Most megy a TV-ben...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#75 április 18, 2013, 21:54:37, BvB_09
Észbontók, Viasat3, most megy.     

Olyan kérdésre, hogy: Igaz-e, hogy a Kennedy gyilkosság kiszivárgott az interneten? Igennel válaszolnak  ;D

Aki sokat akar röhögni, az nézze meg, hatalmas.

Korda Gyurira azt mondani, hogy Oscar díjas színész...  ;D

22 sárga lap van a  bírónál egy átlagos mérkőzésen  ;D



Bocs a sok poénért, kedvcsinálónak szántam. Az ismétlés szombaton lesz 16:05-kor.


#77 szeptember 21, 2013, 14:54:12, davixxx
http://www.port.hu/a_bombak_foldjen_the_hurt_locker/pls/w/films.film_page?i_film_id=96796

Aki szereti a háborús filmeket. Érdekes nagyon :)

szerk: Filmek topikba akartam rakni, de most már jó lesz itt is.. ::)

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 21, 2013, 15:00:50
Na de davixxx ez nem most megy a TV-ben...moderátor! Moderátor! :P ;D

Tudom tudom már oda írtam utánna módosításba.. ;D Azt hittem a filmek topikba vagyok. :o Lényeg h nézzétek meg!

Most kezdődik: Beépített főnök - PaddyPower a Spektrumon!

Kaméleon
Viasat3

http://www.port.hu/kameleon/pls/tv/films.film_page?i_perf_id=39552439&i_topic_id=1


"...pedig a gazdagsághoz vezető út egyszerű: azt kell csinálni, amiben a legjobb vagy"

Reklám nélkül, az elejétől az "RTL Most"-on is megnézhető.


MŰSORVÁLTOZÁS - PAUL WALKER EMLÉKÉRE: Halálos iramban - Viasat3 kedd 21:20

A fiatalon, tragikus hirtelenséggel autóbalesetben elhunyt Paul Walker emlékére.

Idézetet írta: Latzka Dátum december 06, 2013, 12:49:17
Nyugodjék Békében!

Alábbi filmet érdemes megnézni:

Invictus - A legyőzhetetlen

A polgárjogi aktivista Nelson Mandela 27 évet töltött a dél-afrikai börtönökben. Az apartheid rendszer bukása után ő lesz az ország első fekete bőrű elnöke. A feketék és a fehérek további szembenállása helyett hitet tesz a béke mellett, és megpróbálja összefogni a nemzetet. Kapóra jön ehhez a közelgő rögbi világbajnokság. Az elnök meghívja a csapatkapitányt, Francois Pienaart, és arra kéri, tegyenek meg mindent a győzelem érdekében. És a csapat véghezviszi a lehetetlent, beverekszi magát az 1995-ös világbajnokság döntőjébe, fekete és fehér egy emberként szurkol a sikerért.

RTL Klub 21:50

Ma este Napoli-Milan a Digi1-en??  :o 

Idézetet írta: bitang Dátum február 08, 2014, 15:37:11
Ma este Napoli-Milan a Digi1-en??  :o

Igen! És holnap Lazio - Roma, Inter - Sassuolo, Monaco - PSG ÉLŐBEN a Digisporton! Baumstark Tibi azt írta Twitteren hogy meglepedőne ha csak egy egy alkalom lenne de ő sem tud sokat.

Nagy reklámot nem csaptak neki..

Gondolom nagyon friss a dolog és még nem lehet igazán tudni semmit de talán nem volt véletlen hogy Bánki Dodó egyedül volt bent a Liverpool - Arsenal meccsen és így várhatóan lesz felvezetése  az esti olasz meccsnek és akkor talán többet tudunk majd.

Nem a TV-ben megy ugyan, de a Juventus rádióban lesznek a Trollfocisok most 20 és 21 óra között.
juventus.hu-n hallgatható.

Nem a TVben de streamen a bet365ön. Zsinórban második reggel nézem ezt a netball nevezetű játékot. Jó pörgős cucc, jó aussie csajokkal  :great:

M1 21:40
Egy asszony illata