Cirsa.es

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 szeptember 08, 2013, 23:48:23, benson
Végeztem, és a végére találtam a legjobb párt:

Barcelona-Sevilla
első félidő 1,5 gól
felett @ 1.90 Cirsa
alatt  @ 2.06 Sbobet vagy 188bet

Mindössze 2.2% veszteséget hoz a megforgatott cirsa tőkére vetítve. Viszont közel 1 hétig le lesz kötve a mani. Valamit valamiért.  ;)

A második 50€-t ugyanúgy a fogadás megtétele után hozzácsapták a számlámhoz, és rögtön ki is vehető. Most még az a kérdés, hogy havonta (vagy hetente) mennyi kifizetés ingyenes. Ha csak 1, akkor megvárom a barca meccs kiértékelését. Ez irányú infót nem találtam az oldalon.
A bónuszból 71€ megmaradt.  :)

#16 szeptember 10, 2013, 07:59:28, benson
Most tudtam meg, hogy hűségpontokat is lehet gyűjteni. 1€ megtett tét 1 pontot jelent.

https://www.cirsa.es/apuestas/plan-c/

A bónusz megforgatásával így 600 pont jött össze, ami 5€ freebet-et ér, ha jól veszem ki. Havi összesítés van, a hónap lezárultával lehet beváltani a pontokat, a következő hónap 10-ig.

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 08, 2013, 23:44:49
Barcelona-Sevilla
első félidő 1,5 gól
felett @ 1.90 Cirsa
alatt  @ 2.06 Sbobet
Ez meg továbbra is fennáll.  :)

Valaki tudna segíteni? Most nyitom a számlát, minden megvan, de a névnél van egy kis problémám. Ugyebár erre a célra három rész van fenntartva, az alábbiak szerint oldottam meg, de nem enged egyet sem üresen hagyni.

Nombre (igual que el de tu DNI) - üresen hagyva
Tu primer apellido - keresztnév
¿Y el segundo? - vezetéknév

Hogy kéne ezt megoldani? Köszi előre is!

#18 szeptember 10, 2013, 13:14:09, benson
Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 10, 2013, 12:28:18
Valaki tudna segíteni? Most nyitom a számlát, minden megvan, de a névnél van egy kis problémám. Ugyebár erre a célra három rész van fenntartva, az alábbiak szerint oldottam meg, de nem enged egyet sem üresen hagyni.

Nombre (igual que el de tu DNI) - üresen hagyva
Tu primer apellido - keresztnév
¿Y el segundo? - vezetéknév

Hogy kéne ezt megoldani? Köszi előre is!

Nombre - ide a teljes nevedet írd be, ahogyan a hivatalos iratodon szerepel!

#19 szeptember 12, 2013, 16:08:54, Alk
Rollover 50%-án túl vagyok, s mivel ide nyertem, gondoltam folytatás előtt kérek egy próbakifizetést, biztos, ami biztos alapon. Chates kolléga tájékoztatása szerint a bónusz közben bármikor lehet kifizetést kérni, az nincs semmilyen hatással a továbbiakra. 24 órát írt a verifikálásra (jogsit és bankszámlakivonatot küldtem), és ugyancsak 1 napot a skrilles kifizetésre. Rendkívül segítőkész volt annak ellenére, hogy kissé nehezen ment neki az angol, s minden kérdésemre lelkiismeretesen válaszolt (Bet365 példát vehetne udvariasságból és segítőkészségből, mikor ők már akkor el akarnak küldeni, amikor még meg sem oldották a problémát). Arbot nem igazán találni rá, a legjobb ellenpáromon is volt -1,5%, de a bónusz kb 2/3-a így is megmarad a végére.

Kieg: 1,5 óra alatt hitelesítették a számlám, kifizetés már úton! :ok:

Ma 14:30-kor küldtem el a dokumentumokat, 16 órára verifikáltak, és 17:33-kor megérkezett MB-re a pénz! :ok:

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 08, 2013, 21:45:04
az arb-keresők sem ismerik

Ezt korrigálnom kell: a betonvalue ismeri (nem tapasztalat, hanem látom, hogy az oldalukon ott van).

Amúgy tegnap megleptek egy 100€-s freebet-tel, igaz ehhez 400-at kellett betolni. Úgy látszik, mégiscsak megsajnáltak a sok vesztes fogadás láttán  :) A kezdőbónuszhoz összesen 550-et fizettem be, és 50-et fizettem ki (24 órán belül teljesítették), minden fogadásom itt lett vesztes (máshol meg nyertes).

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 17, 2013, 14:56:29
Ezt korrigálnom kell: a betonvalue ismeri (nem tapasztalat, hanem látom, hogy az oldalukon ott van).

Hol látod? Én nem találom.

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 08, 2013, 21:45:04
2. Klón irodát nem találtam, az arb-keresők sem ismerik, szóval manuálisan kell keresni. Én úgy kalkuláltam, hogy ha minden itt megforgatott 100€ után 5€-t bukok, az már elfogadható, így a 100€ bónuszból megmarad 70. Ez a gyakorlatban pl. egy 1,95-1,95 oddspárt jelent, vagy kb. 1,91-2,00.

Ilyeneket találsz könnyen?  Manuálisan átnézni egy csomó meccs, csomó fogadási lehetőségét elég nehéz lehet. Találni meg ilyet főleg, tekintve, hogy ilyen szar oddsaik vannak. 

#24 szeptember 18, 2013, 14:04:25, benson
Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 18, 2013, 12:51:52
Ilyeneket találsz könnyen?  Manuálisan átnézni egy csomó meccs, csomó fogadási lehetőségét elég nehéz lehet. Találni meg ilyet főleg, tekintve, hogy ilyen szar oddsaik vannak.

Nagyon sokat nem időztem vele, szinte csak a spanyol meccseket bogarásztam. Egy erős oldallal (pl. Pinnacle, vagy az ázsiaiak) párosítva azért nem olyan nehéz 5-6% veszteséget hozó párokat találni. Megnézed pl. a következő forduló 1X2 kínálatát itt és pl. az oddsportalon (ahol ugyebár az átlagos oddsot tüntetik fel, amíg meg nem nyitsz egy konkrét meccset), és a kettőt összehasonlítva már kb. látszik, hol érdemes keresgélni: ott, ahol a cirsa oddsa átlag feletti (meg persze 1,6 feletti a bónuszfeltételek miatt). Aztán ha még sincs kiugró odds, nézel egy másik bajnokságot, és így tovább. Nyilván nagyon magas oddsot sem szabad megrakni a cirsa-n, mivel akkor a másik oldalra jóval több pénz kell, a nagyobb tét meg persze a veszteséget is növeli.
Kíváncsi lennék, a betonvalue talál-e pozitív, vagy legalább 0 közeli arbokat. Aki használja, bevéshetné ide ezt az infót.

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 18, 2013, 13:52:00
Nagyon sokat nem időztem vele, szinte csak a spanyol meccseket bogarásztam. Egy erős oldallal (pl. Pinnacle, vagy az ázsiaiak) párosítva azért nem olyan nehéz 5-6% veszteséget hozó párokat találni. Megnézed pl. a következő forduló 1X2 kínálatát itt és pl. az oddsportalon (ahol ugyebár az átlagos oddsot tüntetik fel, amíg meg nem nyitsz egy konkrét meccset), és a kettőt összehasonlítva már kb. látszik, hol érdemes keresgélni: ott, ahol a cirsa oddsa átlag feletti (meg persze 1,6 feletti a bónuszfeltételek miatt). Aztán ha még sincs kiugró odds, nézel egy másik bajnokságot, és így tovább. Nyilván nagyon magas oddsot sem szabad megrakni a cirsa-n, mivel akkor a másikoldalra jóval több pénz kell, a nagyobb tét meg persze a veszteséget is növeli.

Az a baj, hogy Pinnacle és ázsiai irodáknál nem vagyok jelen, inkább bet365 és betfairt használom iyen célra. A marathonra kéne regizzek, az jó ilyen célra? Ha nem arbolok akkor is lekorlátzonak hamar?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 18, 2013, 13:54:34
Az a baj, hogy Pinnacle és ázsiai irodáknál nem vagyok jelen, inkább bet365 és betfairt használom iyen célra. A marathonra kéne regizzek, az jó ilyen célra? Ha nem arbolok akkor is lekorlátzonak hamar?

Akkor ez így tényleg nehéz lesz, de nem lehetetlen. A betfair is jó lehet. A maraton tűréshatára elég kényes, az ő szűrőjük igen hatékony lehet, ha már így sokunkat itt a fórumon hamar elcsíptek. Én azt mondom, próbáld meg a pinnacle-t és az ázsiaiakat is, hosszú távon mindenképp jó választás lesz, míg a marathonnal csak rövid távon nyerészkedhetsz hatékonyan. A bónuszforgatás (hasonlóan az arboláshoz) annál hatékonyabb, minél több bukinál vagy jelen.

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 18, 2013, 14:03:33
Akkor ez így tényleg nehéz lesz, de nem lehetetlen. A betfair is jó lehet. A maraton tűréshatára elég kényes, az ő szűrőjük igen hatékony lehet, ha már így sokunkat itt a fórumon hamar elcsíptek. Én azt mondom, próbáld meg a pinnacle-t és az ázsiaiakat is, hosszú távon mindenképp jó választás lesz, míg a marathonnal csak rövid távon nyerészkedhetsz hatékonyan. A bónuszforgatás (hasonlóan az arboláshoz) annál hatékonyabb, minél több bukinál vagy jelen.

Amúgy milyen ázsiaikra gondolsz?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 18, 2013, 14:10:29
Amúgy milyen ázsiaikra gondolsz?

Sbobet, 188bet, Dafabet. Van persze több is, én ezeket használom rendszeresen.

Én a Marathon ellenében forgattam ki, ők ugyebár alapból kb 97%-os kifizetéssel dolgoznak, így amikor találtam egy magasabb oddsot a cirsa-nál, mint amekkora a marathonnál volt (vagy ugyanakkorát), már nem is volt olyan rossz a helyzet. Az utolsó fogadásomat pl sikerült mindössze 0,92%-os mínusszal megtennem. Ráadásul majd' 200 € volt a tét a Cirsa-nál, és így is csak 4 € veszteségem keletkezett a bónusz utolsó harmadában (Barcelona - Sevilla, under 3,5 marathon 2,375, over 3,5 1,70 cirsa). Én csak ajánlani tudom a Marathont, igaz, hogy sokáig nem húzod vele, de ellenoldalnak tökéletes (ha nem arbos oddsot teszel, akkor pedig a limit sem olyan vészes, persze bajnokságtól függően). Ja igen, és szerintem még mindig jobb egy maximálisan kihasznált, lekorlátozott számla, mint egy meg sem nyitott. ;)