Férfi kosárlabda EB 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A horvátok szerintem egyértelműek, nagy lehetőség ez nekik most szerintem, és megküzdöttek az "ukránokért" a görögökkel...
A Litván-Olaszra máskor azt mondanám, hogy H...de ideje egy meglepetésnek is a negyeddöntőkben is, mert még véletlenül felkopna az irodák álla.

Szerb-Szlovén bíráskodás  :noway: :noway: :noway:

Értem én, hogy a szlovénoknak két vesztett meccs után nyerni kell, de meg tudják csinálni önerőből is nem tudom mit játszák az eszüket a bírók???

Krsticen tiszta szabalytalanság nem fújják le, két másodpercel később meg tehnikait fújnak a szerbek ellen. 22 (!!!) szlovén szabaddobás és még nincs is félidő

Tegnap szintén Szlovén-Francia első félidő nevetséges bíráskodás.  :noway: :noway: :noway:

Szeptember 20., péntek:

17:45   Lithuania - Croatia   1.62   2.30   

21:00    Spain - France   [ti]1.42[/ti]   [ti]2.87[/ti]

Nagyon drukkolok ma a spanyolok ellen, azaz akarom mondani a franciáknak! :D

Idézetet írta: stdavid Dátum szeptember 20, 2013, 12:24:51
Nagyon drukkolok ma a spanyolok ellen, azaz akarom mondani a franciáknak! :D

Padig szegény franciák száját mocskosul el fogják kenni!  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 20, 2013, 13:05:51
Padig szegény franciák száját mocskosul el fogják kenni!  ;D

Huhúú de még mennyire  ;D Lesz közte 10 biztos, de még akár több is. A spanyolok most kezdték az EB-t

Idézetet írta: Kagawa Dátum szeptember 20, 2013, 13:11:06
Huhúú de még mennyire  ;D Lesz közte 10 biztos, de még akár több is. A spanyolok most kezdték az EB-t
Teljesen egyetértek!!
Jóval nagyobb kraft van ebben a csapatban,mint,amennyit eddig mutatott!
Az én véleményem is az,hogy magabiztosan jutnak tovább a spanyolok!
Hatalmas minőségbeli különbség van a két csapat között.

Horvátország 2.35 oddsában más is lát értéket?

Idézetet írta: Magikus Dátum szeptember 20, 2013, 13:42:17
Horvátország 2.35 oddsában más is lát értéket?

Egy imát megér nekem is  :ok:

Idézetet írta: Magikus Dátum szeptember 20, 2013, 13:42:17
Horvátország 2.35 oddsában más is lát értéket?
Nem is tudom!
Szimpatikus csapat,de az ellen nagyon rutinos!
Én egy picit a litvánok győzelmében hiszek inkább és azt is várom,de azt nem merném biztosra mondani,hogy nyernek is!
Talán egy orrhosszal jobbak,mint a horvátok!
A spanyol win viszont biztos!
Na,jó!
Olyan 80%-20% a spanyolok javára.
litván-horvát  55%-45% kb.

A litvánok egy nagyon kemény meccset játszottak egy nagyon jó kis olasz csapattal, de a végén amikor begyújtották a rakétákat akkor elfogytak az olaszok. Csapatként, és lepattanózásban nagyon erősek. A horvátoknál kulcs, hogy Bogdanovicsot kivegyék a játékból és persze Tomic se induljon be.
Csapatként fogják a horvátokat felülmúlni, akik egy fiatal, és nagyon jó kis társaság.
A spanyol-francián azért szoros csatát várok. De egyértelműen jobbak a spanyolok.
Azt hiszem elfogynak a végére az Ebn a meglepetés meccsek, volt már korábban bőven elég belőlük.
Spanyol
Litván
Francia
Horvát
Ez a tippem a végső sorrendre.

Spanyolok nem akarnak nyerni?!

Buzzancs spanyók,húzzatok a picsába,ha egy ilyen iq nuku francia csapattól kikaptok!

Tony Parkeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!    :D :D :D

A döntő és a bronzmeccs beharangozója:
http://sportfogadas.org/elozetes-Kosarlabda_Eb_Izgalmas_donto_ele_nezunk-3827.html


Köszönöm a kommenteket a cikkek alá, és sok olvasót  :ok:  Mindenkinek jó meccsnézést estére.