Gamebookers - 10.000 forint bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



A Gamebookers fogadóiroda most egy nagyszerü ajánlattal jelentkezik a magyar ügyfeleknek.

Ha számlát nyitsz a Gamebookerson az általunk közölt linken keresztül akkor 100%-os bónuszban részesülhetsz első befizetésedkor, amely akár 10.000 forint is lehet.

Mit kell tenned?

1. Nyiss egy számlát a Gamebookerson (A bónusz akkor érvényes ha tölünk jutsz el a fogadóiroda oldalára). Ide klikkelvén nyithatsz egy számlát.

2. Fizess be a számládra, és 100%-os bónuszban részesülsz.

3. Fogadj!

A befizetési összeget (a maximum bónuszösszegig) + a bónusz összegét háromszoros értékben kell megforgatni sportfogadáson, 2.00 vagy nagyobb nyereményszorókkal rendelkező eseményeken, hogy az összeget nyereményként tud igényelni.

A bónusz az első befizetéstől számított 90 napon belül érvényes.

Moneybookersos és WebMoneyos számlafeltöltés esetén nem érvényes a bónusz.


Sok sikert kivánunk mindenkinek.  :topbet_125:

szia, én most regisztráltam gamebookers-re a csábító bónusz miatt, de vhogy nem kaptam meg.
van ötleted, mit csinálhattam rosszul?
kösz a választ.

Idézetet írta: ic0422 Dátum április 02, 2009, 02:35:04
szia, én most regisztráltam gamebookers-re a csábító bónusz miatt, de vhogy nem kaptam meg.
van ötleted, mit csinálhattam rosszul?
kösz a választ.

Sportfogadás.org által kerültél a Gamebookers-ra?

Mert a bónuszt csak úgy kapod meg, hogyha az általunk közölt linken keresztül regisztrálsz.

Hello Milan!
A  Gamebookers 10000 ft-os bónuszakciója meddig tart,mert az oldalukon erről nem találtam tájékoztatást?

Köszi!

Úgy tudom nincs megszabva a pontos dátum.


Idézetet írta: dbela Dátum április 23, 2009, 08:34:47
Köszönöm a gyors választ.
Ez egy speciális bónusz a magyar ügyfeleknek, mivel szeretnének erre a piacra is jobban belépni. Múlt hónap elején beszéltünk velük, s rákérdeztünk a magyar felületre is. A válasz az volt, hogy tervezik, de egyelőre még nem várható túl hamar. Ezért jönnek inkább bónusz ajánlatokkal.

Sziasztok ! Szerettem volna regisztralni a gamebookers.com-ra, es fent a leirtak szerint az "Ide" linkre kattintottam, ami az oldalukra navigalt tovabb, ott pedig a create a new accountra mentem. A kerdesem az lenne a regisztralasnal az "If you have a bonus code please enter it here:  " szoveghez kell e nekunk valami kodot beirni hogy megkaphassuk a 10 000et ?

Koszonnem a gyors valaszt , mert kezdodik a hoki VB  :topbet_125:

Idézetet írta: beter Dátum április 24, 2009, 20:24:21
Sziasztok ! Szerettem volna regisztralni a gamebookers.com-ra, es fent a leirtak szerint az "Ide" linkre kattintottam, ami az oldalukra navigalt tovabb, ott pedig a create a new accountra mentem. A kerdesem az lenne a regisztralasnal az "If you have a bonus code please enter it here:  " szoveghez kell e nekunk valami kodot beirni hogy megkaphassuk a 10 000et ?

Koszonnem a gyors valaszt , mert kezdodik a hoki VB  :topbet_125:
Nem kell, a lényeg hogy innen juss a Gamebookerse, másképp nincs bónusz.


Sziasztok!
Valaki tud-e  pontos infót a Gamebookers baráti bónuszról mivel elég kecsegtető első olvasatra,csak nem minden világos.Ha van olyan fogadó aki ezt már végigcsinálta légyszi segitsen!

Köszi!!!!

Sziasztok!

Errol az oldalrol regisztraltam es fizettem be 20 eurot a Gamebookers-re, de nem kaptam meg a bonuszt.
A My Account alatt is azt irja, hogy jelenleg nincs bonuszom.

Ez miert van?
Hogy kaphatom meg a bonuszt?

Elore is koszi!

Én is innen regisztráltam már kb 1 éve és én sem kaptam meg a bónuszt  :'(
Már beletörődtem.....    Írtam az irodának és tőlük kaptam valami bónuszt kárpótlásul, már nem emlékszem mennyit.

Idézetet írta: gigazo Dátum május 29, 2009, 13:59:26
Én is innen regisztráltam már kb 1 éve és én sem kaptam meg a bónuszt  :'(
Már beletörődtem.....    Írtam az irodának és tőlük kaptam valami bónuszt kárpótlásul, már nem emlékszem mennyit.

Koszi a valaszt!  ;)

Egy email valtas utan vegul meg is kaptam a bonuszt.
Eddig az ugyfelszolgalat nalam jeles a gyors valaszert, a tobbi rovidesen kiderul.

Szia Milan!

Még vasárnap beszéltünk a gamebookerses bónusszal kapcsolatban, hogy várunk 24-48 órát! Letelt ma és még ma sem kaptam meg a bónuszt, azt mondtad fórumon, hogy tudsz majd segíteni ezzel kapcsolatban! Köszönöm előre is a segítségedet!
e-mail címem: [email protected]
Üdv: Tomihmv