Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez biztos egy szuper fogadóiroda és nekem nincs szerencsém, de leírom a történetet.
Regisztráltam, megpróbálok belépni, nem sikerül, se hibaüzenet, se semmi. Na, nem baj jelszócsere. Ekkor sem történt semmi. Na jó böngészőváltás. Sikertelen. Akkor irány az ügyfélszolgálat. Magyar nyelven elég hamar válaszoltak e-mailen és a 4. levélváltást követően kérik a jelszavamat. Írtam nekik, hogy ezt így nem szokás, meg bele is van írva az összes üzenetükbe, hogy "Felhívjuk figyelmét, hogy a jelszavát soha nem fogjuk elkérni Öntol." Mivel még nem volt pénz beutalva, sőt még be sem tudtam lépni megadtam a jelszavamat megemlítve, hogy nem ez a jó módszer, erre visszaírtak, hogy "más módszert sajnos nem találtunk erre vonatkozóan. A bejelentkezési kísérlet során mi is az Ön által küldött képet tapasztaltuk. Továbbítjuk a kérdést fejlesztő kollégáinknak. Amint választ kapunk, jelezzük Ön felé. "
Elég vicces, főleg hogy így feltehetőleg bukom a tippjáték 5. helyért járó 10 eurós bónuszt.

Azért lehet, hogy egy felhasználó törlést megpróbálhattak volna.

Nyugi, mire eredményhirdetés lesz, meg elküldik a listát a Winmastersnek addig eltelik jó néhány nap, és addig simán megoldódhat a problémád.

Én május 13-án kérdeztem rá náluk, hogy a "Mint 72'-ben" promójuknál miért nem frissül a ranglista, mikor heti frissítést ígértek és a saját pontjaimat miért magamnak kell számolgatnom, ha már ők is nyilvánvalóan megteszik a ranglista aktualizálásakor.  (csak a kategóriánkénti első 10-10 pontszáma látszik, ha nem vagy benne a top10-ben, akkor a te pontszámod sehol nem mutatja)
Továbbították az illetékeseknek a levelemet, na azóta is válaszolnak.
A promó elvileg ma véget ért, a ranglistán meg még mindig az április 28-i pontszámok látszanak.   ???

Idézetet írta: Irtis Dátum május 31, 2016, 16:46:22
Nyugi, mire eredményhirdetés lesz, meg elküldik a listát a Winmastersnek addig eltelik jó néhány nap, és addig simán megoldódhat a problémád.

Teljesen igazad volt. Mára ez megoldódott. Már csak az a probléma, hogy sikeres azonosításokat követően sem tudok kártyáról befizetni. De lehet, hogy holnapra ez is jó lesz.

Én most szeretem őket! :D

Tisztelt XY,

Megkeresés azonosítója: X

Kerestük Önt telefonon és személyesen szerettük volna közölni Önnel a jóhírt, de sajnos hívásaink sikertelenek voltak.

Szeretnénk gratulálni önnek, ugyanis Ön az egyik nyertese a Mint72-ben sportfogadás promóciónknak. Az Ön nyereménye egy iPad Air 2 16 GB, vagy 500 EUR.
iPad Air 2 16 G:
Amennyiben ezt a nyereményt választja, kérjük írja meg nekünk, hogy milyen színben szeretné az iPad-et? Antracit szürke (fekete), ezüst, arany, rózsaarany? Továbbá kérjünk írja meg nekünk azt a címet, amelyre küldhetjük a nyereményt és küldje meg nekünk pontos telefonos elérhetőségét.
500 EUR:
Ez egy szabadon felhasználható összeg, melyet jóváírunk játékosszámláján.

Kérjük, írja meg nekünk, hogy melyik lehtőséget szeretné igénybe venni.


Mégegyszer gratulálunk és köszönjük, hogy részt vett a promóciónkban.

Várjuk mielőbbi válaszát!
Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.
Üdvözlettel:
Az Ön winmasters csapata

Idézetet írta: akosom Dátum június 02, 2016, 20:40:28
Én most szeretem őket! :D

Tisztelt XY,

Megkeresés azonosítója: X

Kerestük Önt telefonon és személyesen szerettük volna közölni Önnel a jóhírt, de sajnos hívásaink sikertelenek voltak.

Szeretnénk gratulálni önnek, ugyanis Ön az egyik nyertese a Mint72-ben sportfogadás promóciónknak. Az Ön nyereménye egy iPad Air 2 16 GB, vagy 500 EUR.
iPad Air 2 16 G:
Amennyiben ezt a nyereményt választja, kérjük írja meg nekünk, hogy milyen színben szeretné az iPad-et? Antracit szürke (fekete), ezüst, arany, rózsaarany? Továbbá kérjünk írja meg nekünk azt a címet, amelyre küldhetjük a nyereményt és küldje meg nekünk pontos telefonos elérhetőségét.
500 EUR:
Ez egy szabadon felhasználható összeg, melyet jóváírunk játékosszámláján.

Kérjük, írja meg nekünk, hogy melyik lehtőséget szeretné igénybe venni.


Mégegyszer gratulálunk és köszönjük, hogy részt vett a promóciónkban.

Várjuk mielőbbi válaszát!
Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.
Üdvözlettel:
Az Ön winmasters csapata

Ez szép, gratulálok!

Engem elértek telefonon, nekem egy 6. helyezést sorsoltak, ami vagy egy magyar válogatott mezt, vagy 70 eurót jelentett!  8)

Most van náluk ez a promo:
https://www.winmasters.com/hu/promociok/euro2016rom/#/terms

Nem nagyon foglalkozok promókkal, de ez megtetszett mert azt hittem komolyan, hogy csak úgy adnak 300e meg 600e Ft-ot a jól tippelőknek. Túl jól hangzott. Aztán megnéztem és lent feltételekben írják sunyin ezt:
"Ahhoz, hogy minden bónusszal fogadni tudjon, a játékra jogosító befizetés összegét egyszer meg kell játszania a Sportfogadás kínálatában. Pénzkivétel igénylését megelőzően a betét és a bónusz összegét háromszor meg kell megforgatnia."

Magyarul, aki nyer 600k Ft-ot annak meg kell forgatni 1.8 milliót  ;D legalábbis ha jól értem, de szerintem jól értem. Egyébként 60 nap alatt és minimum 1.80-as oddsszon. Éppen meg lehetne csinálni, mondjuk nekem nem nagyon mert korlátom van, de azért nem egyszerű.


Az EB kezdése előtt kaptam egy e-mailt a winmasters.com sportfogadó oldalról. Ha feltöltök 20 000 forintot, akkor már 40 000 forinttal játszhatok az oldalukon. A legfontosabb szabályokat elküldték e-mailben, de küldtek még egy linket, ami az Általános Szerződési Feltételekre mutatott.

Feltettem mind a 40e forintot a horvát győzelemre (2,18-os odds), a győzelem után vettem észre, hogy a számlámon csak 20 000 forint van. Kaptam egy e-mailt, hogy megszegtem a szabályokat, mindent töröltek.

Innen kezdtem utána menni az oldal ÁSZF-nek, mert arra hivatkoztak, én pedig elolvastam. Minden kezdődik azzal, hogy van két 5. számú pont, illetve külön ki van emelve sportfogdás rész (10-es pont), de oda nincs leírva:

https://www.winmasters.com/hu/altalanos-oldalak/altalanos-szerzodesi-feltetelek/?sp_rid=MjU5NTE2OTk3MTUwS0&sp_mid=25684403&spMailingID=25684403&spUserID=MjU5NTE2OTk3MTUwS0&spJobID=821123636&spReportId=ODIxMTIzNjM2S0#/collapse14

Erre ennyit írtak:
"Kérjük, görgessen lejjebb ebben a 14-es menüben és fog találni egy másik 5-ös pontot."

"Ahogy korábbi levelében Ön is továbbította nekünk, az Általános Szerződéses Feltételeket Ön a bónusz igénybevételével elfogadta. Természetesen azon észrevételét, hogy nehezen átlátható a számozása a feltételeknek, továbbítjuk illetékes kollégáinknak és kérni fogjuk őket, hogy a szabályzatot tegyék átláthatóbbá."

Persze ezeket észre kellett volna vennem, a második ötös pont a kaszinó részhez tartozik. A simán befizetett pénzem, 20 000 forint után se adtak meg semmilyen nyereményt, erre hivatkozva:

"A bónusz összege és a befizetés összege nem külön, hanem egyben kezelendő, így sajnos nincs módunk arra, hogy ezt külön érvényesítsük. A szabályok értelmében tehát a fogadás törlésre kerül."

Ha fogom és simán fogadok, akkor kb. van most 22 000 forint profitom, úgy, hogy nem használok semmilyen promóciót. Így nulla.

Arról már mesélni se szeretnék, hogy mennyire könnyű egy ilyen IT-s rendszert bevezetni, ami megegyezik a ÁSZF-fel. Szándékosan szívatnak.

Bármilyen kérdés eset válaszolok és továbbküldöm az e-maileket. Szeretném elkerülni, hogy más is beszívja a "promóciót".





A "gólvágó" freebet nem rossz.

Kiválasztasz egy játékost a listájukról (ezt egyszer lehet megtenni), fogadsz legalább 1.6-os szorzóval, minimum 2100 ft-ért arra a meccsre, amelyen pályára lép és ha gólt szerez, 900, 1200 vagy  1800 ft bónuszt kapsz.
Az összeg attól függ, hogy melyik "kalapból" választottad a játékost.

Viszont összesen csak 3600 ft bónuszt lehet nyerni, így érdemes mondjuk egy Götzét (3. csoport) választani egy Thomas Müller (1. csoport) helyett, mert Müllernek 4 gólt kéne szereznie a maximális bónuszhoz, Götzének meg kettő is elég ehhez.

06.15-ig lehet még nevezni erre a promóra.


SZiasztok kb féléve történt,
befizettem winnmastersre. 52$-t (kaptam ra bonust )
feltettem egy nba kosárra élőben lettkb 215 usd-
majd tenni akartam egy masik nba meccsre élőben , A gyengébbiket Handicappel +8.5 azthiszem.
már nem emlklszem melyik meccs volt de vissza tudom keresni,  leveleztem is velük.
de itt jött a hidegzuhany , nem lehetett a WINMASTERSEN élőben nba-ba 1 meccset rakni.
előtte tudtam solo nba meccset rakni, útána már nem.
(képet mindjart mellékelek)
kb pár óra volt a ketfogadas kozott.

úrak mondjatok megegy ilyen fos oldalt ahol nem lehet élőben szóló fogadást kőtni??
az meg ha van bonusod nem tudod hol jarsz , neked szamolni az is vicc kategoria.

történet vége :


mellé kellett élőben raknom egy masik merkozest......................... pedig én nem akartam...
beraktam egy kosart amihez nem ertettem , vezettek 10 el.. más élő nem volt akkor amit betudtam volna rakni

és persze a tippem bejött a kötelező meg nem.

írtam nekik hogy vicc hogy élőben nem enged 1 meccset fogadni, de elhzavartak hogy az ő bukijuk
kénye kedve szerint , belatasa szerint dönthet hogy élőben te a vilaglegnagyobb kosarlabda bajnoksagaba tehetsz 1 meccset vagy sem....
akkor b+sszátok meg magatokat es erre is buzditok mindenkit ide soha 1 ftot se fizessetek be, nagyon inkorrektek.

MENEKÜLJTEK erről az oldalról ide nem hogy pénzt befizetni nem szabad, hanem meg kellene őket szűntetni
mi az hogy ÉLŐ fogadás nba nem lehet solo fogadást kőtni?

Idézetet írta: lacko23 Dátum június 13, 2016, 10:45:21
SZiasztok kb féléve történt,
befizettem winnmastersre. 52$-t (kaptam ra bonust )
feltettem egy nba kosárra élőben lettkb 215 usd-
majd tenni akartam egy masik nba meccsre élőben , A gyengébbiket Handicappel +8.5 azthiszem.
már nem emlklszem melyik meccs volt de vissza tudom keresni,  leveleztem is velük.
de itt jött a hidegzuhany , nem lehetett a WINMASTERSEN élőben nba-ba 1 meccset rakni.
előtte tudtam solo nba meccset rakni, útána már nem.
(képet mindjart mellékelek)

kb pár óra volt a ketfogadas kozott.

úrak mondjatok megegy ilyen fos oldalt ahol nem lehet élőben szóló fogadást kőtni??
az meg ha van bonusod nem tudod hol jarsz , neked szamolni az is vicc kategoria.

történet vége :


mellé kellett élőben raknom egy masik merkozest......................... pedig én nem akartam...
beraktam egy kosart amihez nem ertettem , vezettek 10 el.. más élő nem volt akkor amit betudtam volna rakni

és persze a tippem bejött a kötelező meg nem.

írtam nekik hogy vicc hogy élőben nem enged 1 meccset fogadni, de elhzavartak hogy az ő bukijuk
kénye kedve szerint , belatasa szerint dönthet hogy élőben te a vilaglegnagyobb kosarlabda bajnoksagaba tehetsz 1 meccset vagy sem....
akkor b+sszátok meg magatokat es erre is buzditok mindenkit ide soha 1 ftot se fizessetek be, nagyon inkorrektek.

MENEKÜLJTEK erről az oldalról ide nem hogy pénzt befizetni nem szabad, hanem meg kellene őket szűntetni
mi az hogy ÉLŐ fogadás nba nem lehet solo fogadást kőtni?

Komoly bankrollmenedzsmentre utaló kép és hozzászólás...

Ha ilyen opció van, hogy muszáj párosítani másik tippel, akkor egy: vagy nem fogadok rá, kettő: ha meg mégis, akkor semmiképp nem tolok rá all-int...
(Kérdés: PC-n vagy telefonon fogadtál? Nekem már többször volt olyan, hogy telefonon fogadni akartam itt élőben, kiírta, hogy minimum tét 100 euró, akkor ugyanazt kipróbáltam PC-n, ahol már engedte...)

Szia!


nem mindenki egy teremben tartja a bankrollt, vagy te igen?  :bash:
Asztali pc -ről , és nem a téttel volt a gond hanem a kötés számmal, valami olyasmit írt ki hogy ehez a mérkőzéshez minimum 1 eseményt még választani kell.


Idézetet írta: lacko23 Dátum június 13, 2016, 12:21:41
Szia!


nem mindenki egy teremben tartja a bankrollt, vagy te igen?  :bash:
Asztali pc -ről , és nem a téttel volt a gond hanem a kötés számmal, valami olyasmit írt ki hogy ehez a mérkőzéshez minimum 1 eseményt még választani kell.

Annyira nem vagyok profi, hogy 2-nél több helyen pénzt tartsak valaha is...
Azért kérdeztem a PC vagy telefont, mert ha azt írtad volna, hogy telefonon fogadtál, azt válaszoltam volna, hogy elképzelhető, hogy ez a telefonon fogadás miatt volt.

Mellesleg ha olyan sok helyen tartasz pénzt, tehettél volna épp olyan helyre is, ahol kötéskényszer nélkül fogadhattál volna a csapatodra/tippedre.

itt volt bónuszom.
nem engedte a buki nba meccsre megmondtak, a solo fogadást legalábbis arra nem.
kurva idegesitő mert a tipp jó volt.

Elég ratyi egy iroda. A bónusz feltételeket állandóan változtatják.
Nekem is küldték a bónuszokat, amikor nullázva volt a számlám. Mindig all in-t tettem, aztán máshol visszafogadtam.
Legutóbb azonban valahogy sikerült mindent idenyernem. Kérdeztem az ügyfélszolgálatot, hogy hol tartok meg hogy tehetek-e már nagyobb tétet mint a befizetés, majd a még szükséges tétet megfogadtam aztán kikértem az összes pénzt.  Jött az email, hogy a valamelyik fogadásom nagyobb volt mint a megengedett. Na még ezt is megforgattam, aztán újból kikértem. Persze szinte mindent idenyertem, több mint 1500€ volt. 1-2nap, csak nem jön a pénz. Ránéztem a számlára kb.1000€ volt rajta. Ismét support, akik válaszoltak, hogy valamelyik tétem mégis nagyobb volt a megengedettnél és a bónuszból származó nyereményt törölték. Így lettem szegényebb 500€-val meg gazdagabb egy tapasztalattal. Panasszal meg lehet menni a sóhivatalba.