Gamebookers - 10.000 forint bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum február 19, 2009, 16:38:45

A Gamebookers fogadóiroda most egy nagyszerü ajánlattal jelentkezik a magyar ügyfeleknek.

Ha számlát nyitsz a Gamebookerson az általunk közölt linken keresztül akkor 100%-os bónuszban részesülhetsz első befizetésedkor, amely akár 10.000 forint is lehet.

Mit kell tenned?

1. Nyiss egy számlát a Gamebookerson (A bónusz akkor érvényes ha tölünk jutsz el a fogadóiroda oldalára). Ide klikkelvén nyithatsz egy számlát.

2. Fizess be a számládra, és 100%-os bónuszban részesülsz.

3. Fogadj!

A befizetési összeget (a maximum bónuszösszegig) + a bónusz összegét háromszoros értékben kell megforgatni sportfogadáson, 2.00 vagy nagyobb nyereményszorókkal rendelkező eseményeken, hogy az összeget nyereményként tud igényelni.

A bónusz az első befizetéstől számított 90 napon belül érvényes.

Moneybookersos és WebMoneyos számlafeltöltés esetén nem érvényes a bónusz.


Sok sikert kivánunk mindenkinek.  :topbet_125:


Szia! Milan! Már egy pár éve tolom a sportfogadást kisebb-nagyobb sikerrrel szinte minden irodánál kihasználom a max. bónuszt is!:-) Gamebookers-nek vegész jó a 10000HUF-os bónusza épp most készülök számlát nyitni!
A kérdésem az lenne, hogy egy szelvényen nem eseményenként kell meglenni a 2,00-ás oddsnak, hanem az eredő oddsnak kell minimum annyinak lenni?! Illetve nincs megszabva (lsd.:Tobet) ,hoy egy szelvényen minimum 3 eseménynek kell szerepelnie!? Tehát ha 2 eseményt veszek le egy szelvényen 2,00-ás eredő oddsal akkor az beleszámít a bónusz megforgatásába?!
A másik, hogy a Gamebookersnél a friendship bónusz mennyi illetve annak mik a feltételei? Mert ha magasabb friendship bónuszt ad mint az általatok linken akkor úgy nyitnék! Még az is fontos lenne, hogy élő eseményeket le lehet-e venni olyanokkal egy szelvényen, amik még nem kezdődtek el! Meg, hogy van-e WP-os Java alkalmazása az irodának mobilra (lsd:Sportingbet, Bwin, Tobet)
Köszi a segítséget előre is! Sok szerencsét!
Jsa és mikor hol lesz legközelebb fórumtali?!:-D

Idézetet írta: barnagab Dátum március 23, 2010, 22:50:45
Sziasztok!

Mivel az utolsó hozzászólás a témával kapcsolatban még novemberben érkezett, így gondoltam kérdezek néhány dolgot az akcióval és az irodával kapcsolatban.
1) Valaki igényelte mostanában ezt a 10.000 forintos bónuszt, él még az akció?
2) A link jó még?
3) A bónuszt a befizetést követően kb. mikor kapom meg, mennyi időn belül írják jóvá?
4) E-mail -ben kell őket értesíteni, hogy szeretném megkapni a bónuszt, vagy automatikusan jóváírják azt?
5) Van forint alapú számlanyitási lehetőség?

A válaszokat előre is köszönöm!
Igen él én is épp most szeretnék igényelni!
Igen jó!
Ha teljesíted a bónuszfeltételeket akkor írják jóvá! (Befizetsétől számítva van erre 90 naptári napod!)
automatikusan jóváírják bár nem árt megsürgetni őket mailben is!:-)
Igen van!

Szia!

Idézetet írta: gomes66 Dátum április 15, 2010, 04:30:59
a befizetésed (10 000 HUF) + a 100% bónusz (10 000 HUF) összegét kell 6x megforgatni = 120 000 HUF, de a saját 10 000 HUF-ból, utána kapsz + 10 000 HUF-t (ami a bónusz)
elég szar bónusz sztem...
nem találom a feltételeket, régebben 3x kellett megforgatni (60 000 HUF) 2 feletti oddson...
de az új számlámnál már 120 000 HUF értékben kell fogadni a saját 10 000 HUF felhasználásával....

Bonus offer: 100% to a max of Ft9,735.20 HUF | Deposit amount: Ft10,307.69 HUF | Start date: 26-Mar-2010

Total release requirement
Wager Ft118,670.88 HUF on Gamebookers.com 



Igen elég szar így bár ha mondjuk csak 5000HUF-al kezded el akkor már 12X kell megforgatni, hogy kivehesd!:-/ Viszont az a nem mindegy,hogy a minimum 2Xes oddsnak szelvényenként vagy eseményenként kell meglennie????!!!! Erről van valami pontos infótok! Illetve egy szelvényen megcsinálhatom az eredő 2,00-ás oddsot 2 eseménnyel is??? Nincs megszabva, hogy hány eseménynek kell lenni egy szelvényen minimum? Mert pl. Tobet-nél 3db a minimum egy szelvényen és ügye az plusz egy rizikófaktor!!!:-)  Ha valaki tud pontos infókat kérem írjon! Köszi! Mert amúgy tetszik az iroda de jobb tisztában lenni ezekkel mielőtt befizetek!;-)

szia

Nincs megszabva hány eseményt teszel a kombiba, a lényeg hogy a kombi össz oddsa legyen 2 vagy fölötti.
Tehát mondjuk tehetsz 2 eseményt is 1,91 és mondjuk 1,08, az is beleszámít a rolloverbe.
Természetesen tehetsz kisebb szorzókon is - mivel a saját pénzed, arra teszed amire akarod, de azok nem számítanak bele a rolloverbe.
A Cashier/Bonuses menüpontban egy indíkátor mutatja hol jársz és mennyit kell még tenned.

GL

Idézetet írta: gomes66 Dátum április 07, 2010, 21:42:56
Nem ad azonnali bonuszt, folyamatosan írják jóvá.
120 000 huf értékben kell fogadnod a saját pénzed felhasználásával, utána kapsz 10 000 huf-t.


Várjunk egy kicsit...Nálam ez 60.000Ft nem 120.
Legalábbis https://www.gamebookers.com/promotions.ap?promotion=gb_lp_30eur_new_sf&l=en itt az van hogy: "A befizetett összeget és a bónusz összegét 3-szor kell megforgatni fogadóirodánkban legalább 2,0-es odds-szal, mielőtt a bónuszt jóváírnánk a játékos számláján."
Tehát  (10+10)*3=60

más:   - Over/under...
         - tenisz...
         - élő fogadás beleszámít a forgatásba ha 2 feletti az odds?

Idézetet írta: spitfire Dátum április 23, 2010, 11:25:55
Várjunk egy kicsit...Nálam ez 60.000Ft nem 120.
Legalábbis https://www.gamebookers.com/promotions.ap?promotion=gb_lp_30eur_new_sf&l=en itt az van hogy: "A befizetett összeget és a bónusz összegét 3-szor kell megforgatni fogadóirodánkban legalább 2,0-es odds-szal, mielőtt a bónuszt jóváírnánk a játékos számláján."
Tehát  (10+10)*3=60

más:   - Over/under...
         - tenisz...
         - élő fogadás beleszámít a forgatásba ha 2 feletti az odds?

azt hiszem minden beleszámít csak az odds legyen 2 felett... de ebben nem vagyok biztos...
valamiért nekem 120 000-t kell megforgatin, gondolom (10+10)x6=120

Ahham!

Ezek szerint akkor te is ezen a linken keresztül regeltél?
(ha igen akkor valakinek ki kéne javítania azt a linket, mert azon 3x-os megforgatásról van szó, és azért nem mindegy hogy 60k-t kell forgatni vagy 120-at)

Na ma kiderítettem a "rejtélyt" és regeltem gamebookersre ezen a linken keresztül: https://www.gamebookers.com/promotions.ap?promotion=gb_lp_30eur_new_sf&l=en
Ma be is fizettem hozzájuk....a befizetésnél kértek bónuszkódot, de oda nem kell semmit se írni, és így 10.000Ft-ot 6-szor kell megforgatni, hogy jóváírják a bónusz 10k-t, szóval nem 12-szer mint ahogy elöttem már írták páran. :ok:

Idézetet írta: spitfire Dátum április 30, 2010, 15:34:38
Na ma kiderítettem a "rejtélyt" és regeltem gamebookersre ezen a linken keresztül: https://www.gamebookers.com/promotions.ap?promotion=gb_lp_30eur_new_sf&l=en
Ma be is fizettem hozzájuk....a befizetésnél kértek bónuszkódot, de oda nem kell semmit se írni, és így 10.000Ft-ot 6-szor kell megforgatni, hogy jóváírják a bónusz 10k-t, szóval nem 12-szer mint ahogy elöttem már írták páran. :ok:

Szia! Olyan kérdésem lenne  feléd, hogy eg szelvényen az eredő oddsnak kell minimum 2,00-nak lennie, hogy a tét beleszámítson a rolover-be? Vagy eseményenként kell meglennie a 2-es oddsnak minimum? Mert nekem még 48640HUF-ot kell összesen fogadnom, hogy megkapjam az összeget amit először befizettem és most raktam egy szelvényt amin van 1,15 1,20 1,35-ös odds 4 esemény az eredő odds 2, 24!!!! 1092HUF-al vettem le de a chasier-ben nem lett kevesebb a wager összeg!!!???? Maradt 48640 pedig ki-be jelentkeztem, frissítettem....

Koxi,

amikor a meccseket jóváírják, utána nézd a rollovert ne amikor megteszed a tétet.... sztem ez lehet

Idézetet írta: gomes66 Dátum május 05, 2010, 19:27:39
Koxi,

amikor a meccseket jóváírják, utána nézd a rollovert ne amikor megteszed a tétet.... sztem ez lehet

Szia! Köszi közben nekem is eszembe jutott ez! Remélem így van! ::) Amúgy nem rossz iroda! Egy dolog nem tetszik, hogy élő eseményt nem lehet kombinálni nem élővel! Szóval ha mondjuk hazaérsz és megy egy meccs de bele akarsz nyúlni és mellé mondjuk még egy későbbi eseményt nem lehet egy szelvényen venni!:-( Nálam ez fontos szempont! Sportingbetnél ez tetszik a legjobban...!

bet365-nél is lehet élőt a későbbivel kombinálni

Meg tudná valaki mondani, hogy a push fogadások (tét visszajár) beszámítanak-e a megforgatásba?

Idézetet írta: benson Dátum május 12, 2010, 16:54:20
Meg tudná valaki mondani, hogy a push fogadások (tét visszajár) beszámítanak-e a megforgatásba?

nem tudom... sztem nem, de nézd meg a "bonus details" menuben, ott folyamatosan nyomon követheted hol tartassz

Idézetet írta: benson Dátum május 12, 2010, 16:54:20
Meg tudná valaki mondani, hogy a push fogadások (tét visszajár) beszámítanak-e a megforgatásba?

Megérdeklődtem, s a push fogadások nem számítanak bele az összeg megforgatásába.