OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



3143.17 jómagyarforint

Szia Majom!

Szerintem 8378 Ft a tét :P

Titti, szigo, oak után vajon ki lesz a következő tobet-reklámarc?  :D

Amúgy 5986 Ft a tippem.

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 16, 2010, 14:55:20
Titti, szigo, oak után vajon ki lesz a következő tobet-reklámarc?  :D

Amúgy 5986 Ft a tippem.

tobet nek nem kell reklámarc, mindenki tudja hogy egy rakás fos :D nem fizessetek be tobet re, csak a betfair re!  ;)

Jól szét lett offolva a naplód ezzel a "tippelősdivel"



Van egy felesleges arcom,szívesen adom a tobet reklámhoz  ;D  :laugh:

Idézetet írta: sparco Dátum augusztus 16, 2010, 15:18:58
tobet nek nem kell reklámarc, mindenki tudja hogy egy rakás fos :D nem fizessetek be tobet re, csak a betfair re!  ;)

Szia!

Szerintem 5000 HUF lesz a nyerő!:)


legyen mondjuk 4932ft :)


Szerintem 4500 Ft volt a tét :)

Először is elnézést a késlekedésért, de itt tegnap este minden volt, csak áram nem. Ami a játékot illeti, röviden:
33 tipp érkezett, ami elsőre nem rossz! Én kevesebbre számítottam.
TiB-köszönöm a gratulációt, sajnos ez a Fradi semmivel nem jobb, mint amilyen tavaly volt...
Sparco, Benson - Ez nem marketing, nem reklám vagy ilyesmi. Egész egyszerűen végre sikerült a pénzem a BAH-nál megforgatni, és valami értelmesebb irodát kerestem. Természetesen a Bet365 lett volna a cél, de a tobet 30 €-s bónusszal dobott meg, így először oda tettem be a pénzt, és aztán természetesen jön a Bet365, hiszen ők is kínálnak bónuszt, csak időben így jön ki jól.
Szóval nem vagyok én reklámarc, csak egy majom. Bár Csapó Dudinak év végén lejár a szerződése a Betclick-el...  ::)

Megint sok a duma, jöjjön tehát a nyertes:
A mennyivel tette a  majom kérdésre ezen a héten 9827 Ft volt a helyes válasz.
A legközelebb igalj járt a valósághoz, aki 9999 Ft-os tippjével a Mennyivel tette a majom nevű tippjáték első nyertese. (Privát üziben küldd át a MB-es e-mailed. Ha nincs, akkor legyen. ) :ok:

Innentől jövő hétfőig off nuku. vasárnap jön az új szeló, amire majd újra lehet tippelni!

Mindenkinek köszönöm a részvételt. :cya: