magyar tekintve nem lehet okosat mondani szerintem. Igazából full lutri meccs, bármi lehet. Közhely de igaz, a napi forma dönt. A mi védekezésünk kalap szar, de a szerbek sem voltak tegnap annyira jók. Én egy udnert érzek, de erre sem merek tenni, hisz a védekezésünk szar, szóval lehet itt akár 60 gól is.

Fogadás szempontjából leginkább nobet  ;D

Azért a szerbeknél jobbak vagyunk, főleg hogy nincs Lekic, így kb minden poszton kivéve beállóban. Én hasonló meccsre számítok mint az EB-n. Vagyis sok gólra. Ha égnek a szerbek akkor jön a 7 a 6elleni játék, oroszok ellen elég jól tolták. Azt tudják hogy ha kikapnak ki is esnek, szóval nem lesz az hogy akár -8nál is lassan játszanak majd, hanem orrvérzésig mehet majd a 7 a 6 ellen, az meg sok gólt garantál.

A sok gólnak az a gyenge pontja ha mi leszünk hulla gyengék és a szerbek vezetnek néhány góllal, mert akkor jöhetnek az 1perces támadások.

Én egyébként magyar o29,5en vagyok..  És már a 17.percben mínusz 4nél jön a 7 a 6ellen. Ha nem zuhanunk meg akkor bőven lesz itt 60gól.

En over 32 mar  ;D biro kurva jol ved, azt a par bosszanto technikai hibat kijavitja

Első félidő után:
Két szél egész jó, Kovacsics és Bíró extra. Másik oldalon Krpezs miket csinál amúgy? :D
Védekezésben még biztos meglepnek majd, de ha egy szaros gól marad, az sem rossz.

Egyedül azt sajnálom, hogy ezt a gyökér kommentátort kell majd az Olimpián is hallgatni..

Nagyon hiányozni fog Zümi. (mondjuk Tóth Timi viszont nem)

Klujber 7/1 az nagyon borzasztó :o

#54 március 20, 2021, 19:24:54, MessiÁs
Idézetet írta: hubika88 Dátum március 20, 2021, 18:48:45
Klujber 7/1 az nagyon borzasztó :o

Csak 6/1.. Na nem mintha számítana. (mkszes liveon írják)

Amúgy feltűnő mennyire megáll a játék ha bejön Háfra és Klujber. Egyszerűen hihetetlen hogy le vannak épülve(építve).

Játékra hívlak benneteket. 14fős olimpiai keretet kéne összeállítani.

Kapus:  Bíró, Janurik
Balszélső: Schatzl, Márton
Jobbszélső: Lukács, Kovács
Jobbátlövő: Klujber, Tomori
Irányító: Kovacsics, Szucsánszki,
Balátlövő: Zácsik, Vámos (nyilván Háfrát viszik ki)
Beálló: Helembay, Tóvizi

A dőlteket szerintem nem szabad itthon hagyni. Szucsánszki jó 2es védő, pont ugyanezért nálam egyértelműen menne Vámos is. Tomorit is csak a védekezése miatt vinném ki, mert nincs értelmes 3as védőnk. De lehet hogy a 14es keret is sok..(Van erről valakinek infója?)

Kapus:  Bíró, Janurik
Balszélső: Schatzl, Márton
Jobbszélső: Lukács, Faluvégi
Jobbátlövő: Klujber, Tomori
Irányító: Kovacsics, Szucsánszki,
Balátlövő: Zácsik, Háfra
Beálló: Helembay, Kisfaludy

Idézetet írta: hubika88 Dátum március 20, 2021, 18:48:45
Klujber 7/1 az nagyon borzasztó :o
Klujber minden olyan meccsen ezt hozza, ahol van komolyabb tét. Mentálisan nagyon gyenge. De a lényeg, hogy kint vagyunk az olimpián!

montenegró 1,90-es oddsa az csak nekem ajándék??  ::)

Három cserelehetőségét is kihasználja a magyar válogatott az Orosz csapat elleni, vasárnapi utolsó olimpiai selejtező mérkőzésre. Bíró Blanka, Kisfaludy Anett és Márton Gréta helyett Szikora Melinda, Tóvizi Petra és Vámos Petra kap lehetőséget

Nem bírom hallgatni ezt a kommentatort. Folyamatos  hulyesegeket beszél. Osszekeveri a játékosokat.

Legalább 5szor javította már magát, plusz még vagy kétszer raszoltak a fülére pl a védésnel.