Bingójáték a nagy bingó téma.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#360 március 24, 2016, 11:03:57, bryan_65
Idézetet írta: alexthebest Dátum március 24, 2016, 10:42:10
A mai WH-s tojás promónál vigyázni kell, mert csak akkor lehet tojást kapni, ha nem nyersz tíz elköltött fontból egy kanyit sem. Aszonta a chates  :)
Azt nem lenne nehéz ;D ;D Mondjuk lehet most egy 10 fontos houset elosztanak: 1 pennys nyereményekre ;D

Idézetet írta: fili76 Dátum március 24, 2016, 06:54:06
Köszönöm,de szinte esélytelen a dolog.Az azért furcsa,hogy 2-3szelvénnyel is villogtam és majdnem nyertem,most meg 50szelvénnyel nem jött semmi.72szelvénnyel ami a max nyertem akkor 20fontot.Igazán eltörölhetnék már a forgatási követelményeket,ahogy már más oldalakon ezt megtették.Vasárnap este 7-től lesz bet365 oldalán maraton.
Vagy legalább vinnék le x1-x2-re a követelményt.
Köszi az infót. ;)

Valaki használja a BetTap irodát? Akkor lehet kapott egy ilyen emailt.

én ezt kaptam :

We at BetTap invite you to enjoy our online bingo with €10 VALUE of CASH to play and chase the pooled BINGO JACKPOT - claim your BINGO NOW!

1x forgatással adják

Idézetet írta: bryan_65 Dátum március 24, 2016, 19:27:44
Vagy legalább vinnék le x1-x2-re a követelményt.
Köszi az infót. ;)
Pontosan.Nekem az is elég lenne,hogyha ünnepekkor megszüntetnék a forgatási követelményeket.Igaz nem nyerünk olyan sűrűn úgy sem,már emberemlékezet óta nem láttam a nevedet bet365 oldalán.A wh a legjobb. ;)

Kiváncsi vagyok mi lesz ezzel az egghunting promóval. Minden nap írtam be kódot, még aznap is amikor nem csináltam meg a feladatot, amikor veszteni kellett volna. Minden nap kiírta hogy megvan a tojás, csak tegnap és ma nem. Live chaten tegnap mondta az ember hogy megvan. Ma meg ilyet szól, március 19. óta a rendszer szerint nem írtam be kódot  :o Még a múlt szombaton nyert tíz font bónuszból kiforgatott pénzből vitézkedtem, nem került pénzembe, (Coric miatt volt egy kis fennakadásom, de) pluszban jöttem ki a dologból, de azért hééé. Írtam inkább a supportnak, mert itt valaki megint nincs képben. Ezek a william hillesek soha, nem is értem hogy lehet ilyen tudatlanul beállítani őket "segítségnek".

10ből 3alkalommal nyertem wh-n ingyenesen,persze vettem max szelvényeket 6körön át kevés játékossal nem nyertem egy pennyt sem.Azt hiszem maradnom kell a freenél,mert eddig ahol pénzt áldoztam a dologra,csak bukó lett.

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 26, 2016, 13:13:02
Kiváncsi vagyok mi lesz ezzel az egghunting promóval. Minden nap írtam be kódot, még aznap is amikor nem csináltam meg a feladatot, amikor veszteni kellett volna. Minden nap kiírta hogy megvan a tojás, csak tegnap és ma nem. Live chaten tegnap mondta az ember hogy megvan. Ma meg ilyet szól, március 19. óta a rendszer szerint nem írtam be kódot  :o Még a múlt szombaton nyert tíz font bónuszból kiforgatott pénzből vitézkedtem, nem került pénzembe, (Coric miatt volt egy kis fennakadásom, de) pluszban jöttem ki a dologból, de azért hééé. Írtam inkább a supportnak, mert itt valaki megint nincs képben. Ezek a william hillesek soha, nem is értem hogy lehet ilyen tudatlanul beállítani őket "segítségnek".

Ahogy várható volt, lecumiztattak  :ok: Kaptam kemény 1,5 fontot, pedig ezerszázalékra megvan a nyolc tojás. Kétszer nem írta ki hogy get an egg, 25 és 26. 25.-én utolsó pillanatban csináltam meg, de a chaten azt mondták megvan, és tényleg azzal nem is volt probléma, mint utólag kiderült. 26.-ával már a franc se tudja, elvileg azt is megcsináltam, de már akkor chaten mondták hogy gebasz van. De ezen kivül egy olyanba kötöttek bele, amikor megkaptam az üzenetet, csak ugye nem csináltam screenshotot  :( Ráadásul a chates nem is tudta a promót, azt mondta hogy én sloton pörgettem, de bingót kellett volna. Nos, a promó részletei már nem elérhetők, of course  :) Facebookon a wh bingótól elkértem privátban, ott van hogy bármin tíz font. Ez az utolsó kártyám, még ezelőtt küldött el a rákba a supervisor is  :D

De hogy mekkora gyökerek az megint szépen látszik. Összevissza mondják hogy mi a feltétel, két olyan hely vagy ember még nem volt aki ugyanazt mondta volna. Másik hogy miért nem lehet normálisan vezetni egy ilyen promót? Belső üzenet, vagy valami hogy ja, megcsináltad. Vagy tényleg kapsz egy tojást, vagy valami. Ha nincs annyi eszed, vagy megbízol bennük mint én, akkor nincs bizonyítékot, és elküldenek a retekbe. Aztán az is érdekes hogy délelőtt teljesen más visszatérített összegeket mondott a CM, mikor hazaértem akkor meg a felét  ;D Nyolc tojásért akkor járt valami 46 font, most meg 24...

#367 március 29, 2016, 16:36:11, alexthebest
Félelmetes hogy mennyire verébnek néznek ezek. Mint említettem minden nap tutira beírtam a kódot, 25.éig pedig mindig meg is kaptam az üzenetet hogy kaptam tojást. Mivel megkaptam ezeket, nem is foglalkoztam a képernyőmentéssel, hiszen ha ott az üzi, akkor minek... Nyolc tojást kellett volna kapni, erre csak hatot kaptam.

Probléma1, 22.-e: többször rákérdeztem, a zseniális rendszerük szerint nem kvalifikáltam magam. Hogy miért nem, még harmadjára sem árulták el, a legutolsó infóm hogy nem tudják mi a promójuk.
Probléma2, 26.-a: azt mondták beírtam a kódot, itt az a vicces hogy először ezen a napon kezdtek fingatni, mert azt írta a live chates hogy 19.-e óta nem írtam be kódot  :). Viszont nem költöttem 5-t bingón és 5-t sloton. Nos, ott van az account history, tisztán látszik hogy vettem 1.66+1.66+1.68 fontért szelvényeket, illetve lenyomtam 25 autospint 0.2-s téten. Ez ugye 5 és 5 font. Ebbe azért kötöttek bele mert eurós a számlám. Először is erre már rákérdeztem chaten az első nap, azt mondták font=euró, a termsben egyébként sem volt ez problémás pont. Mint ahogy soha sem, minden nap eszerint költöttem, egy centtel, pennyvel sem többet, és megkaptam a cuccokat. A másik, amivel érveltem, hogy hiába van euróban a számlám, ha fontért pörgetek, és fontért vásárolok szelvényt. De nem?  ;D

Most még megvárom ezt a levelet, ha megint semmi ésszerű válasz, összeszedem a gondolataimat, pontokba szedem az érveimet, és mint egy ügyvéd baszki, felkészülök egy tárgyalásra a chaten. Mondjuk múltkor a supervisor is elküldött, de most már előttem is jóval tisztább a kép. Most már nem is elsősorban a pénz érdekel, főleg hogy tévedésből kb 45 fontot írtak, de aztán lett belőle kb 23. Pláne mert nem is vesztettem ezeken a promókon  ;) Hanem az hogy ne nézzenek már hülyének. Férgek, szar a system, aztán én vagyok a stupid nem?

Amúgy vélemény, ötlet, tanács (főleg a font kérdéssel kapcsolatban)? Admin, Knapp, valaki akinek volt hasonló?

Itt lent meg a legújabb promójuk, amit már sikerült elcseszni  ;D :bash:

Szinte biztos nem kapod meg , mert át kellett volna váltanod a fontot euróra , főleg mert az összes promót a bingó progiban kellett lejátszani az meg ugye fontban számol.

Idézetet írta: fanatic Dátum március 29, 2016, 20:01:52
Szinte biztos nem kapod meg , mert át kellett volna váltanod a fontot euróra , főleg mert az összes promót a bingó progiban kellett lejátszani az meg ugye fontban számol.

Hát ez az hogy fontban számol. Nem mindegy hogy milyen pénznemben van az én számlám ha 5 fontért veszek szelvényt az 5 fontos promóhoz? A tersmben nem volt benne, ez biztos, különben nem kérdezek rá. Chaten meg azt mondták elég tíz euróért. Ráadásul minden nap ugyanígy számolva költöttem, az jó volt, mindig beleszámított. Valószínűleg azért kötnek ebbe bele, mert másba nem tudnak, azt meg nem fogják mondani hogy elcseszték.

Amúgy frankón kiváncsi vagyok a véleményekre, mert ez a font-euró kifogás sztem úgy birkaság ahogy van.

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 29, 2016, 16:33:37
Most még megvárom ezt a levelet, ha megint semmi ésszerű válasz, összeszedem a gondolataimat, pontokba szedem az érveimet, és mint egy ügyvéd baszki, felkészülök egy tárgyalásra a chaten.

Ez az, ne hagyd magad!  :ok:
Ha már elcseszték a promót, legalább legyen valami következménye.

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 29, 2016, 20:17:42
Hát ez az hogy fontban számol. Nem mindegy hogy milyen pénznemben van az én számlám ha 5 fontért veszek szelvényt az 5 fontos promóhoz? A tersmben nem volt benne, ez biztos, különben nem kérdezek rá. Chaten meg azt mondták elég tíz euróért. Ráadásul minden nap ugyanígy számolva költöttem, az jó volt, mindig beleszámított. Valószínűleg azért kötnek ebbe bele, mert másba nem tudnak, azt meg nem fogják mondani hogy elcseszték.

Amúgy frankón kiváncsi vagyok a véleményekre, mert ez a font-euró kifogás sztem úgy birkaság ahogy van.

De te azt írtad eurós a számlád mert akkor nem fontban játszol, csak a bonuszok ( bingo , games, slot) vannak fontban.

Idézetet írta: fanatic Dátum március 29, 2016, 21:08:41
De te azt írtad eurós a számlád mert akkor nem fontban játszol, csak a bonuszok ( bingo , games, slot) vannak fontban.

Dehogy nem, fontban játszom attól még. Eurós a számlám, euróban fogadok, pókerezem. De a bingó és slot így is font, csinálhatok én akár forintos számlát is (ami asszem nincs is), akkor is fontban kell megvennem a ticketet, meg abban kell pörgetnem egy bingó sloton. Ezért nem értem mi ez a gagyi kifogásuk? És mondom termsben sem volt benne.  :)

Igazad van csak én megkevertem a vegas-os risk free betekkel mert ott mindig váltogatnom kell hogy mennyi is az annyi

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 29, 2016, 16:33:37
Félelmetes hogy mennyire verébnek néznek ezek. Mint említettem minden nap tutira beírtam a kódot, 25.éig pedig mindig meg is kaptam az üzenetet hogy kaptam tojást. Mivel megkaptam ezeket, nem is foglalkoztam a képernyőmentéssel, hiszen ha ott az üzi, akkor minek... Nyolc tojást kellett volna kapni, erre csak hatot kaptam.

Probléma1, 22.-e: többször rákérdeztem, a zseniális rendszerük szerint nem kvalifikáltam magam. Hogy miért nem, még harmadjára sem árulták el, a legutolsó infóm hogy nem tudják mi a promójuk.
Probléma2, 26.-a: azt mondták beírtam a kódot, itt az a vicces hogy először ezen a napon kezdtek fingatni, mert azt írta a live chates hogy 19.-e óta nem írtam be kódot  :). Viszont nem költöttem 5-t bingón és 5-t sloton. Nos, ott van az account history, tisztán látszik hogy vettem 1.66+1.66+1.68 fontért szelvényeket, illetve lenyomtam 25 autospint 0.2-s téten. Ez ugye 5 és 5 font. Ebbe azért kötöttek bele mert eurós a számlám. Először is erre már rákérdeztem chaten az első nap, azt mondták font=euró, a termsben egyébként sem volt ez problémás pont. Mint ahogy soha sem, minden nap eszerint költöttem, egy centtel, pennyvel sem többet, és megkaptam a cuccokat. A másik, amivel érveltem, hogy hiába van euróban a számlám, ha fontért pörgetek, és fontért vásárolok szelvényt. De nem?  ;D

Most még megvárom ezt a levelet, ha megint semmi ésszerű válasz, összeszedem a gondolataimat, pontokba szedem az érveimet, és mint egy ügyvéd baszki, felkészülök egy tárgyalásra a chaten. Mondjuk múltkor a supervisor is elküldött, de most már előttem is jóval tisztább a kép. Most már nem is elsősorban a pénz érdekel, főleg hogy tévedésből kb 45 fontot írtak, de aztán lett belőle kb 23. Pláne mert nem is vesztettem ezeken a promókon  ;) Hanem az hogy ne nézzenek már hülyének. Férgek, szar a system, aztán én vagyok a stupid nem?

Amúgy vélemény, ötlet, tanács (főleg a font kérdéssel kapcsolatban)? Admin, Knapp, valaki akinek volt hasonló?

Itt lent meg a legújabb promójuk, amit már sikerült elcseszni  ;D :bash:

Nekem euró számlám van, de mikor 5 fontos visszatérítés van valamelyik slotra, akkor ott fontban adják a visszatérítést is, így kb. 6.5 euróért (ekkora veszteségig) szoktam játszani.
Március 21-én 5 fontot, 6,42 eurót adtak így vissza.

Arra rákérdezhetsz, hogy szerintük hány fontért játszottál valójában!
Olyasmit el tudok képzelni, hogy az euró-font oda-vissza váltások miatt néhány penny különbséget sikerül kimutatniuk, s ha csak 4,99-ért játszottál szerintük, akkor ugye nem kell elfogadniuk a feltételek teljesítését.
Ennek mondjuk ellentmond, ha közben rendszerüzenetet meg kapsz az 5 font elköltéséről...

Egyébként azt most biztosan tudod, hogy végül melyik két napért nem kaptad meg a tojásokat?
Ha erre a két 5 fontos napra mutogatnak, akkor viszonylag könnyű dolgod van a "bizonyításnál"...