Férfi kosárlabda EB 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


De jó ez az ukrán meccs, a defibrillátort készítem lassan...

A montenegróiak megköszönhetik a bíróknak a végét, de nagyon nagy meccs volt ellentétben a spanyol-horváttal.

Sajnálom macedóniát, mert jó kis csapat ez a jó öreg Bóóval az élen.

A horvátok meg halál gyengék, horvát kommentárral néztem a mai meccsüket és a kommentátor egyfolytában azt hajtogatta, hogy nagyon rossz a légkör a válogatottnál, nem bíznak egymásban a játékosok ennek is tudható be az a rengeteg erőltetett egyéni akció. Holnap Shermadiniék nehogy meglepjék őket!

Kíváncsi leszek a mai Litván-Szerbre.Olasz meccsen lehet lejön majd a meglepetés míg a szlovénoktól egy kiütést várok.Ha nekik se fog menni akkor az már nem lesz semmi..
Horvátoktól, kb ennyi volt várható a spanyolok ellen...A csalódás nekem macedónia. Ezt hozniuk kellett volna.

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 04, 2013, 20:16:19
Kíváncsi leszek a mai Litván-Szerbre.Olasz meccsen lehet lejön majd a meglepetés míg a szlovénoktól egy kiütést várok.Ha nekik se fog menni akkor az már nem lesz semmi..
Horvátoktól, kb ennyi volt várható a spanyolok ellen...A csalódás nekem macedónia. Ezt hozniuk kellett volna.

Én is kíváncsi vagyok a litvánokra, köszönve a görög alázásnak és Pennettanak a litván siker plusszba hozhatja ki a mai napot az izraeli és a bosnyák bukó ellenére. Ha a litvánok se jönnek le tökönszúrom magam.

Igy azért igen érdekes lesz a litvánok mögötti tolongás. Mivel ha boszniát és a letteket veri mindenki ami a realitás akkor a szerb-macedón-montenegró hármas könnyen körbe verheti egymást. A macedónok simán verhetik a szerbeket, kosok alatt erőssek, Krsticre lesz emberük, McCaleb pedig kintről veri a szerb külső embereket. A szerbek pedig megfogják montenegrót, ez elvi kérdés nekik.

Mennyire szép volt az életem még nem kezdődött el ez a valami amit egyes emberek kosárlabda európa bajnokságnak hívnak.....  >:(

Erre nincsenek szavak...Ami itt megy az egy vicc  :ok: Fogadás szempontjából ez is felejtős lesz.

A Németeknek minden beesik, a Litvánokra meg nem is találok szavakat  :noway:

Én ezt az EB-t hagyom a p...ba  :D

2 nap múlva röplabda Eb!!!! ahhhhh lenne már péntek délután  :)

Idézetet írta: gerry Dátum szeptember 04, 2013, 22:13:57
Én ezt az EB-t hagyom a p...ba  :D

2 nap múlva röplabda Eb!!!! ahhhhh lenne már péntek délután  :)
Ott is ez lesz  ;D 

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 04, 2013, 22:15:35
Ott is ez lesz  ;D

Lehet, de legalább nők, ha a játék nem megy boldogítjuk magunkat a fenekükkel  :D

Közben németek majd 5 perce nem dobtak kosarat így nyerni fognak a csigazabálók! 56-57

Én soha a büdös életben nem fogadok többet semmilyen sportrendezvény első napján...
Megtettem a Macedónokat, majd az oroszokat...
Utolsó pillanatban szopnak, míg utóbbiak végig..
Elmehetnek a faszba ezek a bundás gecik!

Litvánia kikapott, Franciaország kikapott, Szlovénia kínkeserves győzelem! Mit mondjak ezek után?  :redchug:  :noway: :noway: :noway:

Jó éjszakát mindenkinek, holnap új nap, új remények!!!

Idézetet írta: gerry Dátum szeptember 04, 2013, 22:21:33
Lehet, de legalább nők, ha a játék nem megy boldogítjuk magunkat a fenekükkel  :D

Közben németek majd 5 perce nem dobtak kosarat így nyerni fognak a csigazabálók! 56-57

Ti is a fenekek miatt szeretitek a női röplabdát? Amúgy a játéknak semmi értelme, de azok a popók...:)))