I. elődöntő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki a Nagymenő a felsoroltak közül?

csabax
3 (5.7%)
RedMunchen
4 (7.5%)
sunik29
2 (3.8%)
HT
5 (9.4%)
Sound
7 (13.2%)
zsivany20
21 (39.6%)
grof19
1 (1.9%)
LFCfanBoti
5 (9.4%)
bbazsi85
2 (3.8%)
csatarid
3 (5.7%)

Összes szavazó: 49

Szavazatom : zsivány20

Idézetet írta: Imike90 Dátum november 23, 2021, 11:47:18
Szavazatom : zsivány20

Haha, köszi Imi! De fent nyomj egyet a voksológépen!  ;D :beerchug:

Találós kérdés a jelölteknek!

Így jobban megismerhetjük a lelküket, észjárásukat, mindenüket is!
@csabax @RedMunchen @sunik29 @HT @Sound @zsivany20 @grof19 @LFCfanBoti @bbazsi85 @csatarid

Hat szénarakás meg három szénarakás együtt hány szénarakás?

???

Idézetet írta: TiB Dátum november 23, 2021, 12:11:39
Találós kérdés a jelölteknek!

Így jobban megismerhetjük a lelküket, észjárásukat, mindenüket is!
@csabax @RedMunchen @sunik29 @HT @Sound @zsivany20 @grof19 @LFCfanBoti @bbazsi85 @csatarid

Hat szénarakás meg három szénarakás együtt hány szénarakás?

???
Le lehet lőni a poént vagy várjuk meg a többi tippet is?  :redchug: :beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum november 23, 2021, 12:11:39
Találós kérdés a jelölteknek!

Így jobban megismerhetjük a lelküket, észjárásukat, mindenüket is!
@csabax @RedMunchen @sunik29 @HT @Sound @zsivany20 @grof19 @LFCfanBoti @bbazsi85 @csatarid

Hat szénarakás meg három szénarakás együtt hány szénarakás?



???

ez tul nehez nem mernek 1 valszt sem irni  ;D

Nyugodtan lőhetitek a poént, nehezebbet kell keresnem :D

Kampányfőnököm szerint, ha ezt a 9 szénarakást összerakjuk egy kupacba, akkor EGY SZÉNARAKÁST kapunk!  8)


Idézetet írta: TiB Dátum november 23, 2021, 12:11:39
Találós kérdés a jelölteknek!

Így jobban megismerhetjük a lelküket, észjárásukat, mindenüket is!
@csabax @RedMunchen @sunik29 @HT @Sound @zsivany20 @grof19 @LFCfanBoti @bbazsi85 @csatarid

Hat szénarakás meg három szénarakás együtt hány szénarakás?

???

véleményem szerint a mai napon:
Chelsea - Juventus - hazai, azaz 1 - totónyelven egggggggyes!

Helyzetjelentés

A szavazáson valaki, valaki nyomába eredt, miközben valaki lemaradt.

:police:

Itt számomra szerencsére nem volt nehéz eldöntenem, kire megy a voks! Hajrá Kozármisleny!  :beerchug:

Szervezőként nem erkölcsös szerintem véleményezni, de hol vagyok én az erkölcstől ugye ;D

Köztük dől el a voksom:

- sunik29: sokszor ködösen fogalmaz, adja a profi fogadót, de érezni mögötte a tudást, írhatna többet is a megfontolt hozzáállásról.
- HT: nagyon bírom a stílusát, önkritika, humor, de a kosár tippjei miatt akarnék voksolni rá, nálam a Nagymenő, az fogadásban értendő.
- Sound: tetszik a naplója, jó látni más észjárását. Valamiért néha meginog a szint tippekben, elgondolásban nála, de nagyon jó tipster.
- LFCfanBoti: nála nem tudok felkészültebb elemzőt, ha egy meccsre ír, arról mindent tud és remek tippeket ad.

Nehéz döntés, ami biztos, hogy HT, Sound és LFCfanBoti tippjeivel is nyertem már pénzt, ezúton köszönet érte!

Idézetet írta: TiB Dátum november 23, 2021, 12:11:39
Találós kérdés a jelölteknek!

Így jobban megismerhetjük a lelküket, észjárásukat, mindenüket is!
@csabax @RedMunchen @sunik29 @HT @Sound @zsivany20 @grof19 @LFCfanBoti @bbazsi85 @csatarid

Hat szénarakás meg három szénarakás együtt hány szénarakás?

???

Nagyon jó kérdés és ilyenkor mikor  nem tudom a választ  következő történet jut az eszembe.
Beteg és az orvosa.

Bemegy a beteg az orvosához.

Kérdezi az orvos a betegtől: mi a baj kérem

Beteg: Doktor úr mostanában mindent elfelejtek amit mondanak
Doktor: és mióta?
Beteg: Mit mióta doktor úr?

:cya:

Idézetet írta: TiB Dátum november 24, 2021, 10:00:25
Szervezőként nem erkölcsös szerintem véleményezni, de hol vagyok én az erkölcstől ugye ;D

Köztük dől el a voksom:

- sunik29: sokszor ködösen fogalmaz, adja a profi fogadót, de érezni mögötte a tudást, írhatna többet is a megfontolt hozzáállásról.
- HT: nagyon bírom a stílusát, önkritika, humor, de a kosár tippjei miatt akarnék voksolni rá, nálam a Nagymenő, az fogadásban értendő.
- Sound: tetszik a naplója, jó látni más észjárását. Valamiért néha meginog a szint tippekben, elgondolásban nála, de nagyon jó tipster.
- LFCfanBoti: nála nem tudok felkészültebb elemzőt, ha egy meccsre ír, arról mindent tud és remek tippeket ad.

Nehéz döntés, ami biztos, hogy HT, Sound és LFCfanBoti tippjeivel is nyertem már pénzt, ezúton köszönet érte!

Köszönet hogy egy másodpercre is elbizonytalanodtál általam :D  nem könnyű nekem  fogalmazásokat íni , aki nem ír helyesen es kevés a szókincse, gyakran össze szavakat a keverem :D de szerencsere a sportfogadás a számok által igazol vissza , es annak azért amatőr rajongoja vagyok ,már rég rájöttem, hogy nem a ''tipp nyert'' a fontosabb hanem az odds , persze nem lényegtelen , de egy nagymama is tud nyerő tippet adni szerencsével.
Az oddsp....on kb 9 év alatt össze gyűlt random, tippjeim , vagy elméleteim után kiválogatott 8000 tipp nem NAGYON mínuszos , es ez nem kimondottan a következetesség vagy az érték utáin tipp választás , hanem kb. mint a Tippjátékokban játszó emberek tippjei mikor ez mikor az stratégia mentén. Csak hogy az odds.....l a pillanatnyilag legjobb odds-al rögzíti a választást (ebben benne van a nevesincs oldalak is), ami  a lényeg az, hogy jó oddson tippelve egy átlagos ember is plusszolhat , nem kötelező hősnek lenni es valami különleges tudás birtokában lenni.
Tudni illik azt hogy egy iroda képes 95% payout es 90% payout al dolgozni egy eseményen belüli opciókkal az nem a véletlen műve.
Aki nem vizsgálja kb ugyan úgy a bukikat , mint ahogy ők minket, az ne csodálkozzon hogy előbb utóbb elfogy a BR .
Úgy velem a rám szavazó társaimat hűen képviseltem,  a programom ezennel vége , most villanthat valaki más is valamit, ne legyen megvezetve az org népe. :D 

Szép termés az a 8ezer tipp, sunik kolléga!  :ok:

Egyébként csak annyit helyesbítenék, hogy nem az aktuális legjobb oddson számol az a bizonyos oldal, hanem a legrosszabb és a legjobb odds átlagán rögzíti a tippet.  :)
Nekem csak közel 200 tipp eredménye alapján ugyan, de 8%-os plusszt sikerült magam mögött hagyni.  :beerchug:

No de visszatérve a heti eseményekre... Stábom szakemberei hamarosan jelentkeznek egy országos szintű felméréssel/előrejelzéssel a Nagymenő szavazással kapcsolatosan! Továbbá a győzelem esetére beígért SPF Nagymenő Pókerverseny díjazása a kilátások szerint tárgynyereménnyel is gyarapodik! Részletek később!
:beerchug:

Szerintem én tudom ezt jól zsivany20 kolléga , össze kevered azzal ami a jobb oldalon listáz ahol átlag oddsot mutat , de a My Predictions listázáson mást fogsz látni .  :beerchug: