Tipster Liga - Nyugat Vs. Kelet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Úgy látom Ghastly nem indul, szóval nyugalom srácok, van esélye mindenkinek a győzelemre! ;)

Ghas amúgy ismeri egyáltalán a fórumot, vagy csak a chatre korlátozódik a figyelme?  ;D


Ghastly nem nyugati véletlenül ? :D

Idézetet írta: kunisse Dátum július 28, 2014, 23:58:24
Ghastly nem nyugati véletlenül ? :D

ghas keleti, az a szerencse h már megvagyunk nem tud bepofátlankodni ide :D

Urak!
Lenne egy kérdésem, ami inkább kettő.

Hogyan kell értelmezni, hogy a heti négy tipp egy hozzászólásban legyen? Mi  van akkor, ha mind a 4 esemény különböző napra  esik, mondjuk hétfőtől csütörtökig minden nap megfogadnék egy meccset? Így hétfőn a szerdai és csütörtöki meccsekre még várhatóan nem lesz odds, ezért nehéz lesz egy hozzászólásba gyűjteni őket. Vagy erre lehessen használni majd az idézet funkciót?

Másik kérdés. Mi a helyzet az élő fogadásokkal? Én alapból nem támogatnám, de szögezzük le előre, nehogy félreértés legyen később belőle.

Előre is bocsi a félregépelések miatt, csak telóról vagyok. Ami a tippeket illeti, szerintem ugyanúgy, ahogy Maradj Talponban, legkésőbb meccs kezdete előtt 1 órával le kell adni a tippet. A tippeket meg egyben kell leadni, ha jól értelmeztem. Hogy ezt hogy gondolta TiB, nem tudom, de logikusan, mivel heti fordulók vannak, vasárnap éjfélig lehetne leadni a következő hét tippjeit. Persze ez csak ötlet, én csak a jövendőbeli győztes vagyok, nem szervező :D

#37 július 29, 2014, 08:05:17, Winger
Ha még beleférek a nyugati csapatba, akkor jelentkezem, mint tősgyökeres fehérvári!  ;D


Idézetet írta: TiB Dátum július 29, 2014, 08:49:47
Winger jelentkezésével összeállt a bajnokság!

Nyugat: Pozzato, ncis88, CaeSar, TiB, LFCfanBoti, stdavid, Kagawa, drogos, Winger
Kelet: kunisse, RedMunchen2013, hubika88, Gold Rush, Lancer, priest, Lord, Jenci84, Cipolla

Gold Rush a kérdéseid nagyon helytállóak. Azért akartam egy hozzászólásba a tippeket, hogy könnyen ellenőrizhető és átlátható legyen a topik, de ha jobban belegondolunk, érdemes ezen változtatni. Viszont a pénteki határidőt én továbbra is fenntartanám. Ez ilyen régi gurus tapasztalat, hogy szükség van rá :D

Íme a szabályzat:
- Élőfogadások nem számítanak
- hetente 4 tippet kell beírni, a következő kategóriákból egyet-egyet: 1.25-1.50 között, 1.51-2.00 között, 2.01-3.00 között, 3.01 felett
- Az oddsokat a bet365-től vegyétek
- A tippeket lehet több hozzászólásba is írni
- A mérkőzések megkezdése előtt kell beírni a tippeket, tehát ha egy meccs 18:00-kor kezdődik, akkor 17:59 a határidő
- Tippelési időszak: hétfő reggel 6 órától tart péntek este 10-ig
- Az alapszakasz 4 hétig tart, ezután következik a rájátszás
- A két ligából (keleti és nyugati) az első 4-4 helyezett jut be a rájátszásba
- Pontazonosság esetén a több 3 pontos tippet adó jut tovább. Ha esetleg egyformán állnak ebben, akkor több 2 pont számít, ha az is azonos, akkor jön az 1 pont, ami ha szintén azonos, jön a sorsolás
- Ez pedig már inkább csak tanács, mintsem szabály: törekedjünk a fair play játékra

Pontozás találat esetén
1.25-1.50 között - 0,5 pont
1.51-2.00 között - 1 pont
2.01-3.00 között - 2 pont
3.01 felett - 3 pont


Szerintem ne várjunk jövőhétig a kezdéssel, hanem startoljunk már most a héten. Délután 17:00-ig még várunk, hátha érkezik olyan felvetés, amin érdemes lenne változtatni, de utána indulhat a tippelés, aminél tehát a lényeg, hogy a négy kategóriába kell egy-egy tipp, összesen 4 tipp hetente.
nekem annyi nem világos hogy a meccsek mikoriak kell legyenek, úgy értem hogy hétfőtől vasárnapig bármely nap?

nekem az lenne a kérdésem hogy mit kezdjünk az olyan fogadásokkal ahol a kimenetel push is lehet ? vagy nem lenne sok értelme ázsiai hendikeppel meg drawnobetekkel foglalkozni a pontozás miatt ?

és mikor kezdődne? héten nagyon sok meccs van úgy hogy akár már kezdhetnénk is

Igen ez érdekes kérdés gyakran az esemény sincs még fenn nem még odds.

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy ugyanarra az eseményre fogadhatok többször? Pl Real-Roma 1x, 1 és - 1-es Hc? Most oddsoktól függetlenül írtam, feltételezve, hogy az első 1.2 és 1.5 között van, a második 1.5 és 2 között van, a harmadik meg 2 és 3 között.

1.25-1.50 közötti:
Labdarúgás - Bajnokok Ligája
2014.07.29. 20:30
DVSC - BATE
Tipp: X2
Odds: 1.50

1.51-2.00 közötti:
Tenisz - ATP Washington
2014.07.30. 0:00
M. Berrer - J. Sock
Tipp: -1.5 Set HC Sock
Odds: 1.57