Juega Ocho

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 15, 2013, 02:57:33, luckyzoz
Sziasztok! A www.juegaocho.com most 5 euró, befizetés nélküli bónuszt ad a regisztrációra. Sok szerencsét!

Idézetet írta: luckyzoz Dátum június 14, 2013, 09:39:03
Sziasztok! A www.juegaocho.com most 5 euró, befizetés nélküli bónuszt ad a regisztrációra. Sok szerencsét!

Az az 5 euró 15-re is felvihető, ha a facebook profilunkon keresztül barátkozunk velük.

https://www.juegaocho.com/vip

Email-ben is meg lehet hívni másokat és ha befizető ügyfelek lesznek belőlük, akkor 5 eurót kap  a meghívó.
Végigcsináltam a VIP részben leírtakat, egy ismerőst hívtam meg emailben (ez az utolsó, 4 eurós feladat), ez is elegendő volt, hogy jóváírják a 15 eurót.

Elvileg van 200%-os kezdőbónusza is az irodának (a facebook oldaluk alapján peruiak?! Meg a választható nyelvek alapján is...), arra is 35-szörös megforgatási követelmény vonatkoznak, akárcsak a kezdeti 5 - 15 euróra.
https://www.juegaocho.com/promotions/bonuses

Az 5 illetve plusz 10 eurós VIP pénzből maximum a tízszeresét lehet kivenni (tehát 50 vagy 100 eurót) az efeletti részt törlik, 35-szörös megforgatás után, ráadásul 7 napon belül befizető ügyfélnek is kell lennünk, különben visszavonják, ha jól értem.

Az "ingyen pénz" kaszinóra, bingóra is felhasználható, nem hiszem, hogy megkockáztatom az ide átbukást sportfogadással.  :)



sziasztok! igényeltem a bónuszt, meg is kaptam mind a 15 eurót. Köszi szépen hogy jelezted hogy van ilyen lehetőség :)
egy a baj: kaszinóztam egy picit és most pedig fogadni szeretnék de sehogy se tudok, mért az összes pénzem a kaszinóban van és nem tudom hogy kell átutalni a sportfogadás részhez.  :-\ valaki tudna ebben segíteni?

Én is köszönöm a +4 eurót, mert azt nem gondoltam volna, hogy nem is kell az ajánlottnak regisztrálni a bónuszhoz, elég, ha csak kimegy az ajánlás...

Sajnos nem tudom hogyan kell számlán belül utalni, mert nekem a Cash-ben van az összeg és az mindenhová érvényes, ha jól tudom.

Hát ez nem jött be  :'(  A franciákra tettem a szünetben...

Betting History

        Football / World / Friendly Matches U20 2013
        2-2 France U20 - Colombia U20
        1X2, Full Time Excluding Overtime : France U20
        € 1.00 Odds: 2.15
        Lost 14.06.2013 18:45
        € 0




25 euró a minimum befizetés és 50 euró a minimum kifizetés náluk.

Mutatja valahol, hogy hol állunk a forgatásban?
Én nem találtam nyomát...

Itt vannak ömlesztve a bónusz feltételek:

https://www.juegaocho.com/promotions/bonuses

Az nem kristálytiszta számomra - egy nálam jobb angolos megnézhetné a feltételeket - hogy az ingyen pénzből nyert összeget végül hogyan vehetem ki?
Oké, 35x megforgatni és be kell fizetnem, rendben, mi sem egyszerűbb.
Na igen, de ha befizetek, akkor megint a nyakamba zúdítanak rohadt sok bónuszt, amit a befizetéssel együtt meg kell forgatnom. (25 euró a minimum befizetés, 50 a 200%-os bónusz, ez 75, amit 35x kell forgatni... Az 2625 euró.  :)  )

Szóval ha befizetek, vajon a korábban számlán lévő összeg kivonható lesz/marad?!


Hja, a téma nevét szerintem át lehetne írni Ocho-ra vagy Juega Ocho-ra.
(vagy mondjuk "Juega Ocho, az olcsó iroda" is lehet a cím, hogy utaljunk az ingyenességre)

Addig is Ocho Machora forgatok:

MR2 Akusztik Ocho Macho / Kowalsky - Képzeld el másképp

A téma nevét átírtam kedvedre  :) Szerintem is jó ötlet...

Nem hinném, hogy ki lehet venni a nyereményt egykönnyen, de drukkolok Neked, sok sikert hozzá!

Én meg Kowalskyra szavazok, aki feltűnt a klipben, még a Black-Out-os korszakából "ismerem", a 90-es évekből, rendszeresen jártam a koncertjeikre...

A forgatás állásáról az ügyfélszolgálat tud infót adni.
Bár elsőre technikai hibára panaszkodtak, de másodikra (bő fél óra múlva) már megírták, hogy hol tartok.

Azt írták, hogy a 15 ingyenes bónuszból 15-150 eurót lehet kiszedni.
Azt mondjuk nem tudom, hogy engednek-e 30-at, ha úgy alakul, mivel a sztenderd kiutalási minimum 50 euró.

Sok sikert, én is úgy láttam, hogy a minimum 50 euró, szerintem ennél kevesebbet nem engednek...

Szerény számításaim alapján végeztem, a kipörgetéssel, 32,12 eurónál állt meg a "mutató".
Félidőben jártam 50 euró felett is, aztán meg újra 14 eurónál, ez lett a vége.

Hja igen, a NetEnt játékaival lehet játszani ennél az irodánál is, én végig a BloodSuckers mellett maradtam.    ;)

Az iroda első ránézésre a BetRedkings szorzóit használja, ami nem egy überkirály dolog, de legalább itt jár bónusz - ha jól látom - a skrill és neteller befizetésre is.
(A surebet.com szerint szorzókban a BetRedKings "testvére" a Jetbull, Chilibet, Tower Gaming, 24hPoker, Noxwin ötös is...)


Most nem igazán tudom, hogyan tovább, mert a 200%-os befizetési bónusz vonzó, a 35-szörös forgatás taszító.
Erre alszom még egyet.  :)

A pár nappal ezelőtti 200%-os kezdőbónusz mára már csak 50%-os.
A 35-szörös forgatási követelmény viszont fix.  :)

Tetszik az oldal, és a pénz is amit összehoztam. csak a feltételek nem..

Idézetet írta: Canesten Dátum június 22, 2013, 22:21:58
Tetszik az oldal, és a pénz is amit összehoztam. csak a feltételek nem..

Te most ugratsz, ugye? 

Maximum az ingyen tét tízszeresét lehet kikérni. (50-150 eurót)

Hogyan vitted fel eddig?
Viszont így legalább a forgatás nem fog gondot okozni! Van miből veszíteni. hehe

Érdekes kis pszichológia vagy nem is tudom :) Ha nem saját pénzzel játszok, akkor általában jönnek a tippek. 2 nap múlva már úgyis nulla lesz, mert nem fizetek be! :)

Idézetet írta: Canesten Dátum június 23, 2013, 00:43:21
Érdekes kis pszichológia vagy nem is tudom :) Ha nem saját pénzzel játszok, akkor általában jönnek a tippek. 2 nap múlva már úgyis nulla lesz, mert nem fizetek be! :)

Ha nem fizetsz be úgysem, akkor csak elcseszed az idődet, ami garancia rá, hogy nem lesz pénzed legközelebb sem befizetni.  :)

Nekem összejött 32 euró az ingyen 15-ből, ezért befizettem 25-öt, arra kaptam 12,5 bónuszt, így majdnem 45 euró pluszom lett saját pénz kockáztatása nélkül.

Elvileg most kikérhetném az ingyen 15 euró nyereményét, de lehet, hogy inkább átbukom máshova az egész összeget...