F1 - Brazil Nagydíj 2010

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a Brazil Nagydíjat?

S. Vettel
8 (28.6%)
M. Webber
2 (7.1%)
F. Alonso
6 (21.4%)
F. Massa
3 (10.7%)
L. Hamilton
7 (25%)
más versenyző
2 (7.1%)

Összes szavazó: 27

Idézetet írta: Lord Dátum november 07, 2010, 21:47:34
Naaa Milan, ez nem volt szép :great: ;D A kerékcsere megy a Ferrarinál. Az, hogy rossz szet gumit tesznek fel, már más kérdés ;D

Jah, bocs...tényleg van különbség. Én csak azt csodálom, hogy miért nem tettek bicikli kereket, mert hát a köv. lépés az lett volna.

Érdekes, hogy Massát mindig megszívatják...

Idézetet írta: Lord Dátum november 07, 2010, 21:47:34
Naaa Milan, ez nem volt szép :great: ;D A kerékcsere megy a Ferrarinál. Az, hogy rossz szet gumit tesznek fel, már más kérdés ;D

Nem tettek fel rossz szettet. Amit feltettek az valamiért 1 kör alatt elkopott és vissza kellett mennie újért...

Idézetet írta: Cesc18 Dátum november 07, 2010, 22:44:47
Nem tettek fel rossz szettet. Amit feltettek az valamiért 1 kör alatt elkopott és vissza kellett mennie újért...
1 kör alatt nem tud így elszemcsésedni a gumi.

Idézetet írta: Lord Dátum november 07, 2010, 22:48:44
1 kör alatt nem tud így elszemcsésedni a gumi.

"Amikor az első bokszkiállásom után visszatértem a pályára, hirtelen arra lettem figyelmes, hogy valami nem stimmel a jobb első kerekemmel, ezért kénytelen voltam visszahajtani a bokszba egy újabb kerékcserére. Ezzel tulajdonképpen a verseny érdemi része számomra véget is ért"- kezdett a nem várt interlagosi kalandjainak felelevenítésébe a brazil.

Meg kemény keverékűbe nem is volt használt szett.

Pont ez az. Ha a gumi kopott volna el, akkor nem csak 1 keréken ment volna szét. Minimum 2-n, de inkább 4-en. De itt ilyenről szó sincs. Akkora terhelést 1 kör alatt nem kap a jobb első, még ha az óra járásával ellenkező is a brazil pálya. Főleg most, hogy nincs annyira túlkormányzott autó.

Ezért írják "Rejtélyes gumikopásnak"...én sem értem egyébként ez hogy lehetett, de ha rossz szettet tettek volna fel akkor azt írnák. Meg utólag Gyuláék is rájöttek, hogy nem volt használt kemény keverékűje, tehát használtat nem tehettek fel sehogy sem... újat tettek fel és azzal valami a pályán történt, de hogy mi? passz...

Jah persze, az egyértelmű, hogy nem használt. Én csak azt mondtam, hogy ott a Ferrari rontotta el. Szerintem valahogyan oda keveredett egy használt gumi. Hogy hogy, azt ne kérdezd. De ilyen nincs, hogy egy körön csak 1 kerék megy szét. Annak a keréknek tuti nem ott lett volna a helye. Amúgy a Mercedes sem jobb. Red Bullnál meg McLarennél(  :bash: )van normális munka...

Idézetet írta: Cesc18 Dátum november 07, 2010, 23:21:33
Ezért írják "Rejtélyes gumikopásnak"...én sem értem egyébként ez hogy lehetett, de ha rossz szettet tettek volna fel akkor azt írnák. Meg utólag Gyuláék is rájöttek, hogy nem volt használt kemény keverékűje, tehát használtat nem tehettek fel sehogy sem... újat tettek fel és azzal valami a pályán történt, de hogy mi? passz...

Lehet ezt még vitatni, de a második beállásánál a Ferraris tag nagyon ütötte a fejét, úgyhogy valamit ők nagyon "elb@sztak". Amatőr Ferrarisok.... ;D

Na közben kiderült, hogy nem jól volt rögzítve az a bizonyos jobb első kerék és ezért szemcsésedett el 1 kör alatt... szóval bravo Ferrari  :noway: