Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem!  Nem tudom összekapcsolni a Geeks toy fórum nevemet a Betfair számlámmal.
Ahol kell befizetni a geeks toy oldalán ott azt írják először kapcsoljam össze. De sehogy nem tudom megoldani.
Valakinek van ebbe tapasztalata hogy hogyan lehet megoldani? Le tudnátok írni lépésekben?

Előre is köszi!

Tamás, ez csak úgy lehet hogy az első szettben feladták a meccset, így a fogadásod érvénytelennek számít, minden más esetben jóváírtak volna.
Szóval vagy te hibáztál és meg sem kötötted valamiért a fogadást, vagy az első szettet sem játszották le.

Idézetet írta: kondorr Dátum július 12, 2012, 13:50:40
Tamás, ez csak úgy lehet hogy az első szettben feladták a meccset, így a fogadásod érvénytelennek számít, minden más esetben jóváírtak volna.
Szóval vagy te hibáztál és meg sem kötötted valamiért a fogadást, vagy az első szettet sem játszották le.

A meccset lejátszották, figyelemmel kísértem. Biztos, hogy fogadtam mert levonta a 10€-t.
Időközben megtaláltam a fogadást a betting history/lapsed fül alatt, ezt írja ki rá:

First Round Matches / Czink v Vandeweghe / Match Odds    Coco Vandeweghe    Back    20851525221    10-Jul-12
06:32         C    1.5    10.00         Unmatched    

Nem tudom mi lehetett a baj. Most nem is az 5€ nyeremény izgat, hanem hogy nem tudom mi történhetett és nehogy előforduljon ha nagy pénzel fogadok.

Írj az ügyfélszolgálatnak.Van Magyar is és állítólag elég gyorsan válaszolnak.

akkor még azt tudom elképzelni, hogy a betfair nem rakta in-playbe a meccset amikor az már élőben ment, így érvénytelenítették az arra az időszakra leadott fogadásokat, amiket már akkor kötöttek, mikor is ment a meccs, de a betfair még nem az in-play feltételeknek megfelelően hozta a meccset.
Ha pl nem számolt vissza 5-től mikor is elhelyezted a fogadásod, hanem azonnal elfogadta, az azt jelzi hogy ők még valóban nem élőben adták ezt a meccset.
Így már jártam nem egyszer, de annyira azért nem gyakori.

Idézetet írta: Molnar Tamas Dátum július 12, 2012, 23:37:34
A meccset lejátszották, figyelemmel kísértem. Biztos, hogy fogadtam mert levonta a 10€-t.
Időközben megtaláltam a fogadást a betting history/lapsed fül alatt, ezt írja ki rá:

First Round Matches / Czink v Vandeweghe / Match Odds    Coco Vandeweghe    Back    20851525221    10-Jul-12
06:32         C    1.5    10.00         Unmatched    

Nem tudom mi lehetett a baj. Most nem is az 5€ nyeremény izgat, hanem hogy nem tudom mi történhetett és nehogy előforduljon ha nagy pénzel fogadok.

"Unmatched" Nem lett megjátszva.


Már reggel óta.Valami technikai hiba?

Azt nem tudom pontosan, de akkor addig lehet pihentetni a nyerő tippeket estére :)

Végre megjavult!A Magyar ügyfélszolgálat működhet?Szombaton írtam nekik de még nem válaszoltak.

Az érdekes, mert nekem nagyon hamar szoktak visszaírni.

Hétvégén nincsenek azt tudom.Egyszer már írtam nekik 1 órán belül válaszoltak.Most hogy nagyon fontos lenne nem írnak.

Hali! Most regisztráltam.A kártyát élesítve(nem vagyok túl jó angolos)van olyan hogy valid from:  ???
és expiry date(ez gondolom a lejárat ideje).Nem ugyanaz mindegyik?
Kérdez ilyet:Your "nickname" for this card: becenév a kártyán? Csak a teljes nevem van rajt amit egy sorral feljebb is kérdez.
Issue number?Ez gondolom a 3 jegyű azonosító szám.

Köszi előre is.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum július 16, 2012, 18:19:28
Hali! Most regisztráltam.A kártyát élesítve(nem vagyok túl jó angolos)van olyan hogy valid from:  ???
és expiry date(ez gondolom a lejárat ideje).Nem ugyanaz mindegyik?
Kérdez ilyet:Your "nickname" for this card: becenév a kártyán? Csak a teljes nevem van rajt amit egy sorral feljebb is kérdez.
Issue number?Ez gondolom a 3 jegyű azonosító szám.


a nickname teljesen mindegy micsoda, nem lényeges mit adsz meg, az issue meg elvileg nem kell
Köszi előre is.

Köszi közben boldogultam.Nagyon tetszik az iroda bánom hogy nem előbb regisztráltam.