Üdvözletek!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Boldog szülinapot Henky32 és inter08 / Forza Juve  :D /!  :beerchug:

Boldogat Rézmalac !!  :beerchug:  :beerchug:

Boldog Születésnapot a mai nap ünnepeltjeinek, veletek együtt mi is ünnepelünk ma!  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum április 07, 2012, 13:29:47
Boldog Születésnapot a mai nap ünnepeltjeinek, veletek együtt mi is ünnepelünk ma!  :beerchug:
Na erre nem emlékeztem 100%-an de a Főnök segített!  ;)

Isten éltesse a mai nap ünnepeltjeit! ... és természetesen Isten éltesse a Sportfogadás.org-t!  :beerchug: :redchug: :beerchug:

Bevallom töredelmesen már lecsavartam pár sört  :beerchug: , csak tudod az a "Kézcsók Drága!" meggypálinka és a társaság hiányzik!   ;D

Idézetet írta: Várda64 Dátum április 07, 2012, 14:02:08
Na erre nem emlékeztem 100%-an de a Főnök segített!  ;)

Isten éltesse a mai nap ünnepeltjeit! ... és természetesen Isten éltesse a Sportfogadás.org-t!  :beerchug: :redchug: :beerchug:

Bevallom töredelmesen már lecsavartam pár sört  :beerchug: , csak tudod az a "Kézcsók Drága!" meggypálinka és a társaság hiányzik!   ;D

Az nekem is hiányzik, de remélhetőleg hamarosan újra összeáll a csapat!  :beerchug:

Boldog születésnapot a mai ünnepelteknek, és külön Boldog szülinapot a Sportfogadas.org-nak!

  ;D

Köszönöm mindenkinek aki felköszöntött!!  :beerchug: Ja és csacsa44: Forza Inter!!!  :great:  :ok:

Boldog szülinapot azoknak akik ma ünneplik és a Sportfogadas.org-nak is!!! Még nagyon sok szép évet így együtt és sok zöld tippet mindenkinek!!!  :beerchug: :great:


Boldog Születésnapot golyoallo!  :beerchug: :beerchug:

Boldog Születésnapot golyoallo!   :beerchug:

Boldog születésnapot golyoallo!  :beerchug:

Kellemes ünnepet Mindenkinek!   :beerchug:

Boldog születésnapot golyoallo!     :beerchug:


És Kellemes Húsvéti Ünnepet mindenkinek!  :cya:


  Boldog születésnapot golyoallo ! :beerchug:

Boldogat Juve0410!  :beerchug: