SPF Race to 10

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: borsod1984 Dátum augusztus 26, 2023, 06:52:26A tegnapi tippem most nezem h jött de a wanderers helyett  a montevideot írtam
Minden más stimmel
Így elfogadjatok?

Nem, így téves a tipp, vagyis érvénytelen (0 pontot ér)

Idézetet írta: Admin Dátum augusztus 26, 2023, 08:51:32Nem, így téves a tipp, vagyis érvénytelen (0 pontot ér)
Sejtettem de akkor másnak miért Bem érvénytelen ha elir vnit?
Már nem az első amit így eszrevrszek
Most túl nagy volt az odsz vagy mű
Más az időt írja el vagy az odszot
Én a csapat nevét kicsit fura  de rátok bízom
Kösz

Idézetet írta: borsod1984 Dátum augusztus 26, 2023, 15:44:38Sejtettem de akkor másnak miért Bem érvénytelen ha elir vnit?
Már nem az első amit így eszrevrszek
Most túl nagy volt az odsz vagy mű
Más az időt írja el vagy az odszot
Én a csapat nevét kicsit fura  de rátok bízom
Kösz

Szabályzatból másolom:

8. Bármilyen eseményre tippelhetsz ami megtalálható a következő fogadóirodák ajánlatában: Bet365, Betfair Sportfogadás, Tippmix, Tippmixpro, Unibet.

17. Az adatok (esemény, odds stb.) pontosságáért a játékosok felelnek, s ajánlott egy képernyőfotót készíteni ezekről, mivel eredményhirdetéskor igényelhetjük. Ugyanúgy igényelhetünk egy eredményforrást (hivatkozást), ahol az adott esemény eredménye megtekinthető. Ezeknek hiányában a nyeremény kifizetése megtagadható.

21. A tippet/tippsort oly módon kell írni, hogy az érthető legyen bárki számára. Ellenkező esetben akár érvénytelenként is elkönyvelhetünk egy tippet/tippsort.


Jelen esetben, te egy olyan mérkőzésre tippeltél, ami a valóságban nem is létezett. A tipp érvénytelen.

Idézetet írta: Admin Dátum augusztus 26, 2023, 16:07:11Szabályzatból másolom:

8. Bármilyen eseményre tippelhetsz ami megtalálható a következő fogadóirodák ajánlatában: Bet365, Betfair Sportfogadás, Tippmix, Tippmixpro, Unibet.

17. Az adatok (esemény, odds stb.) pontosságáért a játékosok felelnek, s ajánlott egy képernyőfotót készíteni ezekről, mivel eredményhirdetéskor igényelhetjük. Ugyanúgy igényelhetünk egy eredményforrást (hivatkozást), ahol az adott esemény eredménye megtekinthető. Ezeknek hiányában a nyeremény kifizetése megtagadható.

21. A tippet/tippsort oly módon kell írni, hogy az érthető legyen bárki számára. Ellenkező esetben akár érvénytelenként is elkönyvelhetünk egy tippet/tippsort.


Jelen esetben, te egy olyan mérkőzésre tippeltél, ami a valóságban nem is létezett. A tipp érvénytelen.




Ok de ha vki az odsot írja el akkor az miért ervenyes

Idézetet írta: borsod1984 Dátum augusztus 26, 2023, 16:33:05Ok de ha vki az odsot írja el akkor az miért ervenyes

Mérkőzés kiírás + odds a legfontosabb ebben a játékban.

Ha valaki téves oddsot ad meg az sem érvényes.

Idézetet írta: Admin Dátum augusztus 26, 2023, 16:35:08Mérkőzés kiírás + odds a legfontosabb ebben a játékban.

Ha valaki téves oddsot ad meg az sem érvényes.
Nem így vettem észre már párszor de jó elfogadom
Kösz

A 90. SPF Race to 10 játék nyertese: @tutisanya

Nyereménye 20.000 Ft + 5000 Ft bónusz (a 10/10-es teljesítményért). A nyereményt Skrillen keresztül biztosítjuk.

91. SPF Race to 10

Start: csütörtök, szeptember 7.

Sok sikert.  :topbet_125:

92. SPF Race to 10

Start: csütörtök, szeptember 21.

Sok sikert.  :topbet_125:

A 91. SPF Race to 10 játék nyertese: @Latzka

Nyereménye 26.000 Ft. A nyereményt Skrillen keresztül biztosítjuk.

Örömömben készítettem egy kis statisztikát, összesítést a játékról. Nem lesz teljesen pontos, mert az elején még nem volt minden körben meghirdetve a győztes a mostani formában vagy legalábbis nem ebben a topikban. Szerintem a statisztika olyan ~80 játékot foglal magába.

Pár érdekesség:

- 91 kör SPF Race volt eddig; közeledik a centenáriumi! :ok:
- az első duplázó @tomiszi volt (egymás utáni 2 siker)
- a legnagyobb nyeremény @grof19é volt, 48 000 Ft
- 2 győzelem között eltelt legtöbb idő @Latzka 29 hónap (28. játék és 91. játék) :laugh: 
- a legtöbbszörös győztes érdekes módon csak a 33. játékot nyerte meg először
- akkor viszont robbantott, mert 4 játékból 3-t ő nyert (33.- 36. kör) :o

9x győztes: @horzol
6x győztes: @BvB_09 és @Titti7
5x győztes: @chabialonso
4x győztes: @curpy82, @csatarid, @evicus3333, @Salvio, @Szigo, @tutisanya, @zsobak
3x győztes: @Assassin, @Giggs, @GreenEagle, @grof19, @naaf, @RedMunchen, @sipull, @sunik29, @ROYSZ74
.
.
Mindenkinek gratulálok, de azért @horzol kollégát mindenképpen külön is kiemelném, mert elég brutális, hogy a játékok 10%-t behúzta! Bravo :topbet_125: :beerchug:           

Köszi @Latzka ! Érdekesség még,hogy a 28-ik játéknál kezdtem,ami te megnyertél!

93. SPF Race to 10

Start: csütörtök, október 5.

Sok sikert.  :topbet_125:

A 92. SPF Race to 10 játék nyertesei: @LosGabos és @Titti7

Nyereményük 14.000 Ft fejenként. A nyereményt Skrillen keresztül biztosítjuk.

Ezer éve nem játszottam ezt a játékot, hogyan lehet visszatérni? :)