OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum november 21, 2012, 16:31:20
Nekem azért picit fura, hogy a bet365-n az odds a Zenitre kora reggeltől meg se mozdul. 1.72 tartja magát, közben csak mi itt a fórumon milliókat toltunk rá  ;D

0-2 9' perc. Ez ám a meglepi.:D Majom estére van valami tutko tipped amire rá lehetne rakni a ''házat''? :redchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum november 21, 2012, 18:14:03
0-2 9' perc. Ez ám a meglepi.:D Majom estére van valami tutko tipped amire rá lehetne rakni a ''házat''? :redchug:

Na, én rámentem a Zenit 2.5 overre, ha nyerni akarnak, akkor kell három dugó  ;D Jelenleg ennél nagyobb tuti nincs. 4.00 az odds

Remélem Demichelis kiállítatja magát az elkövetkező 10 percben  :)

Nézi valaki a zenit meccset? Próbálkoznak egyáltalán??? 40. perc. és egy szöginél tartanak...

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 21, 2012, 18:38:45
Nézi valaki a zenit meccset? Próbálkoznak egyáltalán??? 40. perc. és egy szöginél tartanak...

Nem egy nagy meccs...

Majd félidőben elintézik, hogy a Malagának is megérje  ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum november 20, 2012, 13:03:52
A DVTK bunda nélkül is simán kikaphat kétszer is; kupa odavágó + Honvéd nem rossz; a lilák pedig sokkal jobb formában vannak + 3 piros lapos is van a miskolciaknál. Azért utasítom el a kreálmányod :D, mert szerintem a Loki nem fogja elszórakozni a Szpari meccset.
Bocs oak, de ezt még ide írom ha már itt kezdtem el!

Kreálmány Latzka? Tetszik a kifejezés  :) :), de ez nem kreálmány.  ;) Sokkal inkább nevezném a józan paraszt ész és a mai magyar labdarúgásban uralkodó viszonyok kombinációjának. Ha megtalálták hozzá a megfelelő 1.01-es kézilabdát ( miért ne találták volna meg....pl. Kiel ), akkor már csak a hétvégi meccseket kell a "formájuknak" megfelelően lehozni és máris ott a bő 30-as odds. Gondolom az is csak véletlenül alakult úgy, hogy furcsa módon a kispesti pályán is csak azután kezdtek el potyogni a gólok, miután biztossá lett a Loki sitt.
Azért kíváncsi leszek a két horda hétvégi meccseinek felvezetésére, de a végeredményt illetően én továbbra is tartom a "kreálmányom".  ;)

Idézetet írta: Várda64 Dátum november 22, 2012, 08:05:09
Bocs oak, de ezt még ide írom ha már itt kezdtem el!

Kreálmány Latzka? Tetszik a kifejezés  :) :), de ez nem kreálmány.  ;) Sokkal inkább nevezném a józan paraszt ész és a mai magyar labdarúgásban uralkodó viszonyok kombinációjának. Ha megtalálták hozzá a megfelelő 1.01-es kézilabdát ( miért ne találták volna meg....pl. Kiel ), akkor már csak a hétvégi meccseket kell a "formájuknak" megfelelően lehozni és máris ott a bő 30-as odds. Gondolom az is csak véletlenül alakult úgy, hogy furcsa módon a kispesti pályán is csak azután kezdtek el potyogni a gólok, miután biztossá lett a Loki sitt.
Azért kíváncsi leszek a két horda hétvégi meccseinek felvezetésére, de a végeredményt illetően én továbbra is tartom a "kreálmányom".  ;)

Nagyjából amihet nyúlok a héten, az elromlik. Na, nem az aránnyal van baj, mert tegnap is a foigadásaim 3/4-e jött, ám az a két tipp, amit nagy pénzzel raktam, az megint bőven mínuszba vitte a napot. (Zenit nyer, meg a Madrid meccsén lesz min. három gól...)

Na, de ma EL, aztán visszanyerem  ::)

NBI:
Láttam a Győr utsó négy meccséből hármat, és nem estem hasra! Legutóbb az első 20 percben vertek kettőt az Egernek, aztán olyan szinten estek szét, hogy az elképesztő volt. A kis Taki olyan gólpasszt adott a nagyorrúnak, máris ott volt a 2-1. Aztán a 2. félidőben az Eger teljesen pariban volt a Győrrel! AZ EGER IDEGENBEN PARIBAN VOLT A GYŐRREL!!!

Aztán ott volt a Fradi-Győr, ott sem mutatott semmit a győri együttes, azt gondolom te is láttad. Kezdik érezni a nyomást, és Pintér is kezd kapkodni. Én a Pátkaiban sem látom egyelőre, mitől került ő a válogatottba. Na meg a Dudás és az Andric, azokat össze kéne kötni, aztán a Rábába dobni. Képzetlenek, bambák, Pinyő meg nyomja őket, mint akiket el akarnak adni, de hát akik ezekben lehetőséget látnak...

Hogy az UTE megveri a DVTK-t, az benne van, őket mindenki veri. Lehet igazad lesz, de a Győrt kivéve kinek lenne jó, ha így elhúznának a Viditől meg a Lokitól...

Én Debrecen sikert jósolok, de ez inkább megérzés!

Rubin Kazan - Inter (Hendikep 1:0 )    Rubin Kazan    ?    

VfL Wolfsburg - Werder Bremen (Hány gólt szereznek?)    Több mint 1,5    ?

FSV Mainz - Borussia Dortmund (Kétesély - speciális fogadás (a tét visszajár, ha a mérkőzés a rendes játékidőben hazai győzelemmel ér véget))    Borussia Dortmund    ?

Betis - Real Madrid (Háromesély több/kevesebb gól 2.5)    A 2. csapat nyer és a mérkőzésen több mint 2,5 gól születik    ?

Videoton FC - Genk (Hendikep 0:1 )    Genk    ?

9870.00    
4.58    

Nyomtam egy ilyen kombit bwinen, meglátjuk alapon. Két mai EL meccs, és három szombati találkozó.

Inter olyan tartalékos lesz, hogy az elképesztő. Szarnak bele a meccsbe, 1X-ből nem megy ki. 17-en nem lesznek ott az első csapatból.

Vidi-Genk meccsen mindent el tudok képzelni, kivéve a hazai sikert!

Wolfi-Werder meccsen két gól szerintem összejön. Wolfi most kapaszkodik fölfelé, Werder védelme meg nem etalon, ugyanakkor elöl meg simán rúghatnak ők is akár 2-3 gólt is, ha kijön a lépés.

A Mainz nem egy nagy csapat, BVB most feldobott állapotban. Idegenben nem túl meggyőzőek voltak eddig, de én azt hiszem, ezt a Mainzot szétkapják, mint Flopi a lábtörlőt.

Betis-Real meccsen vendég sikert várok, méghozzá több gólosat. Ezzel gondolom sokan vannak így. Az is jó kérdés, a Betis focistái és Pepe Mel hogy dolgozta fel a Sevilla elleni hatalmas zakót. Szerintem a Real nem fog viccelni, ők is rúgnak 3-4 gólt, aztán az is lehet, hogy Castro megint megrúgja a maga gólocskáját ott 0-3 magasságában.

Még egy kis EL. Ez csak az én fantáziámat izgatja---> http://goo.gl/WZnQi

???

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 22, 2012, 11:56:33
Még egy kis EL. Ez csak az én fantáziámat izgatja---> http://goo.gl/WZnQi

???
Nem csak! Ez tényleg meggyöző,én tolom is! Mostanában amúgy is lusta vagyok saját tippeket szűrni.Ezt megtoljuk!

tegnap jött a hűségbónusz, így jut egy kis ökörködésre, akarom mondani, majomkodásra:
2/5-be 100 Ft-os alaptéttel 5 db 0-0  ;D

Rubin-Inter
Metaliszt-Bayer
Lazio-Tottenham
Praga-Lyon
Neftchi-Partizan

Lehet kidobott pénz, sőt nagyon valószínű, de ilyet még nem csináltam  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 22, 2012, 13:23:00
tegnap jött a hűségbónusz, így jut egy kis ökörködésre, akarom mondani, majomkodásra:
2/5-be 100 Ft-os alaptéttel 5 db 0-0  ;D

Rubin-Inter
Metaliszt-Bayer
Lazio-Tottenham
Praga-Lyon
Neftchi-Partizan

Lehet kidobott pénz, sőt nagyon valószínű, de ilyet még nem csináltam  :)

Ha mindre 1-1 ment volna, akkor 0-0-nál a tét visszafizetés járna?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum november 22, 2012, 16:55:57
Ha mindre 1-1 ment volna, akkor 0-0-nál a tét visszafizetés járna?

Valószínűleg igen. Végeredménynél, HT/FT-nél és scorecastnál van talán visszafizetés

Nyomtam egy Kazany 4.5 overt 13.00-as oddson 1-0-nál. Ki tudja, mennyi van bennük  ::)

Egy tuti mára: http://goo.gl/W8JvW
Négy tuti hétvégére: http://goo.gl/VZGoy

Aztán mindjárt jövök a 3/5-ös kombimmal, rengeteg tipp van most a fejemben  :)