Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Seven Dátum december 12, 2016, 09:20:54
Hol lehet megnézni az újratöltési bonusz feltételeit ? Legalábbis én nem látom hol irják. :(


szerk: időközben megtaláltam az oldalon belül.  Nálam 7x kell felrakni a bonuszt és a befizetett összeget összesen és 30 nap áll a rendelkezésemre legalább 1,80-as oddson.
A történet -> bonuszinformácio menüpontnál még le is lehet követni hogy mennyi van még hátra belőle!  :ok:

Fent vannak az 1500 ft-os "freebet" feltételei is, ott arra kell vigyázni, hogy 20 nap van rá, 7-szer kell forgatni és max. 15,000-t lehet belőle nyerni. 30 nap után törlődik az ez feletti összeg. (tehát adnak esélyt átbukni)

Azért ez milyen durva már, hogy max 15.000 -et  nyerhetsz belőle! Nem is láttam ezeket a feltételeket se, köszi az infot!
Az ujratöltési bonuszhoz hozzátartozik, hogy  csak money line és over/under fogadásokkal pörög a bonusz! Nálam legalábbis.
Ez se mindennapi,  szóval erre is figyelni kell.

Nálam az 1500 ft forgatásánál nem számolta bele az élőben tett dupla esély fogadást, pedig ez (sem az élő, sem a dupla esély) nem szerepel a kizárások között ennél a bónusznál.
Érdemes fogadásonként ellenőrizni, hogy pörgött-e a számláló...

Sajna énis csak utólag vettem észre hogy nem számolja az adott fogadást bele a követelményekbe, és csak utána néztem rá részletesebben hogy pontosan mikre is kell fogadni hogy megfeleljen. Szóval valóban érdemes minden fogadás után ellenőrizni. Szerencsére jól követhető. Egyébként van valaki aki rendszeresen fogad itt ?  ::)

Idézetet írta: Seven Dátum december 12, 2016, 19:26:27
Sajna énis csak utólag vettem észre hogy nem számolja az adott fogadást bele a követelményekbe, és csak utána néztem rá részletesebben hogy pontosan mikre is kell fogadni hogy megfeleljen. Szóval valóban érdemes minden fogadás után ellenőrizni. Szerencsére jól követhető. Egyébként van valaki aki rendszeresen fogad itt ?  ::)

Én az ujratoltesi bonusz miatt visszajottem. Kézilabdában meglepően jó oddsokat ad. Én kipörgetem a max bónuszt.
Mikor befizettem nem írták jóvá a bonuszt. Irtam nekik hétvégen és pár óra alatt meg is oldották. Szóval a supportal sincs baj.
Szerintem korrekt iroda.

#230 december 13, 2016, 14:34:17, Seven
Nem számolja egyáltalán nálam az élőben tett fogadást, legyen az bármilyen tipusú fogadás. Valoszínű akkor erre sem érvényes a forgatás. Igy kicsit nehezebb lesz forgatni, mert az alap oddsok nem olyan jók szerintem. Másnál sem számolja az élőt ?


szerk: Upsz, mégis beleszámolja, csak megkell várni hogy vége legyen teljesen az adott mérkőzésnek!


Idézetet írta: Seven Dátum december 13, 2016, 11:39:44
Nem számolja egyáltalán nálam az élőben tett fogadást, legyen az bármilyen tipusú fogadás. Valoszínű akkor erre sem érvényes a forgatás. Igy kicsit nehezebb lesz forgatni, mert az alap oddsok nem olyan jók szerintem. Másnál sem számolja az élőt ?


szerk: Upsz, mégis beleszámolja, csak megkell várni hogy vége legyen teljesen az adott mérkőzésnek!

Nálam biztosan nem számolta bele az élőben tett foci dupla esélyt hétvégén (kiértékelés után sem), de most nézem, a háromesélyes, európai hendi hoki "pre" fogadásomat sem számolta előző éjjel...

Rámentem a bónuszinformációknál lévő "Kifizetési feltételek, Kattintson a részletekért" linkre, erre ott mit átok?
Csak moneyline és over/under fogadások jöhetnek szóba. Hm.

Ezt miért nem sikerült beleírni a részletes feltételekbe, az rejtély, bár a promó neve elég árulkodó: "Megígértük, hogy átírjuk a szabályokat"...

Igen sajna, nekem is pont ezzel volt bajom hogy a részletes leírásban ez nem szerepelt és ezért néztem be én is az egészet. Így már jobban odafigyelek hogy mire teszek, de azért jóval nehezebb a dolog igy.

#233 december 14, 2016, 12:48:05, winmasters makerting
Üdv!

Látva a fórumon szaporodó kérdéseket az újdonságok és promóciók kapcsán szerencsésnek éreztük, ha ezen a felületen is igyekszünk választ adni a kérdéseteikre. Nem tudjuk és nem is akarjuk az Ügyfélszolgálat kenyerét elvenni, így az egyéni kérdések megválaszolása nem tisztünk, de általános, mindenkit vagy sok mindenkit érintő kérdésekre minél előbb és minél pontosabb válaszokat szeretnénk adni.
Ezen kívül közzétesszük azokat az új promóciókat is, melyet úgy gondoljuk érdekelheti a többséget. (Ez ügyben nem akaunk tolakodóak lenni, mert jelen fórumot nem reklámfelületnek, hanem tájékoztatási felületnek gondoljuk, szóval, ha ez zavaró lenne számotokra vagy túl sok, jelezzétek és visszaveszünk vagy el se kezdjük.)

Várjuk a kérdéseket, építő vagy csak egyszerűen jogos kritikákat és bár meg nem ígérhetjük, hogy mindent rendbe tudunk tenni de reméljuk a törekvésünk érződni fog.



Idézetet írta: winmasters marketing Dátum december 14, 2016, 12:43:42
Üdv!

Látva a fórumon szaporodó kérdéseket az újdonságok és promóciók kapcsán szerencsésnek éreztük, ha ezen a felületen is igyekszünk választ adni a kérdéseteikre. Nem tudjuk és nem is akarjuk az Ügyfélszolgálat kenyerét elvenni, így az egyéni kérdések megválaszolása nem tisztünk, de általános, mindenkit vagy sok mindenkit érintő kérdésekre minél előbb és minél pontosabb válaszokat szeretnénk adni.
Ezen kívül közzétesszük azokat az új promóciókat is, melyet úgy gondoljuk érdekelheti a többséget. (Ez ügyben nem akaunk tolakodóak lenni, mert jelen fórumot nem reklámfelületnek, hanem tájékoztatási felületnek gondoljuk, szóval, ha ez zavaró lenne számotokra vagy túl sok, jelezzétek és visszaveszünk vagy el se kezdjük.)

Várjuk a kérdéseket, építő vagy csak egyszerűen jogos kritikákat és bár meg nem ígérhetjük, hogy mindent rendbe tudunk tenni de reméljuk a törekvésünk érződni fog.

Üdv.
Érdeklődnék, h tervezik-e a kézilabda fogadásoknál visszatenni a 2.félidei fogadásokat? A háromesélyes 2.félidők visszajöhetnének. Régebben voltak.
Illetve kézilabdában a player szekciót kiterjeszthetnék mérkőzésekre is.  PL. női/férfi BL, illetve a januári vb alatt is jó lenne.
Adott meccsen alatt/felett fogadásokra gondolok.


Nekem pedig olyan kérdésem lenne (tudom hogy nem ide tartozik) , hogy a kaszinó bonusz csak új játékosoknak elérhető?  Ott nincs újratöltési bónusz vagy akármi olyanoknak akik eddig még nem vették igénybe ? :D

Idézetet írta: Molnar Tamas Dátum december 15, 2016, 10:04:50
Üdv.
Érdeklődnék, h tervezik-e a kézilabda fogadásoknál visszatenni a 2.félidei fogadásokat? A háromesélyes 2.félidők visszajöhetnének. Régebben voltak.
Illetve kézilabdában a player szekciót kiterjeszthetnék mérkőzésekre is.  PL. női/férfi BL, illetve a januári vb alatt is jó lenne.
Adott meccsen alatt/felett fogadásokra gondolok.


Megérdeklődöm a kérdéseket a bukiknál és jövök vissza a válaszokkal, amint én is megkapom.

Idézetet írta: Seven Dátum december 15, 2016, 15:36:27
Nekem pedig olyan kérdésem lenne (tudom hogy nem ide tartozik) , hogy a kaszinó bonusz csak új játékosoknak elérhető?  Ott nincs újratöltési bónusz vagy akármi olyanoknak akik eddig még nem vették igénybe ? :D
Jelenleg nem elérhető. A Kaszinó Újratöltési Bónusz nem állandó ajánlat, de időnként hosszabb-rövidebb időre visszatér. Ha meghirdetünk ilyen típusú ajánlatot jelzem itt a fórumon is.