csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában



#15076 szeptember 01, 2016, 14:28:44, csabax
Japán v Egyesült Arab Emírségek 1  :noway:

;D ;D ;D

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 30, 2016, 20:55:33
Shuai Peng v Varvara Lepchenko 2  :great:
Antonia Lottner v Vania King 2  :great:

Nyereményszorzó 1,96
1-2
0-2



Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 31, 2016, 14:34:39
Aoyama S./Ninomiya M. - Mattek-Sands B./Safarova L. 2  :great:
0-2

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 31, 2016, 17:02:34
Klepac A./Srebotnik K. - Schmiedlova A. K./Voracova R. 1  :great:
2-0

Idézetet írta: csabax Dátum szeptember 01, 2016, 09:44:04
Japán v Egyesült Arab Emírségek 1  :noway:
;D ;D ;D

Nekem három japán-gól kellett volna egy kombihoz, de nem nagyon jött még kettő sem  :D Mondjuk amikor megláttam a kezdőt, és azt, hogy legalább négy irányítóval áll fel Japán, pont azt kérdeztem magamtól, kik fognak futni, és ki fog labdát szerezni :D Nem láttam a meccset, de gondlom én meddő volt a mezőnyfölény. Azért, mert van négy remek irányító, nem lehet egyszerre mindet játszatni, de erre gondlom utólag ők is rájöttek. Én buktam 500 Ft-ot, ők meg három pontot. Szerintem nekik jobban fájt, pláne, hogy azóta a kombimról már egy másik tipp is elment volna.

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 01, 2016, 19:01:49
Nekem három japán-gól kellett volna egy kombihoz, de nem nagyon jött még kettő sem  :D Mondjuk amikor megláttam a kezdőt, és azt, hogy legalább négy irányítóval áll fel Japán, pont azt kérdeztem magamtól, kik fognak futni, és ki fog labdát szerezni :D Nem láttam a meccset, de gondlom én meddő volt a mezőnyfölény. Azért, mert van négy remek irányító, nem lehet egyszerre mindet játszatni, de erre gondlom utólag ők is rájöttek. Én buktam 500 Ft-ot, ők meg három pontot. Szerintem nekik jobban fájt, pláne, hogy azóta a kombimról már egy másik tipp is elment volna.
Én se buktam sokat, csak egy ezrest, ők viszont - ahogyan találóan írod és maximálisan egyetértek veled - három pontot buktak és nekik jobban fájhatott a dolog, mint nekünk. Azon röhögök kínomban, hogy három meccs volt a kiszemeltek között (Ausztrália-Irak, Japán-Egyesült Arab Emirátusok, Dél-Korea-Kína), mindháromnál hazai győzelem volt a tippem, majd végül némi gondolkodás után a három közül a Japán-Egyesült Arab Emirátusok mérkőzést írtam be a Maradj Talponba. Természetesen - és ahogyan ilyenkor lenni szokott - a japcsik buktak otthon, a másik két meccsen pedig hazai győzelem született.

Választani tudni kell!
:) :) :)


#15085 szeptember 03, 2016, 13:51:00, csabax
Bolívia - Peru 1X  :great:

#15086 szeptember 03, 2016, 15:11:52, csabax
Kolumbia - Venezuela 1  :great: